جلسۀ محرم حجت‌الاسلام علوی تهرانی مجازی شد

[ad_1]

به گزارش شفاف، مؤسسه فارس المؤمنین(ع) اطلاعیه‌ای درخصوص برگزاری جلسات عزاداری حجت‌الاسلام علوی تهرانی و مسجد حضرت امیر (ع) صادر کرد. متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

اقامه عزای حضرت سیدالشهداء علیه‌السلام و توجه به سلامت افراد جامعه، هر دو از واجبات هستند. به همین جهت باید همه جوانب عقلی و شرعی در انجام آنها لحاظ گردد. به همین جهت امسال به دنبال فضای باز و مناسبی در منطقه بودیم تا جلسات مسجد حضرت امیر علیه‌السلام و حسینیه آیت‌الله علوی تهرانی با رعایت همه جوانب برگزار شود. در این خصوص و از دو ماه قبل با نهادها و سازمان‌های مختلف منطقه از جمله دانشگاه‌ها، پادگان‌ها مذاکره و مکاتبه کردیم اما این پیگیری‌ها به هیچ نتیجه‌ای نرسید و فضای لازم در اختیار ما قرار نگرفت. لذا در محرم امسال جلسات به‌صورت حضوری برگزار نمی‌شود.

برنامه سخنرانی در حسینیه و مسجد بصورت زنده و بدون حضور جمعیت برگزار شده و از طریق سایت فارِس به نشانی زیر منتشر می‌شود. اما روضه و عزاداری را مانند شب‌های قدر به‌صورت بازپخش سال گذشته دنبال می‌کنیم تا حال و فضای معنوی روضه به مخاطب منتقل شود.

امیدوارم با رفع این بیماری، توفیق حضور مجدد در مجالس اهل بیت علیهم‌السلام روزی همه ما شود. بر این اساس برنامه مسجد امیر(ع) و حجت‌الاسلام علوی تهرانی به شرح زیر است:

 مجلس عصرهای دهه اول ماه محرم
حسینیه آیت‌الله علوی تهرانی
زمان: از جمعه 31 مردادماه به ‌مدت 10 روز از ساعت  18 تا 19:30 
زیارت عاشورا: حسین ارضی
پخش زنده سخنرانی حجت‌الاسلام حسین انصاریان

مجلس شب‌های دهه اول ماه محرم
مسجدحضرت امیر(ع)
زمان: از پنجشنبه 30 مردادماه، به‌مدت 10 شب از ساعت 21:30 تا 23:30
قرائت زیارت عاشورا
پخش زنده سخنرانی حجت‌الاسلام علوی تهرانی
بازپخش عزاداری سال گذشته

این مراسم‌ها بدون حضور جمعیت خواهد بود و به صورت زنده از طریق سایت  http://fares.ir/live پخش زنده خواهد شد.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید