دستگیری سارقان موتورسوار خیابان شوش

[ad_1]

به گزارش شفاف، سرهنگ کارآگاه قاسم دستخال در تشریح این خبر اظهار کرد: یازدهم آذرماه سال گذشته پرونده‌ای با عنوان کیف قاپی به دادخواهی یکی از شهروندان در کلانتری ۱۴۸ انقلاب تشکیل و برای رسیدگی تخصصی به پایگاه سوم پلیس آگاهی ارجاع شد. محتوای پرونده حاکی از آن بود مال باخته در خیابان انقلاب منتظر تاکسی بوده که دو موتور سوار گوشی وی را قاپیده و متواری شده اند.

وی با بیان اینکه شاکی اظهار داشت موتورسیکلت متهمان فاقد پلاک انتظامی بوده، افزود: کارآگاهان در گام نخست تحقیقات طی بازدید از محل سرقت موفق می‌شوند تصویر واضحی از راکب موتورسیکلت را به نام «فرهاد» که از سارقان و مجرمان سابقه دار است شناسایی کنند.

این مقام انتظامی بیان داشت: در ادامه تحقیقات تکمیلی مخفیگاه سارقان در خیابان شوش شناسایی و با کسب دستور بازپرس دادسرای ناحیه ۶ تهران حکم ورود به منزل و مخفیگاه آنان صادر می‌شوند و کارآگاهان موفق شدند در یک عملیات موفق هر دو متهم به نام فرهاد و علی دستگیر کنند.

کارآگاه دستخال بیان داشت: متهمان دستگیر شده پس از مواجهه با دلایل و شواهد، موجود چاره‌ای جز اعتراف به سرقت نداشته و به ۲۰ فقره سرقت گوشی و کیف قاپی با همدستی یکدیگر اعتراف کردند.

رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی گفت: متهمان در خصوص نحوه سرقت‌هایشان اظهار داشتند، در خیابان و کوچه‌های خلوت پرسه زنی کرده و با زیر نظر گرفتن سوژه‌ها در فرصتی مناسب گوشی یا کیف عابران را ربوده و بلافاصله از صحنه متواری می‌شدیم.

وی با بیان اینکه متهمان اظهار داشتند گوشی‌های سرقتی را به دستفروشان حوالی خیابان مولوی می‌فروختند، افزود: با دستور بازپرس پرونده هر دو متهم برای کشف زوایای پنهان و شناسایی مال باختگان در اختیار پایگاه سوم پلیس آگاهی قرار دارند.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید