بیت کوین رشد در برابر همه شانس

[ad_1]

پس از آن's در حال حاضر en vogue در حال حاضر I'd مانند اعلام کند که من'm راه اندازی خود من cryptocurrency هفته آینده.

اجازه دهید's آن را “kingcoin.”

Nah که's بیش از حد خود خدمت.

چگونه در مورد “muttcoin”? I've همیشه یک نقطه نرم برای مخلوط نژاد.

آره که's کامل – همه را دوست دارد سگ است.

این است برای رفتن به بزرگترین چیزی که از بی قراری ریسندگی.

تبریک! هر کس به خواندن این است رفتن به دریافت یک muttcoin زمانی که من جدید سکه راه اندازی در هفته آینده.

I'm رفتن به طور مساوی توزیع 1 میلیون muttcoins. احساس رایگان به آنها را صرف در هر کجا که دوست دارید (یا هر کجا هر کسی را قبول آنها!).

چه's که ؟ صندوقدار در هدف گفت: آنها نمی't قبول ما muttcoin?

کسانی که شک که muttcoin دارای کمبود ارزش وجود دارد تنها تا کنون 1 میلیون muttcoins در وجود است. در بالا از آن, it's حمایت توسط ایمان کامل و اعتبار از دسکتاپ کامپیوتر's 8 GB RAM.

همچنین یادآوری کنید که یک دهه پیش یک بیت کوین می تواند't حتی شما خرید یک بسته آدامس. در حال حاضر یک بیت کوین می توانید خرید یک عمر عرضه است.

و مانند بیت کوین شما می توانید فروشگاه muttcoin با خیال راحت آفلاین دور از هکرها و سارقان.

آن's اساسا المثنی دقیق از bitcoin's خواص. Muttcoin یک غیر متمرکز لجر با غیر ممکن به نرم افزار رمزنگاری و تمام معاملات تغییر ناپذیر هستند.

هنوز هم متقاعد نشده ما muttcoins خواهد بود به ارزش میلیاردها دلار در آینده ؟

آن's قابل فهم است. واقعیت این است که راه اندازی یک جدید cryptocurrency است بسیار سخت تر از آن به نظر می رسد اگر نه کاملا غیر ممکن است.

که's چرا من اعتقاد دارم که بیت کوین رسیده است این ارتفاعات در برابر همه شانس. و به دلیل منحصر به فرد کاربر, شبکه, آن را ادامه خواهد داد به انجام این کار.

مطمئن شوید که وجود داشته باشم. اما هر یک از این موانع است و در نهایت منجر به قیمت های بالاتر است. اخیر 60 درصد سقوط خواهد بود.

معجزه بیت کوین

Bitcoin's موفقیت استوار در توانایی خود را برای ایجاد یک شبکه جهانی از کاربران که یا مایل به داد و ستد با آن در حال حاضر و یا ذخیره آن برای بعد. آینده قیمت ها مشخص خواهد شد که سرعت رشد شبکه.

حتی در صورت وحشی نوسانات قیمت بیت کوین تصویب همچنان به رشد در یک نرخ نمایی. وجود دارد در حال حاضر 23 میلیون و کیف و کفش در سطح جهان تعقیب 21 میلیون بیت کوین. در چند سال تعداد کیف پول می تواند به افزایش شامل 5 میلیارد نفر بر روی این سیاره به اینترنت متصل است.

گاهی اوقات جدید رمزنگاری تبدیل' انگیزه های سوداگرانه; بار دیگر آنها به دنبال یک فروشگاه از ارزش و دور از خود را به ارز داخلی. در سال گذشته برنامه های کاربردی جدید مانند Coinbase را ساخته اند آن را حتی ساده تر به پردازنده جدید کاربران است.

اگر شما پناهگاه't متوجه شده زمانی که مردم به خرید بیت کوین آنها در مورد آن صحبت کنید. همه ما که دوستان خریداری شده که بیت کوین و پس از آن که't خفه شو در مورد آن. بله من'm از این گناه و I'm مطمئن شوید که کاملا چند از خوانندگان بیش از حد.

شاید ناخودآگاه دارندگان تبدیل به crypto-انجیل پس از متقاعد کردن دیگران برای خرید در خدمت خود و منافع خود از افزایش ارزش دارایی های خود را.

بیت کوین evangelizing – پخش خوب کلمه چیزی است که به طور معجزه آسایی منجر به صعود قیمت از $ 0.001 تا اخیر قیمت از $ 10,000.

چه کسی می تواند تصور کند که آن pseudonymous خالق تغذیه با بانکداری جهانی oligopoly راه اندازی نامشهود منابع دیجیتال است که رقابت ارزش world's largest ارز در کمتر از یک دهه ؟

هیچ دین و مذهب, سیاسی, جنبش یا تکنولوژی تا به حال شاهد این نرخ رشد. سپس دوباره بشریت شده است هرگز به عنوان متصل می شود.

این ایده از پول

بیت کوین آغاز شده به عنوان یک ایده است. به روشنی در همه پول – که آیا آن را's پوسته پول استفاده نشینان بدوی یک نوار از طلا یا دلار – شروع به عنوان یک ایده است. آن's این ایده که یک شبکه از کاربران ارزش آن را به همان اندازه و خواهد بود مایل به بخشی با چیزی از ارزش برابر برای فرم خود را از پول است.

پول هیچ ارزش ذاتی; ارزش خود را صرفا بیرونی – تنها آنچه دیگران فکر می کنم آن را's ارزش است.

نگاهی به دلار در جیب شما – it's فقط یک فانتزی تکه کاغذ را با یک چشم هرم یک stipple پرتره و امضا از افراد مهم است.

به منظور مفید جامعه باید آن را به عنوان یک واحد حساب و تجار باید مایل به قبول آن را به عنوان پرداخت برای کالاها و خدمات است.

بیت کوین نشان داده است توانایی غیر طبیعی به رسیدن و اتصال شبکه ای از میلیون ها نفر از کاربران.

یک بیت کوین تنها ارزش بعدی چه کسی حاضر است برای آن پرداخت. اما اگر این شبکه همچنان به گسترش در یک نرخ نمایی محدود عرضه استدلال می کند که قیمت تنها می تواند حرکت در یک جهت و … بالاتر است.

خط پایین

Bitcoin's نه سال صعود کرده مشخص شده با حملات نوسانات. Therewas 85% اصلاح در ژانویه 2015 و چند نفر دیگر بیش از 60 درصد از جمله عظیم 93% کاهش در سال 2011.

از طریق هر یک از این اصلاحات این شبکه (به عنوان اندازه گیری توسط تعدادی از کیف پول) همچنان به گسترش در یک سرعت سریع. به عنوان برخی از دلالان دیدم ارزش خود را نابود سرمایه گذاران جدید در حاشیه دیدم ارزش تبدیل شد و خریداران.

غیر طبیعی سطوح از نوسانات در واقع آنچه به شبکه بیت کوین رشد به 23 میلیون کاربر.

شاید ما فقط نیاز به برخی از نوسانات قیمت در muttcoin برای جذب کاربران جدید …

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید