دکتر شوشتری معاون پشتیبانی و مدیریت منابع جهاددانشگاهی شد

[ad_1]

به گزارش شفاف، دکتر حمیدرضا طیبی رییس جهاددانشگاهی در حکمی دکتر سید محمدجواد شوشتری را به‌عنوان معاون پشتیبانی و مدیریت منابع این نهاد منصوب کرد.

در بخشی از متن این حکم آمده است:
«با عنایت به تعهد، شایستگی و سوابق ارزشمند جنابعالی در جهاددانشگاهی به موجب این حکم به عنوان «‌معاون پشتیبانی و مدیریت منابع جهاددانشگاهی‌» بمدت دو سال منصوب می‌‌گردید.
انتظار دارد تمامی مساعی خویش را به منظور توسعه و ارتقای بیش‌ازپیش فعالیت‌های پشتیبانی جهاددانشگاهی و هم‌چنین هدایت، برنامه‌ریزی و نظارت بر کلیه‌ی فعالیت‌های مالی و اداری جهاددانشگاهی به کار ببندید.
امید است با اتکال به خداوند متعال و با هم‌فکری و همکاری جهادگران عزیز در آن حوزه و امکانات و تجربیات موجود در انجام وظایف تعیین شده موفق و مؤید باشید.»

دکتر شوشتری دارای مدرک دکترای مدیریت و عضو هیات علمی و شورای علمی جهاددانشگاهی می‌باشد و پیش از این، سرپرست سازمانی قرآنی دانشگاهیان کشور و مدیرعامل خبرگزاری بین المللی قرآن (ایکنا) بوده است.

از سوابق اجرایی وی می‌توان به ریاست سازمان فرهنگی ـ هنری شهرداری تهران، معاون اداری مالی سازمان مدارس خارج کشور، مدیرعامل سازمان زیباسازی تهران و مدیر کل دفتر شهردار تهران اشاره کرد.

هم‌چنین در نامه‌ای جداگانه از سوی رییس جهاددانشگاهی از خدمات و تلاش‌های دکتر بهروز بادکو در طول مدت تصدی مسوولیت معاونت پشتیبانی و مدیریت منابع این نهاد تقدیر و تشکر شد.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید