ده نکته برای سرمایه گذاری در Cryptocurrency

[ad_1]

Cryptocurrency جدیدترین روند در بازار پول است که شامل عناصری از علوم کامپیوتر و تئوری ریاضی. عملکرد اصلی آن این است که برای ارتباط امن به عنوان آن را تبدیل خوانا اطلاعات به یک نشکن کد. شما می توانید آهنگ های خود را خرید و نقل و انتقالات با cryptocurrency. در زیر ده نکته برای سرمایه گذاران به سرمایه گذاری در cryptocurrency.

  1. آن's درست مثل سرمایه گذاری در کالاها:

سرمایه گذاری در cryptocurrency است درست مثل سرمایه گذاری در هر کالای دیگر. این دو چهره – می توان آن را به عنوان یک دارایی یا به عنوان یک سرمایه گذاری است که شما می توانید فروش و ارز.

  1. خرید بیت کوین به طور مستقیم:

خرید بیت کوین به طور مستقیم اگر شما نمی خواهید به پرداخت هزینه برای سرمایه گذاری و یا اگر شما علاقه مند به داشتن واقعی Bitcoins. وجود دارد مقدار زیادی از گزینه های در سراسر جهان از جمله Bitcoin.de, BitFinex و BitFlyer از آن شما می توانید خرید بیت کوین به طور مستقیم.

  1. تنها یک اقلیت مطلق با استفاده از Cryptocurrency:

امروز بیت کوین شایع ترین cryptocurrency در جهان از سرمایه گذاری. در ایالات متحده تنها 24 درصد از بزرگسالان در مورد آن می دانیم و با کمال تعجب تنها 2 درصد آمریکایی ها از آن استفاده کنید. این خبر خوبی برای سرمایه گذاران مالی به عنوان کم مصرف نشان دهنده پربار سرمایه گذاری برای آینده است.

  1. استفاده در حال رشد است:

ترکیب بازار کلاه از cryptocurrencies بیش از 60 میلیارد دلار آمریکا. آن را شامل تمام cryptocurrencies در وجود از جمله صدها کوچکتر و ناشناخته هستند. زمان واقعی استفاده از cryptocurrencies رفته است تا نشان دادن افزایش روند.

  1. استفاده از معیارهای کلیدی:

به عنوان یک سرمایه گذار استفاده باید کلید را برای شما. تقاضا و عرضه اطلاعات cryptocurrencies نمایشگاه مناسب فرصت های سرمایه گذاری در حال حاضر. وجود دارد و قوی استفاده از ارز برای تسهیل پرداخت های بین موسسات مالی و در نتیجه فشار هزینه های معامله کردن معنی.

  1. بازار چرخه:

در حال حاضر cryptocurrency بازار است که در شادی و سرخوشی. این نقطه که در آن سرمایه گذاری ممکن است به نظر می رسد به عنوان یک فرصت طلایی برای شما اما ارزش بالاتر خواهد رفت از اینجا. کسب و کار, دولت و جامعه در سراسر جهان به زودی با توجه به cryptocurrencies.

  1. آن را به حل مشکلات شما:

پول است که برای حل مشکلات و بنابراین cryptocurrency. مشکل بزرگتر آن را حل بالاتر ارزش بالقوه آن می شود. نقطه شیرین برای داشتن cryptocurrency است که آن را فراهم می کند دسترسی به پول و اساسی بانک توابع از جمله پرداخت و سیم کشی.

  1. رمزنگاری به پول:

امروز cryptocurrencies می تواند رد و بدل شود به کاغذ معمولی و پول است. این قفل در معرض خطر است که وجود داشته است در حالی که پیش از بین رفته است در حال حاضر.

  1. ایجاد نمونه کارها خود را:

پس cryptocurrencies تعویض آنها تبدیل شده اند یکی دیگر از راه برای ساخت نمونه کارها خود را. شما هم اکنون می توانید ذخیره پول نقد در قالب رمزنگاری و ارز آن به صورت نقدی در هر زمان شما نیاز به سنتی پول است.

  1. خواندن منابع مناسب:

'هر کس و عمویش' تبدیل به یک گورو در طول هر گونه اعتیاد به مواد مخدره. بسیار شک و تردید در حالی که انتخاب خواندن منابع و افرادی که cryptocurrency سرمایه گذاری.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید