روانشناسی معاملات – ترس

[ad_1]

معامله در بازار فارکس بسیار عاطفی رویداد است که در آن انواع مختلفی از عوامل روانی را به بازی می آیند. یکی از احساسات است که مانع از معامله گران از دستیابی به موفقیت در بازار فارکس ترس است.

یادگیری برای کنترل احساسات ترس و توسعه نگرش درست به اشتباه و از دست دادن کلید موفقیت در تجارت ارز خارجی.

چرا ترس ؟

ترس یک غریزه طبیعی برای محافظت در برابر صدمه دیده و یا از دست دادن. آن است که معمولا متولد از تجربه منفی. که در آن هیچ امکان صدمه دیده و یا از دست دادن وجود دارد ترس است.

به عنوان تجارت شامل احتمال از دست دادن پول و ترس است در عرضه فراوان. این را می توان با کاهش مناسب آموزش و پرورش و آموزش. فقط به عنوان به خوبی آموزش دیده خلبانان می ترسند به پرواز یک هواپیما با وجود خطرات خوب آموزش تجارت در کاهش ترس و معامله گر اعتماد به نفس است که آنها پول را از بازار.

بسیاری از کسانی که به تجارت بدون آموزش مناسب به مقصد به شکست است. برای جلوگیری از درد و ترس از شکست خوب آموزش و پرورش است.

اشتباهات می تواند خوب برای شما

تجارت است و نه یک تعهد و ما هیچ غرایز اساسی برای هدایت ما. مثل بچه ها ما باید یاد بگیرند که همه چیز را از ابتدا. متاسفانه تمام فرآیندهای یادگیری شامل, اشتباه که منجر به از دست دادن شرم و یا درد.

گاهی اوقات اشتباهات کم اهمیت اما در مواردی که مجموعه ای در حرکت یک دنباله ای از حوادث است که می تواند تبدیل به فاجعه است. یک اشتباه ساده باعث از دست دادن کوچک در تجارت می تواند یک معامله گر به فکر می کنم از “گرفتن” پول خود را با پریدن به یک تجارت بدون تجزیه و تحلیل مناسب فقط تا پایان ساخت یک بزرگتر از دست دادن.

آن است که غیر ممکن است برای تجارت بدون اشتباه. اگر نه قابل درک در یک راه اشتباه احساس می شود به عنوان شخصی شکست. چیزی که مهم است بدانید این است که اشتباه هستند و فقط فرصت برای یادگیری است. بیشتر به شما یاد بگیرند که بهتر است شما خود را تبدیل به تجارت.

خوب بازنده

واقعیت این معامله این است که شما از دست دادن در برخی از معاملات. این می آید با خاک. بنابراین اجازه دهید ترس از دست دادن توقف شما را از تجارت.

به عنوان از دست دادن می تواند دردناک آن به راحتی تضعیف منطق سازگاری و اعتماد به نفس. شما شروع به شک خود را در سیستم معاملاتی بیش از شروع-تجزیه و تحلیل تجارت مجموعه یو پی اس و مردد و یا حتی عدم قرار دادن در معاملات است که به وضوح ملاقات های تجاری خود را معیار.

نگرش مناسب به از دست دادن بنابراین جدا از معامله گران موفق از همه دیگران است. اشتباهات باید به عنوان ارزشمند نشانه نوشته های اصلاحی رفتار. یادگیری از آنها و افزایش سود خود را.

نظم و انضباط ریزید ترس

قانون اساسی برای موفقیت در معاملات بازار است که به توسعه و چوب به یک سیستم معاملاتی است. سیستم باید یک چارچوب مکانیکی است که می توانید انتخاب کنید احتمال زیاد معاملات شناسایی خطر در مقابل پاداش ورود و نقاط خروج.

بزرگترین چالش بسیاری از معامله گران مواجه است که به طور مداوم به دنبال تجارت خود سیستم. این واقعیت است که آن است که تنها کسانی که توسعه نظم و انضباط به دنبال تجارت خود سیستم است که قادر به تولید همواره نتایج خوبی را در طول زمان.

بهترین راه برای به دست آوردن نظم و انضباط و ثبات است در حال توسعه یک الگوی منظم در تجارت خود را سبک. هنگامی که یک تجارت سودآور سیستم توسعه داده شده است و یا به دست آورد که تکرار الگوی تجاری بارها و بارها به شما اعتماد به نفس و کاهش تجارت خطا است.

هر سیستم است که به عنوان خوب به عنوان اجرای آن است. توسعه نظم و انضباط و شما به زودی ببینید سازگار سودآوری در نتایج تجاری خود را.

در نتیجه ترس معامله گران از دست دادن است گر. خوب آموزش و پرورش و آموزش سلاح از انتخاب در مبارزه با ترس است. اجازه دهید همه اشتباهات شما را در تجارت بود نشانه نوشته های اصلاحی رفتار و همیشه این فرصت را به آنها را یاد بگیرند.

نگرش درست به اشتباه و از دست دادن ویژگی های بارز بین موفق و متوسط معامله گران است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید