توسعه نرم افزار تلفن همراه گرایش به تماشای در سال 2018

[ad_1]

اقامت منحصر به فرد و مربوط رقابتی این نرم افزار تلفن همراه بازار می تواند یک چالش به دلیل سیل از برنامه های جدید که سیل فروشگاه برنامه های هر روز. Google Play Store گیره تعدادی از برنامه های آن بود در پایان سال 2017 در 3.5 میلیون در حالی که فروشگاه اپل در آمد دوم در 2.1 میلیون نفر است. برنامه های تبدیل شده اند به یک میلیارد دلار در صنعت تولید درآمد برای کسب و کارهای بزرگ و کوچک و شده اند وجود دارد بسیاری از داستان های موفق شرکت آغاز شده است که از یک برنامه بزرگ است. 2018 شاهد تکامل از توسعه نرم افزار را به مرزهای جدید مانند هوش مصنوعی (AI) و اینترنت اشیاء (IoT).

غول های صنعت فن آوری شده اند با تمرکز بر این مفاهیم در میان چیزهای دیگر در خود سالانه توسعه دهنده کنفرانس. مایکروسافت آغاز شده و با ساخت 2018 توسعه دهنده کنفرانس در سیاتل و گوگل فقط لگد کردن خود سالانه Google I/O سال 2018 کنفرانس با هر دو شرکت با تاکید بر بزرگتر نقش هوش مصنوعی و IoT در اکوسیستم مربوطه. در اینجا چند چیز دیگر که اعلام شده است که مجموعه این روند برای توسعه نرم افزار در سال 2018 و فراتر از آن.

دقیق دستیاران

تحولات در هوش مصنوعی هموار کرده است راه را برای حتی دقیق صدای دستیاران. این افزایش برنامه های تلفن همراه مانند توصیه موتورهای رفتاری هدف قرار دادن و بیشتر شخصی و اجتماعی تجربه می کنند.

گوگل دستیار در حال حاضر توسعه یافته به یک هوش مصنوعی پیشرفته است که می تواند درک متن در بسیاری از سطوح و انسانی تر-مانند گفتگو با کاربر است. آن را هم اکنون می توانید تماس شرکت هایی که لازم نیست یک حضور آنلاین و صحبت با نمایندگان خود از طرف کاربر به کتاب رزرو و یا پرس و جو در مورد ساعات کار در روزهای تعطیل.

محاسبات ابری

معرفی محاسبات ابری گسترش قابلیت های برنامه افزایش ذخیره سازی خود را و یا محاسبات بالقوه و در حال دیگر به محدودیت های گوشی های هوشمند است. برنامه های مانند Dropbox شده اند در اطراف برای سال های بسیاری ارائه ذخیره سازی ابر برای افراد و کسب و کار به طور یکسان و اضافه کردن ویژگی های اضافی مانند رمزگذاری فایل ها و یا پوشه های.

تلفن همراه و همگام سازی دسکتاپ

برنامه های تلفن همراه قرار است به جای برنامه های دسکتاپ اما گاهی اوقات بهترین راه حل این است که بهتر یکپارچگی بین نرم افزار و سیستم های عامل دسکتاپ. ویندوز 10 اعلام کرده است زمانی که هدف آن برقراری ارتباط بی دردسر با سیستم عامل iOS و گوشی های آندروید را به شما یک تجربه بدون درز در هنگام تعویض از گوشی به رایانه و بالعکس. این اجازه می دهد تا شما را به ارسال اس ام اس یا ایمیل و مرور یک صفحه وب از داخل ویندوز 10.

اینترنت از چیزهایی که

اینترنت-از-اشیاء (IoT) یک اصطلاح است که توصیف یک سیستم از دستگاه های که به ابر متصل به نرم افزار توانایی انجام عملیات کنترل از راه دور اتوماسیون و مانیتورینگ. شده اند وجود دارد بسیاری از IoT محصولات که معرفی شده بودند توسط انواع مختلفی از تولید کنندگان از جمله متصل به دوربین ها و لوازم خانگی هوشمند.

Blockchain

افزایش محبوبیت بیت کوین به نور بر روی اهمیت فناوری blockchain است که ستون فقرات cryptocurrency. Blockchain باز است, الکترونیکی, معین است که به طور مستمر به روز شده و به اشتراک گذاشته شده با جامعه اینترنت. این نشان می دهد تمام معاملات رخ می دهد که با cryptocurrencies مانند بیت کوین به طوری که وجود دارد یک رکورد از حرکت آن است. باز آن طبیعت تضمین امنیتی از تقلب و باعث می شود آن را به یک گزینه جذاب برای موبایل بانکداری و تجارت الکترونیکی نرم افزار راه حل است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید