به فکر سرمایه گذاری ؟ فکر می کنم بیت کوین راه

[ad_1]

بیتکوین چیست ؟

اگر شما در اینجا شنیده اید از بیت کوین ، شده است یکی از بزرگترین مکرر عناوین خبری در سال گذشته یا بیشتر – به عنوان یک طرح سریع پولدار شدن, پایان, سرمایه گذاری, تولد واقعا بین المللی پول به عنوان پایان جهان و یا به عنوان یک تکنولوژی است که بهبود یافته جهان است. اما بیتکوین چیست ؟

شما می توانید می گویند بیت کوین اولین سیستم غیر متمرکز از پول استفاده می شود برای انجام معاملات آنلاین, اما آن را احتمالا می تواند مفید باشد به حفاری کمی عمیق تر.

همه ما می دانیم به طور کلی آنچه که ” پول ” است و آنچه در آن استفاده می شود. مهم ترین مسئله ای است که شاهد در پول قبل از استفاده از بیت کوین مربوط به آن متمرکز و کنترل شده توسط یک موجودیت واحد – the متمرکز بانکی سیستم. بیت کوین اختراع شد در 2008/2009 ناشناخته خالق که با نام مستعار ‘ساتوشی ناکاموتو’ به تمرکز زدایی به پول در مقیاس جهانی است. ایده این است که ارز را می توان داد و ستد بین المللی در سراسر خطوط با هیچ مشکل یا هزینه های کنترل و توازن خواهد بود توزیع شده در سراسر جهان (و نه فقط در دفاتر شرکت های خصوصی و یا دولت) و پول را تبدیل به دموکراتیک تر و به همان اندازه در دسترس همه است.

چگونه بیت کوین شروع کنم ؟

مفهوم بیت کوین و cryptocurrency به طور کلی آغاز شده بود در سال 2009 توسط ساتوشی ناشناخته محقق. دلیلی برای آن اختراع شد برای حل این مسئله تمرکز در استفاده از پول است که با تکیه بر بانک ها و کامپیوترهای مسئله ای است که بسیاری از دانشمندان کامپیوتر راضی نبودند ، دستیابی به تمرکز زدایی است و تلاش شده است از اواخر 90s و زننده با موفقیت و به طوری که ساتوشی چاپ مقاله در سال 2008 ارائه راه حل آن به شدت استقبال می شود. امروز بیت کوین تبدیل به یک آشنا ارز برای کاربران اینترنت است و با توجه به افزایش به هزاران ‘altcoins’ (non-Bitcoin cryptocurrencies).

چگونه است که بیت کوین ساخته شده است ؟

بیت کوین ساخته شده است از طریق یک فرآیند به نام استخراج از معادن. درست مانند پول کاغذی ساخته شده است از طریق چاپ و طلا استخراج شده است از زمین بیت کوین ایجاد شده توسط ‘معدن’. معدن شامل حل مسائل پیچیده ریاضی و مشکلات مربوط به بلوک با استفاده از کامپیوتر و اضافه کردن آنها را به یک مکان معین. هنگامی که آن شروع ساده CPU (که در کامپیوتر خانگی خود) بود همه را یک نیاز برای معدن, اما, سطح دشواری قابل توجهی افزایش یافته و در حال حاضر شما نیاز به تخصصی سخت افزار از جمله پایان بالا واحد پردازش گرافیکی (gpu ها) برای استخراج بیت کوین.

چگونه می توانم سرمایه گذاری ؟

اول شما باید برای باز کردن یک حساب کاربری با یک پلت فرم تجارت و ایجاد یک کیف پول شما می توانید برخی از نمونه هایی با جستجو در گوگل برای “بیت کوین پلت فرم معاملاتی’ – آنها به طور کلی نام های مربوط به ‘سکه’ یا ‘بازار’. پس از پیوستن به یکی از این سیستم عامل شما بر روی دارایی های, و سپس با کلیک بر روی رمزنگاری به انتخاب مورد نظر خود را ارز. وجود دارد بسیاری از شاخص ها در هر پلت فرم است که بسیار مهم هستند و شما باید مطمئن شوید که برای مشاهده آنها را قبل از سرمایه گذاری.

به سادگی خرید و نگه دارید

در حالی که معدن مطمئن ترین و ساده ترین راه برای کسب درآمد بیت کوین وجود دارد بیش از حد فشار درگیر و هزینه برق و تخصصی کامپیوتر سخت افزار باعث می شود آن را غیر قابل دسترس برای بسیاری از ما است. برای جلوگیری از این آن را آسان برای خودتان به طور مستقیم ورودی مقدار شما می خواهید از بانک خود و کلیک بر روی “خرید”, پس از آن به نظاره نشست و به تماشای به عنوان سرمایه گذاری خود را افزایش می دهد با توجه به تغییر قیمت. این است که به نام تبادل می گیرد و در بسیاری از مبادلات سیستم عامل در دسترس است با توانایی به تجارت بین بسیاری از های مختلف فیات ارز (دلار آمریکا دلار استرالیا GBP و غیره) و مختلف رمزنگاری سکه (Bitcoin Ethereum, Litecoin, و غیره).

تجارت بیت کوین

اگر شما آشنایی با سهام و اوراق قرضه و یا فارکس بورس و سپس شما را درک خواهد کرد crypto-تجاری به راحتی. وجود دارد Bitcoin کارگزاران مانند e-اجتماعی تجارت FXTM markets.com و بسیاری دیگر که شما می توانید از را انتخاب کنید. این سیستم عامل با ارائه به شما با بیت کوین-فیات یا فیات-بیت کوین ارز جفت مثال BTC-دلار به معنی تجارت بیت کوین به دلار ایالات متحده است. نگه داشتن چشم خود را بر روی تغییرات قیمت برای پیدا کردن جفت مناسب با توجه به تغییرات قیمت; این سیستم عامل ارائه قیمت در میان شاخص های دیگر به شما مناسب راهنمایی تجارت.

بیت کوین به عنوان سهام

نیز وجود دارد که سازمان تنظیم اجازه می دهد تا شما را به خرید سهام شرکت هایی که سرمایه گذاری در بیت کوین – این شرکت ها را به عقب و جلو بازرگانی و شما فقط سرمایه گذاری در آنها و منتظر مزایای ماهانه خود را. این شرکت ها به سادگی استخر دیجیتال پول از سرمایه گذاران و سرمایه گذاری از طرف آنها.

به همین دلیل شما باید سرمایه گذاری در بیت کوین?

به عنوان شما می توانید سرمایه گذاری در بیت کوین خواسته است که شما باید برخی از دانش پایه از ارز به عنوان توضیح داده شده در بالا. همانطور که با تمام سرمایه گذاری های آن شامل خطر! این سوال که آیا یا نه به سرمایه گذاری بستگی دارد به طور کامل در فرد است. اما اگر من به مشاوره من توصیه به نفع سرمایه گذاری در بیت کوین با یک دلیل که بیت کوین را نگه می دارد در حال رشد – اگر چه شده است وجود دارد یکی از مهم رونق و رکود دوره آن است که بسیار محتمل است که Cryptocurrencies به عنوان یک کل را ادامه خواهد داد به افزایش در ارزش بیش از 10 سال آینده. بیت کوین بزرگترین و شناخته شده ترین از همه زمان cryptocurrencies بنابراین یک جای خوب برای شروع و امن ترین شرط بندی در حال حاضر. اگر چه نوسان در کوتاه مدت من شک دارم که شما را پیدا خواهد کرد که بیت کوین تجارت سود آور تر است از بسیاری از سرمایه گذاری های دیگر.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید