تجارت نفت حق امتیاز است که به عنوان سخت به عنوان شما فکر می کنم

[ad_1]

وجود دارد هیچ چیز مانند یک جفتک سریع. و یا وجود دارد ؟ به طور متوسط آمریکایی ها نمی دانند که وجود دارد چیزی است که شاید بزرگترین و پر سود ترین صنعت در ایالات متحده امروز: خرید نفت و گاز حق امتیاز.

مطمئن شوید که شما شنیدن در مورد آن در روزنامه ها و تلویزیون و یا زمانی که یک همسایه اعتصاب بزرگ اما کسب و کار از خرید یا فروش حق امتیاز نفت به نظر می رسد به عنوان محرمانه به عنوان فرار در بازار سهام است. این ترس از ناشناخته است تداوم زمانی که ایالات متحده حباب مالی در نهایت پشت سر هم منجر به دررفتگی وام مسکن و بیکاری است.

هنگامی که شما در اب راه رفتن را از طریق اولیه سرگین اما شما را پیدا خواهد کرد که آن را به عنوان سخت نیست که مردم به شما اعتقاد دارند. هنگامی که شما فکر می کنم که اموال خود را تا به برخی از روغن در آن بهتر آماده می شود برای این ثروت باد آورده در پیش است. اما این روند نیاز نمی تواند دردناک باشد. مشروع وجود دارد شرکت های خارج وجود دارد که در حال حاضر به قرض دادن یک دست و من نمی توانم این به اندازه کافی تاکید رایگان.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد هنگامی که شما را که در تماس تلفنی آنها از شما درخواست استاندارد سوال در مورد اموال خود و همچنین درخواست برای هر گونه روغن و اجاره, بررسی های اینترنتی برای خانواده سلطنتی منافع یا موجود اعمال. جدا از وجین کردن تماس های شوخی از McCoys این مصاحبه اولیه کمک خواهد کرد که آنها را ارزیابی آنچه که آنها در حال کار با.

پس از شما فکس یا ارسال اطلاعات ملک آنها ارسال در یک زمین شناس یا مهندس برای آماده سازی یک ارزیابی اموال خود را (مانند چقدر ذخایر کاهش منحنی تجزیه و تحلیل آینده تولید پیش بینی و غیره.). برخی از شرکت ها حتی رسیدگی به تهیه مواد معدنی با اعمال حق اعمال quitclaim اسناد و املاک و زندگی اعمال و یا مشترک مستاجر اعمال بنابراین شما نمی خواهد که به نگرانی در مورد انتقال مالکیت نفت حق امتیاز را به وارثان خود را و یا همکاران. دوباره این خدمات رایگان ارائه شده.

در اینجا بهترین اخبار: خدمات خود را حتی با اتصال شما برای ورود به یک سرمایه گذاری کسب و کار با آنها. اما شما در حال حاضر در اختیار خود را در دست نتایج مطالعه انجام شده توسط خود زمین شناسی تیم بنابراین شما می توانید تصمیم گیری آگاهانه در مورد آنچه به انجام بعدی. توسط این شرکت در حال حاضر ارائه شده برای خرید نفت خود را حق امتیاز بر اساس ارزش منصفانه بازار و زمان قیمت گذاری کالا. آن را به شما امر مستلزم بررسی پیشنهاد خود را بنابراین شما می توانید ارائه از شرکت های دیگر که علاقه مند به خرید آن بیش از حد.

توصیه می شود که اگر این پیشنهاد را بیش از حد خوب درست باشد, این احتمالا نیست. شما ممکن است به استخدام خدمات یک وکیل در مورد این یکی مطمئن شوید که شما نمی خواهد در پایان کوتاه از چوب. گچ آن را به شر لازم است اگر شما خواهد شد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید