خاطره انگیزترین غایب کنکور ۹۹ که بود؟

[ad_1]

به گزارش شفاف، حسین توکلی، سخنگوی سابق سازمان سنجش پس از نیم قرن خدمت، برای همیشه از سازمان سنجش خداحافظی کرده است. براین اساس کنکوری‌های ۹۹ بدون حضور “آقای کنکور ایران” در جلسه آزمون سرنوشت ساز زندگی خود حاضر شدند.

سخنگوی سابق سازمان سنجش با صدای خود یادآور کنکور سراسری برای ۴ نسل از فرزندان این سرزمین است. در اولین دوره برگزاری کنکور در سال ۴۸ که اولین تجربه حضور او در سازمان سنجش بود، تعداد ۴۷ هزار و ۷۷۳ داوطلب برای نشستن روی صندلی ۱۲ دانشگاه در سراسر کشور رقابت کردند.

او ابتدا در سازمان سنجش به صورت دانشجوی پاره وقت فعالیت داشت که بعد‌ها به دلیل علاقه مندی در رابطه با امور کنکور در این سازمان استخدام شد.  

توکلی از نخستین دوره برگزاری آزمون سراسری در کشور در سازمان سنجش حضور یافت و این همکاری تا اسفند ۹۸ ادامه داشت. بر این اساس می‌توانیم بگوییم زندگی شخصی و کاری دکتر توکلی نیم قرن با کنکور و کنکوری‌ها رقم خورده است.

خودش می‌گوید: “سازمان سنجش فرزند من است و این سازمان را عین فرزند خودم دوست دارم، از آنجایی که کار در این سازمان یک کار ملی است، بنابراین بیشتر از فرزندم برای آن اهمیت قائل هستم”.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید