تجارت کالا – توان های مختلف از جمعیت PART 1 – اجتناب از این اشتباهات معامله تازه کار

[ad_1]

به نظر می رسد که اکثر تازه کار کالا معامله گران شروع کردن آنها از طریق همان چرخه. آنها شروع بی پروا و سپس خرید برخی از کتاب ها و دوره های آموزشی شرکت در سمینارهای تجاری و غیره. چه می شود اگر ما می تواند دور زدن این همه گران قیمت ظروف سرباز یا مسافر و رفتن به سمت راست برای jugular یادگیری ؟ در اینجا حقیقت در مورد اعتیاد به مواد مخدره کرک و چالش های بزرگ تبدیل شدن به یک همواره سودآور کالا معامله گر.

اگر آن را آسان به پول معاملات قراردادهای آتی کالا و گزینه های هر کس می تواند آن را انجام می دهند – طولانی پیش. اگر آن را آسان برای تبدیل شدن به موفق با خرید آخرین تجارت کالا سیستم نرم افزار, هر کس که آن را انجام داده اند مدت ها پیش. اگر آن را آسان برای تبدیل شدن به موفق با اشتراک به آخرین آتی کالا داغ-گورو عضویت در خبرنامه هر کس که آن را انجام داده اند مدت ها پیش. اگر آن را آسان برای تبدیل شدن به موفق با حضور در گران ترین معاملات آتی کالا سمینار هر کس که آن را انجام داده اند مدت ها پیش.

اگر آن را آسان برای تبدیل شدن به موفق در قرارداد آتی بازار انجام هر چیزی که آسان است و یا در دسترس عموم و سپس بازار را تغییر دهید و با استفاده از روش بی ارزش است.

آیا شما من را ببینید ؟ من متقاعد شده است که هر معامله گر آتی در یک زمان اعتقاد بر این اظهارات فوق. من. اوایل من فکر می کردم پول آسان خواهد بود. من نمیفهمد من فقط می تواند خرید بهترین سیستم و یا سمینار و…. موفق باشد. ما تمایل به فکر می کنم که دیگران هنوز کشف آنچه ما در مورد به خرید یادگیری و یا سعی کنید.

حقیقت این است که قرارداد آتی بازار است که به سادگی یک ارگانیسم است که انجام خواهد داد هر چه به آن نیاز دارد به اکثریت بازنده است. اگر بیش از حد بسیاری از آنها با استفاده از یک روند روش آن را به ریز ریز کردن. اگر بیش از حد بسیاری از در حال ساخت پول با نوشتن گزینه های روی قراردادهای آتی در معاملات محدوده بازار خواهد شد که یک افزایش شدید و حذف آنها. اگر بیش از حد بسیاری از در حال بارگذاری در یک راه عمودی bull حرکت آن را تیز و فروش است که سنگ خانه. بازار معاملات آتی گاهی نگاهی از گروه های بسیاری در یک بار. بازار بسیار هوشمندانه است. در حقیقت بازار است که شما و من.

به یاد داشته باشید زمانی که شما برای اولین بار شروع به نگاه کردن به ویژگی های شاخص? به یاد داشته باشید اولین خطوط روند شما را جلب کرد ؟ به یاد داشته باشید stochastics هستند در حال حرکت به طور متوسط چرخه Gann, الیوت, کانال, و غیره? هر زمان که ما فکر می کنیم چیزی که ما را به لبه. اما پس از تست و استفاده از آنها در حالی که برای ما تصمیم گرفتیم که ما نیاز بیشتر. من آرزو می کنم من تا به حال یک نیکل برای هر بار من شنیده ام به نظر ” من هنوز هم کار بر روی سیستم من – اما من تقریبا به پایان رسید.” من اخبار را برای شما. اگر شما یک تازه وارد به شما خواهد گفت که برای یک زمان بسیار طولانی است.

خوشابحال تو که در نهایت می رسند در یک مجموعه ای از تجارت کالا از روشهای آنها استفاده می شود برای مدت زمان طولانی بدون تغییر. شما را پیدا خواهد کرد که “looser” روش این است که دیگر از آن گذشته قبل از بازار اشک آن را. یو پی اس و فراز زندگی خفیف تر خواهد بود. این چیز خوبی است. بعدی: چه چیز ما باید با تمرکز ،

قسمت دوم از سه بعدی!

وجود دارد قابل توجهی خطر از دست دادن معاملات سلف و گزینه های و ممکن است مناسب برای همه نوع از سرمایه گذاران. تنها ریسک سرمایه باید مورد استفاده قرار گیرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید