حمل و نقل تحکیم توضیح داد

[ad_1]

حمل و نقل تحکیم محموله تحکیم خدمات است که ارائه شده است عمدتا توسط بزرگ ملی و چند ملیتی شرکت های حمل بار. در این سرویس تعداد زیادی از محصولات در حمل محموله های کوچکتر که بیشتر حمل می شود و پس از مونتاژ به بهتر نرخ حمل و نقل و ایمنی کالا. آن نیز شناخته شده به عنوان خدمات مونتاژ.

تقویت حمل و نقل می تواند کمک به شرکت خود را صرفه جویی در پول به عنوان شما در حال حمل و نقل کالا که کمتر از LTL حمل و نقل. اگر شما خود را تثبیت حمل و نقل شما نه تنها کارآمد تر اما همچنین صرفه جویی در پول. اگر شما در حال حمل و نقل از طریق LCL محموله های خود را در هزینه های حمل و نقل می تواند تا سقف. نه تنها آنها بیشتر هزینه, اما آنها همچنین می توانید هزینه های اضافی و هزینه های اضافی.

شما می توانید به طور قابل توجهی کاهش این هزینه حمل و نقل با مخلوط کردن خود را حمل و نقل با حمل و نقل از دیگر شرکت هایی هستند که در همان کشتی باری/ کامیون/ هواپیما. شما همچنین می توانید استخدام یک شخص ثالث ارائه دهنده خدمات حمل و نقل به کاهش هزینه های تحویل.

تامین امنیت حمل و نقل می تواند به شما کمک کند صرفه جویی در پول خود را با اجازه دادن به شما برای پرداخت تنها فضا است که شما نیاز دارید در حالی که مقدار کمی از بقیه فضا برای کالاهای دیگر است. این راه شما تنها پرداخت برای فضای کالاهای خود را باید در یک کامیون یا هواپیما یا کشتی به جای استخدام تمام چیزی که برای آن است. این راه شما به اشتراک گذاشتن فضا با کالاهای دیگر که در حال ارسال به همان منطقه به عنوان کالاهای خود را. این کمک می کند تا هر کسی که با استفاده از این خدمات برای کاهش هزینه های خود را.

حمل و نقل تحکیم نیز مفید است در حالی که از دریافت کالا. برای مثال شما می توانید دریافت محموله های متعدد از مکان های مختلف است که می تواند به تثبیت یک واحد حمل و نقل به ارسال به محل دیگری است. این می تواند مزایای زیر را برای شرکت های:

نرخ پایین

های متعدد داخلی و بین المللی گزینه های حمل و نقل

کاهش در هزینه های تحویل

کاهش هزینه های حمل و نقل

کاهش زمان حمل و نقل

کمتر احتمال آسیب

تحکیم برای محموله های متعدد

مهم ترین عامل در حمل و نقل برنامه تحکیم ارتباطات است. شما نیاز به مطمئن شوید که شما می دانید, در مورد, برنامه, تغییر زمان ، که ممکن است رخ دهد. این است دلیل که چرا شما نیاز به در تماس مداوم با حمل و نقل لودر یا 3rd حزب است که شما با استفاده از. شما نیاز به ارائه و دریافت اطلاعات دقیق به فرآیند حمل و نقل محصولات خود را آسان است.

بسیاری از ارائه دهندگان حمل و نقل نیز ارائه انبارها که انعطاف پذیر هستند با ذخیره سازی و کمک به نگه داشتن محموله های خود را تحت یک محیط امن در طول حمل و نقل. شما می توانید تا دو هفته از فضای ذخیره سازی در هر انبار اما پس از آن شما را مجبور به پرداخت هزینه های اضافی برای حفظ محصولات خود را وجود دارد. این اتهامات به طور معمول زیاد نیست و شما می توانید آنها را پرداخت بدون رفتن دریا با بودجه شما.

اکثر کسب و کار در سراسر جهان, که آیا آنها در حال راه اندازی و یا شرکت های بزرگ به شدت بستگی به خدمات است که می تواند کمک در تامین بار برای حمل و نقل کالاهای خود را. آنها با تکیه بر چنین خدمات به توجیه تدارکات خود را به حداقل رساندن هزینه های خود را و به حداکثر رساندن بهره وری. چنین خوب تقویت خدمات نه تنها در داخل کشور, اما آن را نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای بین المللی حمل و نقل هوایی. شما می توانید صرفه جویی در هزاران در هزینه ها و هزینه های فقط با انجام تغییرات جزئی در حمل و نقل خود را عادات.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید