جیم راجرز: آیا کالاهای بازار گاو نر آخرین

[ad_1]

ما صحبت در ضبط مصاحبه تلفنی در خانه اش در سنگاپور با میلیاردر جیم راجرز افسانه ای کالا معامله گر که برداشت پایین کالاهای بازار گاو نر در سال 1999. با جورج سوروس جیم راجرز تاسیس کوانتومی صندوق در سال 1970.

دهه آینده کوانتومی صندوق رشد بیش از 3,300 درصد است. راجرز بازنشسته بعد یک مهمان استاد امور مالی در دانشگاه کلمبیا فارغ التحصیل دانشکده کسب و کار و هنوز هم بعد circumnavigating جهان به دست اول کشف فرصت های سرمایه گذاری جدید. او به طور گسترده ای و اغلب در رسانه ها در مورد مشاهدات خود را در بازار کالا. پرفروشترین نویسنده, سرمایه گذاری, موتورسيکلت سوار, adventure capitalist و به طور گسترده ای به دنبال جیم راجرز در مورد آنچه که او در حال حاضر سرمایه گذاری در.

StockInterview: شما شروع به سرمایه گذاری به شدت در کالاها در بسیار نزدیک به پایین چرخه. آنچه شما منجر به این باور کالاها رونق آغاز خواهد شد در سال 1999?

جیم راجرز: می بینم که هیچ کس تا به حال شده است سرمایه گذاری در ظرفیت تولیدی در نفت خام (نفت) به طور خاص. برای مثال وجود نداشته است و عملا هیچ سکوهای حفاری دریایی ساخته شده از سال 1981. وجود نداشته است و عملا هیچ دریایی tugboats ساخته شده را به سرویس سکوهای دریایی از سال 1981. در دهه 1970 وجود دارد ده ها تن از آنها ساخته شده هر سال. من می توانید ببینید که مردم قطع کرده و پشت خود را اکتشاف بودجه فوق العاده. آن را بسیار روشن است که هیچ کس تا به حال شده است سرمایه گذاری برای پانزده یا بیست سال در به دنبال جدید (نفت) زمینه. وجود دارد تا به حال نشده است هر زمینه های غول پیکر کشف شده از 1960s. روشن بود ذخایر جهان در حال اجرا بودند پایین. که تا به حال منجر به یک بازار گاو نر. بسیار اتفاق می افتد که من کردم تقریبا دقیق پایین. من یک بازار بسیار خوبی تایمر و یا معامله گر اما من در عرض چند هفته از مطلق پایین برای من جای تعجب است. سپس شما گسترش است که برای تقریبا هر چیز دیگری که آیا معادن روي يا سرب معادن و یا تولید گندم و یا هر چیز دیگری شما را از مواد تشکیل دهنده برای یک بازار گاو نر.

StockInterview: خواهد اخیر بانک مرکزی افزایش نرخ بهره و سیاست های در نظر گرفته شده که برای جلوگیری از تورم کالاها bull بازار موفق است ؟

جیم راجرز: بله. آنها ممکن است باعث رکود و آنها احتمالا خواهد شد. ما اغلب به حال رکود. تاثیر می گذارد که برخی از کالاها در بازار. اما در دهه 1970 ما تا به حال وحشتناک شرایط اقتصادی در همه جا در جهان و یا تقریبا در همه جا در جهان است. که جلوگیری نمی کند یکی از بازارهای گاو نر در تمام دوران در کالاها به دلیل عرضه پایین رفتن سریع تر از تقاضا است. به یاد داشته باشید که این بازار ساخته شده تا عرضه و تقاضا است. اگر عرضه پایین می رود سریعتر از تقاضا پایین می رود و شما هنوز هم باید یک بازار گاو نر. وجود خواهد داشت موانع و ترکیبات اما این است که تنها راه جهان کار می کند. همه بازارهای گاو نر باید اصلاحات به من گفته اند قبل از.

StockInterview: آنچه را متقاعد کرده است شما را به ماندن در کالاهای بازار گاو نر برای این مدت ؟

جیم راجرز: در طول تاریخ bull بازارهای کالا را در مدت زمان طولانی به طول انجامید. آنها به طور متوسط حدود 18 سال و 19 سال است. کوتاه ترین من می توانم پیدا شد پانزده سال; طولانی ترین بود و 23 سال است. آن طول می کشد زمان طولانی را تولید جدید در جریان برای کالاها. اگر من و شما تصمیم به رفتن به کسب و کار منجر امروز ما باید برای رفتن به پیدا کردن یک رهبری سپرده است. پس ما باید سعی کنید برای جمع آوری پول. ما باید برای مقابله با تشکل های محیط زیست دولت ها و هر کس دیگری. قرار داده و در زیرساخت ها است. در آن طول می کشد به طور متوسط حدود ده سال برای هر معدن به افتتاح این روزها نه فقط در آمریکا بلکه در هر نقطه در جهان است. به طوری که به همین دلیل بازار گاو نر تا زمانی. در نهایت منابع جدید به بازار می آیند و بازار گاو نر همیشه به پایان رسید. اما در آن طول می کشد یک مدت زمان طولانی برای آن اتفاق می افتد. آن را مانند در آوردن سهام جدید از یک دات کام و یا چیزی که در آن ما را به گاراژ و شروع به یک شرکت و در هفته آینده ما به فروش سهام. معادن و نفت بسیار حیوانات مختلف.

StockInterview: این کالاها گاو نر شبیه به رونق اینترنت در اواخر سال 1999? آن را چند سال به اجرا به شدت در آن است ؟

جیم راجرز: انگار کمی تفاوت. همانطور که گفتم قبل از من و شما می تواند با رفتن به گاراژ و شروع یک دات کام شرکت و آن را عمومی ماه آینده. که کمی متفاوت از آوردن روي معدن در جریان بسیار سخت تر را تولید جدید برای کالاها در مقایسه با برخی از این چیزهای دیگر. من نمی دانم اگر سابقه هر گونه راهنمای ما در حال حاضر هفت سال به این گاو کالا در بازار. اگر آن را به گذشته 15 تا 23 سال ما شاید یک سوم از راه را از طریق بنابراین ما باید یکی دیگر از 9 تا 16 سال برای رفتن من حدس می زنم.

COPYRIGHT © 2007 by StockInterview, Inc. تمام حقوق محفوظ است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید