جنگ کره

[ad_1]

پس از شمالی-کره جنوبی پوسته یکی از جنوبی-کره سلیمان در نزدیکی مرز دریایی تنش در منطقه شده است افزایش روز به روز. ایالات متحده فرستاده است یکی از هواپیماهای خود را حمل و از یک زیر دریایی هسته ای به این منطقه برای پیوستن به جنوب-کره ای آموزش نظامی. این آزار دهنده است چین آن را به عنوان تنها متحد شمالی-کره جنوبی و حضور نظامی ایالات متحده ممکن است منجر به بیشتر درگیری بین کشورها است.

همه درگیری های نظامی بسیار مثبت طلا به عنوان سرمایه گذاران به احتمال زیاد به جلو و پول خود را دور از سهام و به دنبال چیزی ملموس برای سرمایه گذاری در. آیا چین می خواهد به درگیر شدن یا نه در حال حاضر شکننده رابطه با ایالات متحده خواهد شد در خط اگر بیشتر گلوله ها شروع به پرواز.

بدهی های منطقه یورو نگرانی شده اند فشار بازار برای چند هفته گذشته و حتی تایید ایرلند قید وثیقه نمی آرام سرمایه گذاران. آنها می ترسند که این فقط آغاز است و یک بعدی لیست پرتغال. حتی نجات پرتغال نمی خواهد خطر انداختن یورو اما شایعات در مورد اسپانیا هستند تهدید واقعی است. اندازه اقتصاد اسپانیا است که بسیار بزرگتر از یونان و ایرلند و یا پرتغال که اتحادیه اروپا را در پیدا کردن آن دشوار است برای جمع آوری بودجه برای قید وثیقه آزاد است.

آیا هر گونه وثیقه ناشران اتفاق خواهد افتاد یا نه ترس آنها را فشار یورو و هل دادن طلا تا حداقل در اروپا در نظر. سرمایه گذاری در طلا به نظر می رسد تنها راه حل برای حفظ پول به عنوان امن تمام ارزهای ذخیره تحت یک بی توجهی فشار است. دلار ممکن است مانند یک راه حل جایگزین اما پس از $600bn بسته محرک و احتمال یک درگیری ها در کره جنوبی در منطقه به نظر می رسد فقط کمتر از دو شر.

آخرین گزارش طلا از هند انتظار دارند کل واردات طلا برای رسیدن به 750 تن در سال 2010 است که می تواند یک رکورد سالانه. این امر می تواند 35 درصد افزایش از سال گذشته که واردات بالغ 560 تن. تحلیلگران شده است شک و تردید در مورد طلا هندی صادرات آنها را پیش بینی کرد که رکورد قیمت را متوقف خواهد کرد سرخپوستان از خرید طلا است.

بمبئی شمش انجمن تایید کرده است که تقاضای سرمایه گذاری برای طلا باقی مانده است رکورد با وجود سطح کنونی قیمت ها تا آمار و ارقام منتشر شده در این گزارش به خوبی ممکن است دست یافتنی است. به طور سنتی سرخپوستان تمایل به خرید طلا به عنوان مشتاقانه پس از جشنواره های نجومی در ماه نوامبر اما در حال حاضر تقاضای سرمایه گذاری است که بسیار قوی است که آن را به نگه داشتن فشار تقاضای کل نسبت به 750 تن.

وجود دارد به احتمال زیاد نوسانات زیادی در قیمت طلا در هفته های آینده به عنوان هر دو کره ای و مسائل منطقه یورو در حال اعمال فشار بازار است. هنگامی که ما به نوعی از تایید در چگونه اتحادیه اروپا در حال رفتن به تضمین می کنند که یورو نمی خواهد متلاشی طلا احتمالا ایجاد ثبات در یورو. آن سخت است برای پیش بینی آنچه که اتفاق می افتد در کره جنوبی اما حضور چین را باید در ایالات متحده فکر می کنم دو بار قبل از شروع یک جنگ جدید با شمالی-کره جنوبی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید