جلوگیری از 3D جعل و تقلب برای اطمینان از خانواده سلطنتی درآمد جریان

[ad_1]

یکی از چالش های برای نویسندگان مثل خودم این است که هنگامی که شما را جلو یک کپی دیجیتال از کار خود را فقط در مورد هر کسی می تواند آن را کپی و استفاده از این کلمات و یا اجرای آن کلمات از طریق مشتق و نرم افزار آن را سرقت. این است که چرا DRM یا مدیریت حقوق دیجیتال با نرم افزار ایجاد شده است. بسیاری در نظر گرفته اند که چنین استراتژی می تواند مورد استفاده قرار گیرد همچنین برای چاپ 3D کد, در نتیجه اجازه می دهد که طراح یا شرکت داشتن آن محصول تضمین حق امتیاز هر زمان که قطعات آنها در حال تولید است.

شاید شما می توانید با چالش های در حال حاضر. در نوشتن فرمت هر کسی می تواند یک کتاب آن را اسکن و سپس آن را به دیجیتال و سپس آنها آن را معنی می تواند اثار آن سرقت آن کل یا تغییر آن فقط به اندازه کافی برای فرار از تشخیص از کپی رایت نرم افزار چک کردن. خوب پس اگر کسی با استفاده از 3D scanner برای اسکن کردن یک بخش و یا مورد نتیجه دیجیتالی شدن آن پس از دیجیتالی به سادگی به فروش می رساند کد برای دیگران به چاپ 3D در اصل آنها به سرقت رفته اند طراحی شده است. این را نمی توان جلوگیری کرد و آن را منجر به انواع مشکلات در کیفیت و نام تجاری و شهرت از دست دادن درآمد به طراح یا ثبت اختراع دارنده.

پلیس که چالش این است که در مورد به عنوان سخت به عنوان پلیس counterfeited لباس با برچسب تقلبی ببینید که نقطه. با این وجود بسیاری از متفکران در حال حاضر مشغول کار بر روی این مشکل اجازه دهید بحث در مورد یکی از راه حل های بالقوه در نظر گرفته شده تا کنون ،

وجود دارد یک مقاله جالب در تولید اخبار به جایی که آنها در مورد مشکلات با هکرها و جعل دزد سرقت کد در 3D چاپ قطعات و در نتیجه اجازه می دهد دیگران به سرقت آن بخش طرح بدون پرداخت حق امتیاز. مفهوم جدیدی است که برای قرار دادن نقص در کد برای جلوگیری از جعل و تقلب که معیوب کد خواهد بود حذف شده قبل از چاپ, اما تنها تحت یک مجموعه خاص از شرایط جعل کنندگان را با نقص اما ارائه آن را بی فایده و کاربر سپس تلف مواد با یک قسمت معیوب.

وای نه جالب و شاید یک استراتژی خوب با این حال آن را نیز می تواند باعث ویران کردن به یک مشتری فریب خوردن از یک بخش مهم است. اگر بخش است که یک بخش مهم, می گویند برای یک بخشی از سیستم ترمز پس از آن اگر کسی اقدام به خرید بخشی که با فرض واقعی آن است, پس از آن که بخشی نتواند باعث این ماشین به سقوط و اشغال برای تبدیل شدن به شدت مجروح و یا حتی نابود? پس می توان گفت که قسمت اصلی و سازنده دانست و از نقص و دستکاری هکرها از کد خود را دانستن است که بخشی ممکن است شکست بخورند.

کسی مقصر است در حال حاضر ؟ قطعا وجود دارد بیش از یک مقصر هکر ساز counterfeited محصول فروشنده counterfeited کالا و طراح اصلی و/یا ساز 3D چاپ کد برای محصول با طراحی هدفمند و مخرب نقص در کد.

خواهد دفاع ملی شرکت شروع به انجام این کار و دشمنان ما که کپی ما باید خود را با تکنولوژی بالا هواپیماهای جنگنده و موشک های هوشمند و مهمات و هلیکوپتر سقوط ؟ آنها را به نوبه خود و تلاش برای تزریق کد های مخرب به 3D قطعات آنها در حال حاضر آغاز شده است ؟ را چاپ 3D فروشندگان نیاز به اتخاذ یک رمزنگاری ارز نوع استراتژی برای اطمینان بخشی معتبر است قبل از چاپ برای مقابله با هکرها – مخاطرات بالا هستند و بنابراین آنها باید برای انجام کاری در مورد این مشکل.

کافی است بگویم; آینده تولید است که بسیار جالب است اگر از من می پرسید ؟ و من می دانم که شما نمی, اما با تشکر برای خواندن این مقاله به هر حال.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید