روانشناسی معاملات – بالا بردن تجاری خود را با 5 نکته در تجارت زیان

[ad_1]

“ضرر و زیان معاملات افتضاح هستند!” “ضرر و زیان وحشتناک هستند!” من نمی توانم را از دست دادن!” “هنگامی که من یک معامله از دست دادن آن را فقط نشان می دهد من یک معامله گر خوب شوهر, پدر, ارائه دهنده… یا فرد!”

چگونه بسیاری از ما چنین افکار در مورد معامله ضرر ؟ بسیاری تصور می کنم هر چند ما هرگز در مورد آنها صحبت کنید. ما حتی ممکن است اذعان دارند اما آنها مهم هستند. آنها ما را به قطع برندگان کوتاه نگه دارید و بر روی از دست دادن معاملات اجتناب از کشیدن ماشه و حتی بیش از تجارت با وارد کردن یک موقعیت حاشیه ای را که در گذشته از دست دادن.

تاثیر افکار بر ضرر و زیان

چگونه ما فکر می کنم در مورد ضرر و زیان مهم است. افکار ما در مورد ضرر و زیان ما را تحت تاثیر قرار رفتار معاملاتی. آنها می توانند تحت تاثیر قرار چگونه ما خودمان را به عنوان معامله گران و ما اعتماد به نفس است. فکر کردن در مورد ضرر و زیان در چنین unconstructive شیوه ای می تواند ایجاد یک منفی معامله مارپیچی و در واقع ترکیب ما ضرر و زیان: ما فکر می کنم ضرر و زیان هستند فقط وحشتناک است. در تلاش برای جلوگیری از آنها را ما مرتکب دفاعی تجارت رفتارهای (برش برندگان کوتاه اجازه بازنده اجرا و غیره.). این نامنظم تجارت اقدامات ممکن است حتی بیشتر از ضرر و زیان بیشتر تقویت این تصور که ضرر و زیان و بد هستند. اعتماد به نفس و تجاری, اعتماد به نفس, غرق, راه ما را برای بیشتر از همان روز آینده تجارت…

واقعیت این است که ضرر و زیان معاملات اتفاق می افتد به طور مداوم در طول معاملات خود را حرفه ای. آنها اجتناب ناپذیر و اجتناب ناپذیر است. با تمرین و بیشتر تجربه تجارت و زیان کمتر اتفاق می افتد اغلب, اما شما نمی توانید آنها را حذف به طور کامل.

دلایل زیان

ضرر و زیان رخ می دهد به دو دلیل اصلی: ما را از اشتباهات و بازار است.

ما انسان هستند و معاملات پیچیده است. تجارت بسیار خواستار در ما روحی و روانی ظرفیت آن بسیار آسان است به اشتباه. همچنین بازار به طور مداوم تغییر میکند. یک تجارت راه اندازی که دیروز کار می کرد کار ممکن است امروز به دلیل بازار متفاوت است. معاملاتی است که بر اساس احتمالات به این معنی است که همیشه وجود دارد یک درصد خاصی از دست دادن در هر تجارت راه اندازی.

5 نکته

قبول ضرر و زیان. به جای مشاهده آنها را به افتضاح می دانیم که آنها یک بخش طبیعی از این بازی است. هیچ کس برنده 100 ٪ از زمان. هر معامله گر حرفه ای تا به حال ضرر و زیان است. به خودتان اجازه را به ضرر و زیان و موافقت احتمالی و در حقیقت از تجارت.

متعهد به تجارت خوبی. حتی زمانی که شما ممکن است افکار منفی در مورد یک پتانسیل از دست دادن توان ایستادگی در زیر طرح تجاری خود را. مدیریت تجارت خود را با آنچه شما را از حرکت قیمت ها و شاخص های نه با آنچه در ذهن شما است گفت: به شما.

استفاده از ضرر و زیان برای اطلاعات بیشتر. اطلاعات در مورد خودتان به عنوان یک معامله گر و در مورد بازار از طریق ضرر و زیان خود را. شما در انجام کارهایی است که شما می توانید بهبود هنگامی که شما از دست دادن ؟ آیا بازار شما نشان می دهد نشانه این است که تجارت نمی خواهد کار کند ؟ با استفاده از این اطلاعات با معاملات آینده.

تجارت با لبه. مطمئن شوید که تمام تجارت خود را تنظیم کرده اند احتمال از کار و امید به تولید سود است. نوشتن آنها را در طرح تجاری خود و کار تنها طرح خود را. این تنها راهی است که شما سود تولید سازگار با لبه خود را.

مطالعه بازار زمینه. هر تجارت راه اندازی بهتر کار خواهد کرد در برخی از شرایط بازار بیش از دیگران است. می دانم در این زمینه است که در آن راه اندازی خود را با این نسخهها کار بهترین. این خود را بهبود لبه و کاهش فرکانس از دست دادن معاملات است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید