تاریخی نور قیمت نفت خام

[ad_1]

قیمت نفت خام سبک (LCO) است به احتمال زیاد به تحت تاثیر حوادث. جنگ خلیج فارس جنگ در خاورمیانه یکی از این حوادث که ناشی از قیمت نفت خام به موشک وار رفتن به یک مقدار بالاتر. بلایای طبیعی مانند توفان کاترینا نیز ناشی از نفت خام را افزایش دهد. در آغاز سال 2002 قیمت نفت نور در 20 دلار برای هر بشکه رسید.

این صعود به بیش از 70 دلار در ماه اوت سال 2006 در پی توفان کاترینا. انتشار 6 موشک در اواسط سال 2008 نیز باعث شد تا قیمت نفت افزایش به $78. در نوشتن این مقاله, قیمت نفت نوسان در محدوده 70 دلار به $78 در هر بشکه. ممکن است خدا کمک رایج در افزایش قیمت نفت نور و از خداوند کمک ایالات متحده آمریکا و ایران برای رسیدن به شرایط خوب دلیل است که کاهش قیمت نفت خام است.

واگرا touchstones نفت خام

در ما: بران تعیین سبک و سنگین نفت خام واگرا. این است که به عنوان یک نتیجه از این طبقه بندی از نفت خام است که عمدتا در پایگاه های عملی بیش از نظری. بورس نیویورک مجموعه نور نفتی است که تولید شده در ایالات متحده به عنوان حاوی یک API gravity اعم از 37 درجه تا 47 درجه است. آن را تعیین نفت خام سبک است که تولید شده در خارج از ایالات متحده به عنوان اعم از 32 درجه تا 42 درجه است.

در کانادا: سازمان دولتی در کانادا که مسئول انرژی به عنوان NEBC مجموعه نفتی نور به عنوان حاوی یک چگالی پایین تر از 30.1 درجه است.

در مکزیک: Pemex است که نفت آژانس خود توسط دولت مکزیک مجموعه نفتی نور به عنوان حاوی یک API خاص گرانش از 27 درجه تا 38 درجه است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید