خشکشویی آنلاین، بهترین راهکار شستشوی لباس در شرایط قرنطینه

[ad_1]

یکی از مهم ترین خدمات در عصر حاضر، استفاده از خدمات نظافتی مانند دریافت خدمت از خشکشویی آنلاین تکواش است که می تواند احتمال آلودگی لباس ها را تقریباً به صورت کامل از بین ببرد.

خدمات خشکشویی تکواش، جوان ترین خشکشویی آنلاین در تهران، در تمامی مناطق تهران ارائه می شود و سفیران خشکشویی تکواش، به صورت رایگان در مناطق حاضر می شوند و شستنی ها شامل انواع پرده، پتو، لباس و غیره را به خشکشویی های معتبر تهران انتقال می دهند.

در مراحل انتقال شستنی ها و لباس ها، سفیران، لباس ها را در بسته بندی های مشخصی انتقال می دهند و پس از فرایند شستن و ضدعفونی کامل لباس ها با مواد مخصوص خشکشویی ها، لباس در دمای بالای 100 درجه با بخار آب تحت حرارت قرار می گیرند که این مار، باعث می شود هرگونه ویروس یا آلودگی میکروبی از آن حذف گردد.

پس از اتمام فرایند شستشو و اتو کشی، لباس ها در کاورهای یکبار مصرف گذاشته شده و پس از آن توسط پیک های مخصوص خشکشویی آنلاین تکواش از مغازه ها گرفته شده و به مشتریان تحویل می گردد.

تمامی خشکشویی های طرف قرارداد خشکشویی آنلاین تکواش، طبق دستورالعمل خاصی فعالیت میکنند که طی آن، می بایست در تمام مدت حضور در مغازه، دست هایشان را ضد عفونی کرده و در صورت خروج از مغازه ها یا ارتباط با مشتریان و کارت های بانکی آنها، می بایست مجددا نسبت به ضدعفونی دستها اقدام کنند.

خشکشویی آنلاین، بهترین راهکار شستشوی لباس در شرایط قرنطینه

پرسنل خشکشویی آنلاین تکواش، مبارزان خط مقدم ویروس کرونا

در خانه بمانیم، زیرا خشکشویی آنلاین تکواش، با تمامی پرسنل اجرای آن، به صورت منظم مسئولیت اجرای فعالیت های روزانه شستشو را به عهده می گیرند تا هموطنان ایرانی، با سلامتی کامل، از این بیماری مسری در امان باشند.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید