ذرت تجارت خودی – شما باید به تماشای ذرت کالا?

[ad_1]

برای قرن ها در حال حاضر ذرت بوده و جزء اصلی از زندگی روزمره ما معمولا استفاده می شود به عنوان یک منبع اصلی از مواد غذایی انرژی و حتی به عنوان یک وسیله مبادله ارز. پس از روزهای اولیه بومیان آمریکا اولین بار کشت ذرت توسط مایاها به روز در حال حاضر ذرت که اصلاح شده ژنتیکی بسیار پیشرفته ارقام مقاوم به آفات مشترک و مواد شیمیایی, ذرت, بصورتی پایدار و محکم باقی مانده ریشه به عنوان مرکز کشاورزی ما ملت است.

مشاهده شده در سطح جهان وجود دارد که بیشتر افراد درگیر در صنعت کشاورزی و در تولید ذرت بیش از دیگر مشاغل ترکیب شده است. اگر چه از نظر آماری آن را فقط نشان می دهد یک زن و شوهر از میلیون نفر درگیر در تولید کشاورزی در ایالات متحده, اما پس بیشتر مطالعه این IFIC نشان می دهد که یک نفر از هر شش شغل وابسته به این صنعت است. از کشاورزان به صفوف ما درخشان محققان کشاورزی پشتیبانی از هر جنبه ای از اقتصاد ما.

ذرت بوده است که منجر گندم از نظر تولید و مقدار رشد در دهه گذشته و عمده تولید کشور در جهان است که ایالات متحده آمریکا است. تنها در سال گذشته ایالات متحده تولید شده نزدیک به 45 درصد از جهان را ذرت و همچنین به عنوان بزرگترین صادر کننده ذرت است. مانند تمام محصولات کشاورزی ذرت در بازار به دنبال یک چرخه ثابت به عنوان به خوبی و تقلید چرخه فرایند تولید آن. ذرت چرخه تولید است و نه ثابت شده و می رود از کاشت به گرده افشانی و در نهایت برداشت. آن است که بسیار مهم برای سرمایه گذاران به یاد داشته باشید که آن را در طول این مراحل کلیدی از ذرت و توسعه که ذرت قیمت های آتی بسیار حساس به کوچکترین اختلال در عرضه است. چشم پوشی از این حقیقت واحد هستند و شما مطمئنا در بیداری بی ادب!

در چند سال گذشته ذرت به دست آوردن سریع موارد زیر با توجه به پیشرفت فن آوری جدید کشف است که اجازه می دهد ذرت تبدیل به تولید اتانول. در حال حاضر ذرت است که دیگر فقط یک غذا این اتحاد پیوست صفوف انرژی کالا معمولا به نام انرژی کالا. قیمت ذرت است که هنوز هم نسبتا ناپایدار اما دارای پتانسیل بسیار زیادی به عنوان انرژی است که همیشه در تقاضا در ما هر حال رشد انرژی وابسته به جامعه است. مهم نیست که اگر شما موافق با اقتصاد و یا امکان ذرت بر اساس اتانول اما دانشمند شده است هل دادن برای ارتقاء اتانول و این منجر به افزایش قابل توجهی در تولید ذرت در ایالات متحده است.

بالا و هر رشد تقاضا برای محصولات کشاورزی که شامل ذرت در سال های آینده خواهد شد بدیهی است که ایجاد یک فشار رو به بالا در قیمت ذرت در, رانندگی, این بازار ثبات روند رو به بالا. ذرت کالا باقی مانده است جالب کالا به نگه داشتن چشم در همیشه بعد از چند سال. آیا نگاه کردن به صورت تجاری خوب دهانه ها و فرصت هایی که ممکن است در حال حاضر خود را در این فروتن محصول!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید