در حال کالاها بعدی سرمایه گذاری حباب است ؟

[ad_1]

من شنیده ام از آن گفت که در یک حباب قیمت مورد بر اقتصاد بیش از اقتصاد تاثیر می گذارد قیمت مورد. در حالی که این درست بود و در طی دو حباب (اینترنت / فن آوری سهام از اواخر دهه 1990's و اوایل سال 2000 و مسکن) آیا این به نگه دارید تا با زمان بخش تغییر به کالاها? ما می تواند شاهد شکل گیری حباب بعدی?

قبل از اینکه ما را جلوتر از خود آن است یک ایده خوب برای تعیین طبقه بندی یک “حباب”. یک حباب می تواند آزادانه تعریف شده به عنوان زمانی که بیش از حد منابع سرمایه و تامین مالی در حال ریخت و خاص داغ سرمایه گذاری در مقایسه با سایر سرمایه گذاری. وجود انواع متفاوت از حباب اما جیمز Montier انجام یک کار خوب از دسته بندی آنها:

  1. بیشتر احمق تئوری – بالاتر قیمت در حال حاضر برای پرداخت می شود تا زمانی که شخص دیگری وجود دارد به خرید آن را از آنها – نظری
  2. تحلیل بنیادی سرمایه گذاران گمراه توسط extrapolating که گذشته بازده را ادامه خواهد داد به طور نامحدود به آینده
  3. Fads – سرمایه گذاران تسلیم به فشار به مطابقت با اکثریت's view (اجتماعی و عوامل روانی)
  4. اطلاعاتی – قیمت عدول از اصول به دلیل سرمایه گذاران فرض کنیم آنها را به پنهان کردن اطلاعات است که پشتیبانی از قیمت های بالاتر

علاوه بر این, اگر شما یک نگاهی به هر دو از جدید ترین حباب های ذکر شده در بالا, شما می توانید یک الگوی سازگار در حال ظهور از شکل گیری آنها به احتمالی ترکیدن:

– حباب معمولا شروع به دلیل چرخشی سرمایه گذاری شیفت; سرمایه گذاران به دنبال “چیز بزرگ بعدی” انتقال پول به این سرمایه گذاری ها در تلاش برای بهبود بازده

– اعتیاد به مواد مخدره و بیش-ارتقاء و تبدیل شدن به شایع

– کلمه “جدید” است که معمولا همیشه bandied مورد توسط صاحب نظران و سرمایه گذاران برای توجیه اینکه چرا این بار متفاوت تر از گذشته

– سرمایه گذاران نهادی معمولا منجر به اتهام به داغ سرمایه گذاری

– فرد سرمایه گذار به دنبال نهادی پول

– غیر-سرمایه گذار احساس آنها در حال چپ کردن و زیر گله باور آنها باید از دست ندهید

– حدس و گمان شرح زیر است – اهرم و حاشیه در حال استفاده در بیش

– حباب به نظر می رسد همیشه به سست سیاست های اعتباری و یا پول آسان

– حباب تمایل به در ابتدا صندوق نادرست کسب و کار و ترویج بیش از سرمایه گذاری

– حباب همواره به آرامی شروع و به تدریج ساخت بیش از یک دوره از سال

– در اوج حباب ارائه اطلاعات نادرست و تقلب شکوفا

– پس از اوج قیمت ها سقوط شتاب و سپس تا حدودی بهبود می یابند

– پس از بهبودی معمولا وجود دارد یکی دیگر از دوره طولانی زمانی که قیمت اقامت راکد و یا رانش پایین تر

– حباب اغلب به دنبال رکود اقتصادی

اجتناب ناپذیر ترکیدن یک حباب می تواند بسیار دردناک و تمایل به توزیع مجدد ثروت به عنوان پیشگامانی که نقد کردن پول را از اواخر arrivers. متاسفانه این اواخر سرمایه گذاران پس از آن معمولا زین با یک سرمایه گذاری به سرعت در حال کاهش ارزش است که اغلب می شود جامد و مانند آنها از دست دادن حتی بیشتر. حتی با همراه درد حباب های خوبی برای یک اقتصاد آزاد است. دانیل گروس اشاره در کتاب خود “پاپ” که حباب های ترک جدید تجاری و مصرف کننده زیرساخت ها است. “چیزهای ساخته شده در طول زیرساخت حباب مسکن و تلگراف و سیم کابل فیبر نوری و خطوط راه آهن – don't به کشت و زرع در هنگامی که صاحبان آن ورشکسته” او دلیل. “آن را مورد استفاده مجدد قرار و به سرعت توسط کارآفرینان جدید طرح کسب و کار کاهش هزینه پایگاه های بهتر و ساختار سرمایه.

تا جایی که این ترک با ما پرسش اصلی?

به عنوان یک مشاور سرمایه گذاری من در یک موقعیت منحصر به فرد قادر به دیدن روند از یک حباب ایجاد می شود. من زمانی که نهادی پول آغاز می شود و تغییر آن به بازارهای دیگر. من می بینم تبلیغاتی دستگاه آغاز خواهد شد و زمانی که این رمپ به سرعت خشمگین در تلاش برای فریب سرمایه گذاران' پول است. من زمانی که مشتریان شروع به گرفتن غیر طبیعی بهره در پرتفوی خود را و شروع به تماس به مطمئن شوید که آنها برخی از قرار گرفتن در معرض جریان “داغ” سرمایه گذاری است. در نهایت مشتریان من اجازه دهید من می دانم آن's زمان به برخی از سود کردن جدول از آنجا که تلفن حلقه به طور مداوم درخواست تغییر در نمونه کارها خود را به شدت آن را منحرف و دور از موفق, کمتر ریسک استراتژی متنوع به یکی از قرار دادن اکثر تخم مرغ خود را در یک سبد خرید. در حالی که این زمان ممکن است نقطه در هر زمان ما تا به حال حباب مشتریان من به نوبه خود به دنبال که مطابق الگوی ذکر شده در بالا است که یک پیش بینی از چیزهایی که می آیند. بنابراین هنگامی که مشتریان شروع به تماس و درخواست خود را در مورد قرار گرفتن در معرض کالا مطرح شده آن یک پرچم قرمز برای من.

بدون سوال, کالاها می تواند آینده تکنولوژی یا حباب مسکن. بسیاری از الگوهای دیده می شود در گذشته حباب در حال حاضر امروز. بر اساس مشتریان من' سطح فعالیت های من خواهد ما را اواسط جریان به حباب. از اساسی نظر به عنوان آن به نظر می رسد تنها در اواسط جریان به دلیل برخی از عدم تعادل در قیمت کالا است که با توجه به عدم تعادل در عرضه و تقاضا و در نتیجه توجیه می شود. به سمت بالا تعدیل قیمت نیز می تواند تا حدی بود منجر به تضعیف دلار (به عنوان مثال روغن's چالاک افزایش – بزرگترین جزء از یک کالا index – است که ثابت به دلار). با دلار ادامه به سقوط برخی از افزایش قیمت ها تشدید شده است. بقیه با توجه به توسعه اقتصادی و من دلیلی برای نگرانی حدس و گمان است. چرا که اکثریت از ظهور است و نه نظری در این زمان آن است که کمی متفاوت تر از قبلی حباب و در نتیجه باعث می شود آن را سخت تر به سنج. البته بیشتر حدس و گمان نزدیک رویکرد ما درست حباب.

وقتی که می آید به حباب به رسمیت شناختن است که تنها نیمی از این چالش است. نیم دیگر این است که چه باید بکنید و زمانی که به انجام آن را با توجه به سرمایه گذاری خود را. آن است که توصیه می شود که سرمایه گذاران خود را مدیریت خطر قرار گرفتن در معرض هرگز سرمایه گذاری بیش از 5-10 ٪ از دارایی های خود را به هر یک بخش. این رویکرد همیشه محدودیت ضرر و زیان بالقوه بنابراین اگر یک حباب رخ می دهد در حالی که شما ممکن است برخی از درد جزئی (10% از دست دادن) شما نشده اند از بین برود. یکی دیگر محتاطانه عمل به طور منظم خود را بررسی تخصیص دارایی و توازن نمونه کارها خود را تا مطمئن شویم که هر گونه سرمایه گذاری تبدیل شده اند که خارج از تعادل در حال تعدیل (یعنی بخشی از فروش) به درون تحمل ریسک شما را برای نمونه کارها خود را. مزیت این کار این است که در طول حباب کسانی که سرمایه گذاری افزایش می یابد و به طور منظم ایجاد توازن را در این سرمایه گذاری بازگشت به یک سطح ریسک قابل قبول در نتیجه کاهش در معرض قرار گرفتن و قفل کردن در برخی از سود. در حالی که این ممکن است به حداکثر رساندن سود آن پدیده را به حداقل می رساند ضرر و زیان که یک نگرانی عمده اگر پتانسیل برای یک حباب وجود دارد.

به عنوان اعتیاد به مواد مخدره اطراف کالاها همچنان به ساخت شانس در حال افزایش است که ما در حال حرکت و نزدیک به یک حباب درست است که اخبار وحشتناک نظر ما هنوز به بازیابی از یکی از قبلی است. این اثر یکی دیگر از حباب به زودی پس از گذشته می تواند ویرانگر به اقتصاد ایالات متحده. اما خبر خوب این است که آن's دیر نیست آن را به نوبه خود در اطراف. حتی با مازاد سرمایه جریان به کالاهای اساسی ادامه دارد من احساس می کنم ما هنوز در ماه اگر نه چند سال دور از این وضعیت تبدیل به یک کامل حباب. این نیروهای که می تواند کم کردن سرعت و یا معکوس کردن روند شانس را نگه دارید. در ضمن توجه داشته باشید که این نشانه ها وجود دارد چرا که شما don't می خواهید به پایان رسید تا به عنوان یکی از اواخر arriver's.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید