خبرنگاران در کنار مدافعان سلامت خط مقدم مبارزه با کرونا ایستادند

[ad_1]

به گزارش شفاف،  محمدرضا ظفرقندی رئیس سازمان نظام پزشکی در نامه‌ای به اهالی مطبوعات و خبرنگاران روز خبرنگار، ۱۷ مرداد را تبریک گفت.

متن این پیام به شرح ذیل است:

دوستان عزیز خبرنگار، فعالان گرانقدر رسانه‌ای و مطبوعات؛

از مرداد ماه سال گذشته تا هفدهمین روز مرداد سال جاری، اگرچه اتفاقات خرد وکلانی در کشور وجهان بوقوع پیوسته که همواره عنوان خبر وخبرنگار را در مقابل دیدگان عیان ساخته، اما در حوزه بهداشت، درمان وسلامت از آخرین ماه‌های سال ۹۸ تا امروز، حضور شما رادمردان و زنان عرصه اطلاع رسانی فروغی دیگر داشت وارزش همراهی وتلاش گرانسنگ‌تان در مصاف با بیماری کرونا برای همگان مبرهن وبرای جامعه پزشکی ایران مزید سپاس وتقدیر بود.

شما ثابت کردید برای آنکه مردمان دیارتان زنده وسالم بمانند تمام قد واستوار ایستاده اید ودر کنار جان برکفان مدافع سلامت نقش بی بدیل خبرنگاری واطلاع رسانی را صادقانه و پراثر ایفا کردید.  از یک سو با ارائه خبر‌های موثق وعلمی واز سوی دیگر با جوهر قلم و نگاه دوربین، یاریگر وروحیه بخش همکاران عزیز من بودید ودر این مسیر خطیر شما گرامیان نیز صبورانه و شجاعانه در کنار فرزندان خدوم ملت و در صف مقدم مبارزه با کووید-۱۹ ایستادید وبسیاری از شما نیز به پلشتی این ویروس گرفتار شدید.

بر خود وتمام همکاران ارجمندم فرض می‌دانم این روز پرمقدار را به همه خبرنگاران رسانه‌های جمعی بویژه خبرنگاران بخش سلامت تبریک وتهنیت عرض نمایم.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید