راهنمای گام به گام برای سرمایه گذاری بیت کوین

[ad_1]

به خوبی با تقریبا هر چیز دیگری در زندگی -اگر نه همه-شما باید آن را خرید قبل از اینکه شما می توانید سرمایه گذاری در آن است. سرمایه گذاری در بیت کوین می تواند بسیار چالش برانگیز است و اگر شما don't باید گام گذاشته قبل از شما.

اول شما نیاز به دانستن است که بیت کوین یک نوع cryptocurrency یکی از اولین ارزهای دیجیتال بود که اختراع طراحی شده و توسعه یافته توسط ساتوشی ناکاموتو و آن را برای عموم منتشر شد در سال 2009.

و از آنجا به روز رسانی ها و همچنین پیشرفت های ساخته شده توسط شبکه ای از توسعه دهندگان با تجربه و پلت فرم شده است بخشی از بودجه توسط بنیاد بیت کوین.

به بیت کوین تبدیل به یک موضوع داغ مورد علاقه و بسیاری از مردم به سرمایه گذاری در آن وجود دارد هیچ آسیبی اگر شما بیش از حد برخی از دیجیتال ثروت است. جالب توجه در 2012, بیت کوین شرکت تنها قادر به بالا بردن $ 2.2 میلیون.

با وجود کاهش قیمت این cryptocurrency در ادامه به تجربه رشد در هر دو کاربران و تجار است که قبول آن را به عنوان پرداخت.

پس چگونه شما می توانید بخشی از عمل است ؟ سرمایه گذاری در بیت کوین برای جو به طور متوسط می تواند ساده است او فقط outrightly اقدام به خرید برخی از.

خرید امروز آن را ساده ساخته شده است با بسیاری از شرکت ها در ایالات متحده و بیش از همه درگیر در خرید و فروش کسب و کار.

برای ما سرمایه گذاران ساده ترین راه حل این است که سکه های پایه است که در یک شرکت که مبادرت به فروش BTC به مردم در نشانه گذاری است که معمولا حدود 1 درصد بیش از قیمت جاری بازار است.

اگر شما می خواهید سنتی, بورس, بیت تمبر ممکن است یک گزینه بهتر است چون کاربران شما خواهد شد نه تنها معامله با این شرکت اما با کاربران است.

این شرکت تنها به عنوان یک واسطه. نقدینگی بالاتر است و شما تقریبا همیشه می توانید پیدا کردن شخص دیگری به طرف دیگر از تجارت خود را.

هزینه های شروع را در رقم 0.5% و رفتن تمام راه را به پایین به 0.2% اگر شما معامله بیش از 150.000 دلار در 30 روز گذشته. همه اینها در حال حاضر در راه خود را, سرمایه گذاری, رسانه های, به این دلیل که بیشتر شما خرید BTC بیشتر به سود شما خواهد شد جمع آوری اگر شما انتخاب می کنید به آن را ذخیره و یا فروش آن را به سنتی دیگر خریداران در قیمت بالاتر از یکی از شما خریداری شده با شرکت های واقعی.

شما همچنین می توانید bitcoins یکی دیگر از راه های دیگر از تبادل. یکی از محبوب ترین راه برای آفلاین است Bitcoins محلی است که یک وب سایت است که جفت شما با خریداران بالقوه و فروشندگان. در هنگام خرید سکه های قفل شده را از فروشنده در سپردن از جایی که آن را می توان منتشر شد تنها به خریداران.

اما خرید bitcoins آفلاین باید با انجام برخی از اقدامات احتیاطی اضافی که همیشه معمول به عنوان شما را هنگام ملاقات با یک غریبه. ملاقات در طول روز در یک محل عمومی است و اگر ممکن است به ارمغان بیاورد ،

بیت کوین در مورد داغترین چیز آنلاین در حال حاضر. سرمایه گذاران و شرکت های سرمایه گذاری شرط آن است که در اینجا به ماندن بگیرید. به طور متوسط برای جو راه های بسیاری وجود دارد به سرمایه گذاری و خرید بیت کوین.

در آمریکا محبوب ترین راههای سکه, پایگاه بیت تمبر و محلی Bitcoins. هر کدام مزایا و معایب خود را, بنابراین انجام تحقیقات خود را برای پیدا کردن بهترین جا برای شما.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید