خسته به آسیا برویم مقصر فدراسیون فوتبال است/ دیاباته نشان داد انسان بزرگی است

[ad_1]

به گزارش شفاف، به نقل از باشگاه پرسپولیس، یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری قبل از بازی پرسپولیس و سایپا گفت: وقتی چهار هفته به پایان لیگ برتر، قهرمانی تیم قطعی شده باشد، بازی‌های پایانی سخت می‌شود و شاید بازیکنان انگیزه لازم را هم نداشته باشند.

او در ادامه خاطرنشان کرد: باید تقسیم انرژی کنیم. هم بازیکنان را باید به شرایط مسابقه با استقلال برسانیم و به آن‌ها هم استراحت بدهیم. برنامه ریزی خیلی سختی داریم که سعی کردیم این اتفاق رخ دهد.

او یادآور شد: پرسپولیس در بازی‌های دوستانه هم برای بردن تلاش می‌کند و بازی تشریفاتی برای ما معنایی ندارد. می‌خواهیم بازی خوبی را انجام دهیم تا به اهداف خودمان برای بازی با دربی داشته باشیم.

گل محمدی درباره تغییرات احتمالی در ترکیب پرسپولیس تصریح کرد: هم در ترکیب اصلی و هم تعویض‌ها تغییراتی را خواهیم داشت.

او درباره تمرکز بازیکنان روی دربی خاطرنشان کرد: آن‌ها انسان هستند و ربات نیستند. ۱۵- ۱۶ ماه است لیگ ادامه دارد و این موضوع کار را برای مربیان سخت کرده است. امیدوارم از لحاظ روحی و روانی و هم فیزیکی به شرایط مناسب تا دربی برسیم.

گل محمدی درباره لیست خرید و مازاد تیم تصریح کرد: دیروز با بازیکنان در این باره صحبت کردم. وقتی پایان فصل می‌شود گمانه زنی هم انجام می‌شود و تنها مختص پرسپولیس نیست. بعضی از رسانه‌ها که تعداد آن‌ها خیلی کم است دنبال ایجاد حاشیه برای تیم هستند و دنبال این هستند که آرامش تیم را به هم بزنند. به باشگاه هم گفتم حفظ همه بازیکنانمان اولویت بسته شدن تیم است. بعد از ماندن بازیکنان فعلی سراغ نقل و انتقالات می‌رویم. باید اول خیالمان راحت شود و سپس ببینیم در چه پست‌هایی بازیکن می‌خواهیم.

سرمربی سرخپوشان تاکید کرد: البته فرصتی نیست و واقعا تیم‌هایی که در آسیا حضور دارند زمان ندارند. ضمن اینکه شنیده ام می‌خواهند فیفادی را هم برگزار کنند که ظلم بزرگی در حق نمایندگان آسیایی است. از فدراسیون می‌خواهم بحث فیفادی را تعطیل کنند. بازی‌های تیم ملی یک سال دیگر برگزار می‌شود و دلیلی ندارد تیم‌ها را خسته و ناتوان به آسیا بفرستیم.

او گفت: اگر این قضیه رقم بخورد و نتیجه نگیریم مقصر فدراسیون فوتبال است. نباید خسته به آسیا برویم. اگر غیر از این باشد همین جا می‌گویم تمام تیم‌های ایرانی بدون شک حذف می‌شوند. باید بازی تدارکاتی خوب و برنامه خوب داشت. فرصت نقل و انتقالاتی اندک است. اگر رعایت نشود شکست می‌خوریم.

یحیی در پایان با تمجید از شیخ دیاباته خاطرنشان کرد: باید از دیاباته تشکر کنم. البته نه بخاطر اینکه قهرمانی ما را تبریک گفت بلکه او صحبت‌های خوبی انجام داد. من واقعا از صحبت‌های دیاباته لذت بردم. خیلی زیبا صحبت کرد. او نشان داد بازیکن بزرگی است. خوشحالم او در فوتبال ایران حضور دارد. خیلی وقت چنین صحبت‌هایی را از یک خارجی در فوتبال ایران نشنیده بودیم و برایم شگفت انگیز بود. از او تشکر می‌کنم. صحبت های او برای من زیبا بود.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید