خرید به Bitcoins

[ad_1]

با قرن 21 تقاضا برای سریع و سود یکی از بحث برانگیز ترین سرمایه گذاری های جدید وسایل نقلیه شده است Bitcoins ارز مجازی. آن را به دست آورد اختلاف تا حدودی به دلیل نوسانات تا حدودی از طریق بی ثباتی از بیت کوین مبادلات و تا حدودی به این دلیل خود را در ردیابی معنای آنها مورد علاقه روش پرداخت برای مجرمان است.

همه چیز در حال تغییر و به خصوص پس از فرار از طلسم است که در آن یکی از اصلی ترین مبادلات MtGox برای ثبت ورشکستگی ارز به نظر می رسد به حل و فصل را به یک ثبات بیشتر الگوی اجازه می دهد سرمایه گذاران قادر به اندازه گیری مشاهده از اینکه به خطر پول خود را در یک ارز که از لحاظ فنی وجود ندارد.

نوسانات

اگر چه Bitcoins در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای محبوب در بازار است که هنوز هم بسیار کوچک به این معنی که اخبار خوب و بد می تواند یک نامتناسب اثر بر روی قیمت. دراز مدت چشم انداز Bitcoins به طور بالقوه خوب به این معنی است که این روند صعودی در قیمت است که قوی تر از این پتانسیل برای کاهش بیش از مدت طولانی. اکثر کارگزاران توصیه می کنیم که شما در نظر بیت کوین یک رسانه برای سرمایه گذاری بلند مدت به دلیل نوسانات. فکر می کنم از آن را در شرایط املاک و مستغلات. هیچ کس اقدام به خرید و فروش خانه چند بار در روز وجود دارد و می تواند قابل توجه قطره قیمت ملک اما روند طولانی مدت برای قیمت ملک است که معمولا ، همان را می توان گفت برای Bitcoins. در حالی که وجود دارد قابل توجه است روزانه در تجارت ارز بسیاری از Bitcoins برگزار می شود به عنوان سرمایه گذاری به عنوان تحلیلگران بر این باورند که این احتمال وجود دارد که قیمت بیت کوین را افزایش طولانی مدت از آنجا که آنها در حال تبدیل شدن بیشتر به طور گسترده ای پذیرفته شده است.

اثرگذارندهها

همانطور که با تمام ابزارهای مالی قیمت ها تحت تاثیر عرضه و تقاضا است. Bitcoins متفاوت هستند اما آنچه باعث بزرگ نوسانات قیمت بوده است ماهیت غیر معمول از اخبار است که تحت تاثیر عرضه و تقاضا:

• ورشکستگی MtGox یکی از بزرگترین مبادلات بیت کوین

• بسته شدن پایین از جاده ابریشم که ظاهرا پذیرفته Bitcoins برای تجارت مواد مخدر

• افشای توسط دولت ایالات متحده است که با وجود منفی استفاده از بیت کوین آنها معتقد بودند که ارز به حال آینده

• رسانه ها نیز به هم زده تا بهره توسط گزارش در نقاط عطف در ارز ظهور و سقوط trumpeting افزایش به بیش از 1000 دلار و متعاقب آن افت در تبلیغ بد.

به طور کلی مشاوره در سرمایه گذاری در بیت کوین است که به نشستن و تماشای بازار برای یک زن و شوهر از هفته برای گرفتن ایده از چگونه ارز معاملات خود را نوسانات و روند. آن را دشوار است برای پیدا کردن شایعه که نیست فورا تحت تاثیر ارزش های بسیاری نشان می دهد سرمایه گذاری یک مقدار کوچک و به سادگی تماشای برای فرصت های کمی مانند محیط کسب سود سطوح با سهام و فارکس, شما می توانید همین کار را در Bitcoins; آن را فقط یک کمی طولانی تر روند و کمی کمتر خودکار.

درست مثل با هر سرمایه گذاری به ارزش می افتد و حوادث مانند سقوط از MtGox و بسته شدن از جاده ابریشم منفی تحت تاثیر قرار Bitcoins; نه فقط به این دلیل که تقاضا کاهش می یابد بلکه به دلیل Bitcoins شد دروغ مرتبط با شرکت های شهری اسطوره است. بازار به نظر می رسد در حال تبدیل شدن بیشتر به طور منظم اما نه لزوما تنظیم شده که بیشتر مبادلات آمده آنلاین. برخی از مبادلات را به همان شیوه به عنوان MtGox اما دیگران را تحکیم و تبدیل شدن به قوی تر و قابل اعتماد تر است. بدون شک قوانین و مقررات رسمی اعمال خواهد شد Bitcoins در دوره به دلیل در آن زمان این نوسانات است به احتمال زیاد کاهش می دهد.

Bitcoins نمایندگی هیجان انگیز و بالقوه سودآور متوسط تا دراز مدت سرمایه گذاری وسیله نقلیه. هیجان انگیز به دلیل آن نشده است پذیرفته شده است به جریان اصلی یا ارز سرمایه گذاری وسایل نقلیه. یک چیزی که سرمایه گذاران در مورد بیت کوین است که اعتقاد راسخ خود را به چشم انداز به عنوان در طلا

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید