تولد Cryptocurrency و آینده معاملات مالی

[ad_1]

اگر از شما خواسته چه تولد cryptocurrency را به جهان از امور مالی اولین چیزی که احتمالا در ذهن شما عبور است cryptocurrency? این فکر با این حال تنها خواهد آمد به ذهن افرادی که به خوبی با موجود آنلاین ارز. اما اگر شما یکی از معدود اما غالب ارقام که می دانید cryptocurrencies حتی اگر چشم خود را بسته شما قادر خواهد بود برای پاسخ به این سوال استادانه تر.

پس به صحبت می کنند شروع واقعی از آشفتگی وجود زمانی که بیت کوین را به جهان معرفی شد و در نهایت تبدیل به معروف ترین و می خواستم cryptocurrency. این پروژه شروع شد در درجه اول برای پاسخ به این طولانی شکایت از افرادی که پول و دارایی برگزار می شود توسط یک واحد متمرکز (و اغلب مداخله دولت خود را) که نقل و انتقالات محدود و منجمد در صورت به موقع. با شروع بیت کوین بسیاری تا به حال این گزینه برای به دست آوردن آنلاین سکه یا ارز که آنها می توانید استفاده کنید به طور مشابه با فیات پول است. اگر چه دستیابی به آن را خسته کننده است و نیاز به منابع زیادی جذب شدند آن را از همان آغاز از آنجا که بسیاری از آنها مایل به شکستن و دور با حبس از یک موجودیت واحد کنترل همه چیز از نظر مالی.

به آرامی بیت کوین شروع به دست آوردن واقعی ارزش پولی و جدید انواع cryptocurrencies به وجود آمد به عنوان یک پاسخ ممکن به مشکلاتی که بیت کوین تحمیل می کند و همچنین برای ایجاد پول خود را دارند که مردم می توانید انتخاب برای استفاده به عنوان یک تولید شده از سابق محدود است و سخت برای به دست آوردن.

اگر چه cryptocurrency نمی شد به طور گسترده ای پذیرفته شده و آن را به آرامی حرکت خود را به دست آورد و در حال حاضر بسیاری از کسب و کارهای دیگر و حتی قبول آن به عنوان یک شکل از پرداخت و یا ارز. همان چیزی است که به آرامی اتفاق می افتد به جدید ارزهای رمزنگاری. اگر چه سود تضمین شده نیست و این نرم افزار در حال اجرا آنها را منبع باز است و بسیاری هنوز هم سعی کنید به رقابت برای به دست آوردن این پول به عنوان وسیله دیگری برای سرمایه گذاری است.

اگر این نوع از ادغام بین تکنولوژی و سرمایه گذاری همچنان به بهبود در طول زمان از آن خواهد شد جای تعجب نیست اگر بیشتر و بیشتر مردم را منحرف کردن توجه خود را به دستیابی به این سکه ها و کسب و کار بیشتر باز خواهد شد خود را به تبادل و پذیرش آنها به عنوان پاداش واقعی یا تجارت خوب و خدمات است. مانند هر چیز دیگری آهسته اما پیوسته رویکرد رمزنگاری ارز می تواند منجر به تغییرات عمده در راه سرمایه گذاری دیده شده است و درمان در گذشته است.

بیشتر مردم در حال باز کردن ذهن خود به وجود و ثبات این سیستم عامل و بسیاری از آنها میل به شکستن و دور از نقد و چشم حاکم بر نهادهای درگیر در ذخیره سازی و تبادل دارایی های خود را. آینده ممکن است به نظر می رسد کم نور در این روز اما همانطور که بیشتر ذهن خلاق با هم کار کنند برای ایجاد راحتی بیشتر در راه سرمایه گذاری و همه چیز پولی است درمان شود. چه کسی می داند شاید یک روز حتی فیات پول می تواند ناپدید می شوند ،

این سوال باقی می ماند که در حال حاضر خواهد بود اگر دولت اجازه خواهد داد که چنین تغییرات عمده ای که متحمل خواهد شد خود را از دست داده و یا خواهد چنین چیزهایی نیز تغییر راه ما دولت اجرا می شود و فکر می کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید