جمع آوری گندم پنی

[ad_1]

کلکسیونرهای سکه را اغلب استرس است که هر کسی که سرگرمی جمع آوری سکه ها باید “گندم پنی” در مجموعه خود را. Wheatback, Wheatie, Strawpeny و گندم سر برخی از اسامی با توجه به این سکه ها. آمریکا نعناع تولید کرده این یک صد سکه از سال 1909 تا سال 1958.

آغاز

ویکتور دیوید برنر شناخته شده مجسمه نیویورک گردد طراحی این سکه ها که قرار داده شده حرف اول خود را از V. D. B. به سکه. این حرف به نظر می رسد در اولین سکه تا زمانی که آن را به پایان آمد تقریبا به عنوان به زودی به عنوان اعتراض عمومی آغاز شد. حدود وجود دارد 484,000 چنین سکه های ضرب اصلی است که منطق پشت این سکه ها دسترسی به بیش از $100 دلار است. اگر شما به اندازه کافی خوش شانس به داشتن حتی یکی از این ضرب سکه آن را می تواند به ارزش نزدیک به 12000 دلار. این 1909 سان فرانسیسکو ضرب سکه های معتبر سکه گندم اشکالى در یک مجموعه است.

حتی اگر کاهش در ارزش 1909-S VDB گندم پنی و 1914-D گندم پنی می توانید تا آنجا که $5,000. هر دو این نوع سکه به حال برخی از اشتباهات در آنها به همین دلیل است که آنها هنوز هم تقاضا چنین قیمت. امروزه این نوع سکه در بر داشت خود را جایی یا در شخصی و گالری های خصوصی از مردم و یا در دست نمایندگی سکه.

حتی در سال های اخیر ما در سراسر یک گندم سکه در ما به طور منظم گردش خون. این سکه ها هستند و نه معتبر و یا استثنایی گندم سکه, با این حال حتی آنها را واکشی یک قیمت خوب در گذشت زمان است. بهترین مثال است که در سال 1922 گندم پنی بدون علامت نعناع. این بود که چون رنگ استفاده می شود به آنها را بسیار ضعیف; برخی از سکه ها یافت می شود تحمل یک تمبر D بر روی آنها در حالی که همان از دست رفته است بر دیگران.

1943 گندم پنی

در سال 1943 پنی ساخته شده از برنز و یا گالوانیزه فولادی است که به عنوان یکی از منحصر به فرد ترین سکه. این به ویژه طراحی شده در زمان جنگ جهانی دوم به دلیل جنگ سهمیه از مس است. جمع آوری سکه گندم که جمع آوری هر سال با توجه به سال 1943 جراحی پنی به اجتناب ناپذیر برای هر گالری. نعناع تغییر ترکیب بازگشت به که از مس و قلع و روی در سال 1944.

1955 مرگ دو

دو رنگ 1955 گندم پنی توجه گرفتن. شما پیدا کردن یک متمایز دو تصویر از رئیس جمهور لینکلن بر روی این سکه است. سکه به عنوان معیوب سکه به عنوان آن بود به عهده گرفت به نوبه خود به این شیوه. بدون این سکه واقعی گندم پنی مجموعه ای است به عنوان ناقص است.

از یک سال به عنوان یک “کلید تاریخ” و یا “نیمه کلیدی تاریخ” گندم و سکه در هر سال ارزش دارد در سه زمان ارزش خود را. به منظور رسیدن به یک ایده دقیق از ارزش گندم یک پنی می توانید یک نگاه در وب سایت های مختلف آنلاین. بسته به فرد است که ارزیابی یک گندم پنی ارزش یک پنی متفاوت خواهد بود. قیمت های ارائه شده توسط یک خرده فروش خواهد شد در پایین سمت از آن کسی است که جمع آوری چنین سکه. حتی کتابخانه محلی شما استفاده زیادی از آن خواهد شد نه تنها به شما ارائه یک تاریخچه کامل در این مسحور سکه اما همچنین به شما می دهد برخی از راهنمایی در مورد ارزیابی خود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید