دلیل این که چرا قیمت بیت کوین است تا فرار

[ad_1]

قیمت واریانس در بیت کوین نقطه قیمت بیت کوین تجارت مبادلات رانده است بسیاری از دلایل. نوسانات ارزیابی شده است در بازار با نوسانات شاخص نیز به نام CBOE Volatility Index (VIX). نوسانات در بیت کوین نمی کند و در عین حال دارای یک کاملا پذیرفته شاخص پس از cryptocurrency به عنوان یک دارایی واقعی کلاس است که هنوز هم در آن آغاز مراحل اما ما درک می کنیم که بیت کوین قادر است از نوسانات در قالب 10x تنظیمات در قیمت در مقایسه با دلار آمریکا در یک دوره نسبتا کوتاه از زمان. در این مقاله فقط تعداد انگشت شماری از عوامل مختلف در پشت بیت کوین به نوسانات:

1. نرخ مالکیت است تحت تاثیر منفی را فشار دهید.

اخبار شرایطی است که ترساندن کاربران بیت کوین شامل جغرافیای سیاسی حوادث و اظهارات مقامات دولتی که بیت کوین است که به احتمال زیاد به کنترل شود. بیت کوین اولین پذیرندگان تحت پوشش بسیاری از mal, بازیگران, تولید, تیتر اخبار است که بدترین ترس در سرمایه گذاران. تیتر تولید Bitcoin اخبار شامل ورشکستگی Mt. Gox در اوایل سال 2014 و حتی بیشتر که به تازگی از کره جنوبی در بازار ارز Yapian Youbit و دیگران مانند مشخصات بالا استخدام از بیت کوین در معاملات مواد مخدر از طریق جاده ابریشم که به پایان رسید با FBI تعطیلی بازار در اکتبر 2013. همه این اتفاقات و عموم مردم وحشت گرفت که مجبور ارزش ریالی در مقایسه با ارزهای بدون پشتوانه به سرعت پایین. با این وجود Bitcoin مودب سرمایه گذاران مشاهده همه کسانی که وقایع را به عنوان اثبات این که بازار در حال رشد بود تولید ارزش بیت کوین در مقابل دلار قابل ملاحظه ای در دوره کوتاه بلافاصله پس از اطلاعات حوادث.

2. بیت کوین را به رسمیت شناخته شده به ارزش تغییرات.

یکی از علت چرا Bitcoin ممکن است تغییر در برابر فیات بازار سهام است که به رسمیت شناخته شده ذخیره ارزش در مقابل پول فیات. بیت کوین دارای عناصری است که آن را قابل مقایسه با طلا. آن است که حکومت با یک طراحی قطعنامه توسط توسعه دهندگان از فن آوری هسته ای به حداکثر ظرفیت ایجاد آن به یک مقدار ثابت 21 میلیون بیت کوین. از آنجا که متفاوت قابل ملاحظه ای از فیات ارز است که به کار گرفته شده توسط مقامات دولتی که می خواهند برای حفظ تورم پایین بالا اشتغال و رشد قابل قبول در سراسر سرمایه گذاری در دارایی های سرمایه ای به عنوان اقتصادهای توسعه یافته با فیات ارزش نشان دادن نشانه هایی از قدرت و یا ضعف معامله گران ممکن است تعیین بیشتر یا کمتر از دارایی های خود را درست به بیت کوین ،

3. بیش از حد انحراف در آگاهی از بیتکوین را در فروشگاه از ارزش ها و روش ارزش.

بیت کوین غیر قابل پیش بینی است همچنین محور در بخش های متفاوت برداشت ضمنی ارزش cryptocurrency به عنوان یک ذخیره ارزش و روش ارزش انتقال. ذخیره ارزش عمل است که یک دارایی به راحتی می تواند مفید باشد در آینده از طریق برخی از پیش بینی. ذخیره ارزش به راحتی می توانید نگه داشته شود و برای تغییر برخی از بزرگ و یا خدمات در آینده است. روش ارزش انتقال هر نوع از چیزی و یا اصل استفاده می شود به انتقال مالکیت در این نوع از دارایی ها از یکی به دیگری. بیت کوین را غیر قابل پیش بینی در حال ایجاد آن تا حدودی مبهم, فروشگاه, ارزش, اما آن را تضمین می کند تقریبا اصطکاک ارزش انتقال. به عنوان این دو درایور های اخیر نقطه ارزش بیت کوین متفاوت از دلار آمریکا و دیگر فیات ارزهای خارجی ما می بینیم که بیت کوین را به ارزش حرکت می کند بر اساس اخبار و رویدادهای بسیار به ما اطلاع با فیات بازارهای سهام.

4. کوچک انتخاب ارزش به صاحبان پول.

بیت کوین غیر قابل پیش بینی نیز به یک درجه رانده شده توسط دارندگان بزرگ نسبت تعداد قابل توجهی شناور نرخ ارز است. برای بیت کوین معامله گران با های اخیر منابع فوق در مورد $10M آن مشخص نیست آنها چگونه خواهد نابودی یک موقعیت بزرگ که به یک فیات موقعیت را به طور قابل توجهی در حال حرکت بازار. پس از بیت کوین به مقدار شبیه به یک درپوش کوچک سهام پول نیست اعتصاب بازار انبوه مالکیت قیمت است که ممکن است نیاز به ارائه گزینه ارزش به صاحبان cryptocurrency.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید