جزئیات انفجار ساختمانی در خیابان فخر رازی تهران

[ad_1]

به گزارش شفاف، جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران در گفت و گویی، اظهار کرد: ساعت ۲۱:۱۳ دقیقه دیشب یک مورد حادثه آتش سوزی در یک ساختمان در خیابان فخر رازی تقاطع خیابان نظری به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی شهرداری اطلاع داده شد.

او با بیان اینکه بلافاصله ۴ ایستگاه آتش نشانی به همراه نردبان هیدرولیکی و خودروی حامل تجهیزات تنفسی به محل اعزام می‌شوند، گفت: در کمتر از زمان ۳ دقیقه آتش نشانان به محل می‌رسند و مشاهده می‌کنند یک ساختمان ۴ طبقه روی همکف که کاربری تولید و نگهداری کتاب داشته است آتش گرفته است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران با بیان اینکه در طبقه دوم انفجاری رخ داده بود که به دلیل این انفجار بخشی از ساختمان تخریب و ساختمان دچار حریق شده بود، ادامه داد: به وسعت ۱۰۰ متر شعله از ساختمان بیرون می‌زد و به گفته شاهدان عینی افرادی داخل ساختمان محبوس بودند.

او خاطرنشان کرد: آتش نشانان سریعاً خود را به داخل ساختمان رساندند و ۴ نفر (۳ آقا و یک خانم) از ساختمان خارج شدند و به دلیل مصدومیت تحویل عوامل اورژانس داده شدند، همچنین درحال حاضر آتش خاموش شده و آتش نشانان مشغول لکه گیری و ایمن سازی محل هستند.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید