راهنمای برای ساخت یک پر سود معامله گر در روز حقوق و دستمزد

[ad_1]

این که آیا شما جدید به تجارت و یا یک معامله گر با تجربه به دنبال فرصت های بهتر شما باید پرداخت توجه دقیق به emini آتی بازار است. در حالی که کمتر شناخته شده نسبت به ابزارهای مالی مانند اوراق سهام و کالاها, این emini را به سرعت در حال تبدیل شدن به انتخاب ارجح برای در خانه معامله گران که به دنبال چیزی برای تجارت که در آن آنها را در یک نقطه ضعف اطلاعاتی تمام وقت به معامله گران حرفه ای. Emini آتی را در واقع تبدیل به چنان محبوب است که ماهانه حجم معاملات برای emini S&P500 قرارداد بالاتر از قیمت اصلی استاندارد SP قرارداد در بورس شیکاگو (CME).

در زیر من به دنبال توضیح دهد که چرا emini قراردادهای آتی مناسب به صورت غیر حرفه ای در خانه معامله گران و چگونه شما می توانید یک معامله گر در روز حقوق کار ،

چه e-mini آتی?

یک emini یک قرارداد آتی که آهنگ خاص شاخص. محبوب ترین emini قراردادهای آتی معامله شده در آموزش مداوم و شامل S&P 500 و NASDAQ, بیوتکنولوژی, راسل 2000 راسل 1000 داو و نزدک 100 eminis. S&P 500 که اولین emini است که هنوز هم تا حد زیادی محبوب ترین با ماهانه حجم معاملات از حدود 40 میلیون نفر است. این emini را در حال داد و ستد با استفاده از Globex پلت فرم های الکترونیکی, که بدان معنی است که آنها در دسترس هستند برای تجارت 23 و 1/2 ساعت در روز است.

چرا یک معامله گر در روز با حقوق کامل و به صورت غیر تمام وقت معامله گران

به درک که چرا emini را مناسب برای در منزل معامله گران ما نیاز به درک کمی در مورد تاریخچه emini. در سپتامبر سال 1997 آموزش مداوم راه اندازی S&P 500 emini از شروع به هدف به ارمغان بیاورد در غیر معامله گران حرفه ای و اجازه می دهد آنها را به تجارت در جای پای برابری با معامله گران حرفه ای.

برای این کار آنها ساخته شده است به اندازه یک emini قرارداد آتی 1/5 که از اندازه استاندارد آینده قرارداد. این بدان معنی است که شما در خانه تاجر تنها نیاز به قرار داده تا 1/5 از حاشیه برای شروع تجارت emini آتی. نیاز کمتر سرمایه برای شروع نیست و تنها مزیت آن است. Emini که برخی دیگر از ویژگی های بزرگ است که آنها را مناسب برای رسیدن به یک معامله گر در روز حقوق و دستمزد.

Emini معاملات در حال اجرا به طور کامل به صورت الکترونیکی. که بدان معنی است که وجود دارد در بازار سازندگان و یا طبقه کارگزاران. بر خلاف با کالا و یا استاندارد های آتی شما لازم نیست که نگران باشید که شما در حال رفتن به سقوط قربانی به دستکاری تجارت خودی و یا هر یک از دیگر مشکلات است که رخ می دهد با این نوع دیگر از ابزارهای مالی.

ثانیا eminis بسیار مایع است. متوسط حجم معاملات روزانه S&P 500 است 2 میلیون قرارداد. و به لطف Globex پلت فرم شما می توانید همچنان به تجارت تقریبا 24 ساعت در روز. Emini را نیز از ویژگی های بسیار تنگ bid – ask بنابراین شما لازم نیست تا پایان overpaying.

اگر فروش بخشی از استراتژی تجاری خود را به شما نیز خواهد بود خوشحال به یاد داشته باشید که تا تیک قانون صدق نمی کند و به emini. و بر خلاف اوراق قرضه در بازار emini مقدار زیادی از نوسانات و در نتیجه فرصت های معاملاتی روزانه.

حقیقت این است که اگر شما در خانه تاجر و شما در حال حاضر در تلاش برای به روز تجارت سهام و یا تلاش بیهوده برای رقابت در برابر زمان کامل کالا حرفه ای و سپس شما به طور جدی نیاز به در نظر گرفتن تعویض بیش از eminis. آنها واقعا یکی از تنها در بازار که در آن در یک خانه تاجر است و نه در یک نقطه ضعف قابل توجهی به حرفه ای تمام وقت.

یک روز مشترک گر حقوق و دستمزد کار تنها پاره وقت

تصور کنید که شما در حال معامله 5 قراردادهای S&P500 emini. نسبتا هدف دست یافتنی برای یک مبتدی معامله گر با توجه به سهولت ورود و کم حاشیه با این قرارداد. 1 نقطه حرکت خواهد سپس برابر به 50 دلار در هر قرارداد و یا در حدود 250 دلار برای پنج قرارداد. S&P 500 به طور معمول حرکت می کند چند نکته در هر 15 دقیقه و بنابراین شما در حال رفتن به مقدار زیادی از فرصت های تجاری در طول دوره از یک روز. دریافت 1 نقطه سمت راست حرکت می کند و شما را ساخته اند $250 برای روز. طی 5 روز معاملاتی دوره شما هستند تا $1250 یا $65,000 برای سال و است که به راحتی می توان با یک محافظه کار استراتژی تجاری و صدا مدیریت پول.

همانطور که می بینید eminis ارائه فرصت مناسبی برای معامله گران که می خواهند به کار از خانه اما نمی شود در یک نقطه ضعف به غیر از معامله گران حرفه ای. همانطور که با هر شکل از تجارت آن زمان را برای یادگیری هنر و صنعت خود را. بنابراین یک جای خوب برای شروع این است که به صرف چند ماه تماشای eminis بازار و تنها تجارت کاغذ. هنگامی که شما احساس می کنید راحت شروع کوچک نگه داشتن آماری دقیق کتاب و در ادامه به آموزش خود را. اگر شما انجام این کار وجود دارد بدون هیچ دلیل که چرا شما نمی توانید یک معامله گر در روز حقوق و دستمزد در emini بازار است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید