بهترین کالاها – که برای شما مناسب است ؟

[ad_1]

آن را غیر معمول است برای دیدن سرفصل است که به قول نشان می دهد که بهترین کالا را برای شما برای سرمایه گذاری و رسیدن به اهداف مالی خود را. اما آنچه ممکن است بهترین کالاها برای برخی ممکن است برای شما مناسب باشد. است که به دلیل وضعیت مالی خود را سرمایه گذاری و استراتژی و چشم انداز جهانی ممکن است اجازه می دهد تا شما را به سرمایه گذاری در برخی از کالاها است. بدیهی است که اگر طلا معامله در $900.00 هر اونس و شما تنها چند هزار دلار برای سرمایه گذاری است و شما هیجان زده در مورد تجارت گزینه یا حاشیه معاملاتی پس از آن شما خواهد بود قادر به سرمایه گذاری در طلا به عنوان برخی از مبادلات, اگر نه همه نیاز به یک صد اونس حداقل خرید.

تا جایی که شما بروید و چگونه می توانم شما تصمیم می گیرید چه چیزی برای شما مناسب است ؟ یکی از چیزهایی که شما ممکن است انجام دهید این است که نگاهی به کالا که شامل کالاها و شاخص. جیم راجرز بین المللی کالاها و شاخص (RICI) است که یکی از این صندوق متشکل از 35 کالا است. سپس نگاهی درصد از صندوق های سرمایه گذاری در هر محصول و انتخاب کسانی که بالاترین درصد.

بعد شما می خواهید به دنبال در حال حاضر قیمت آن کالا و نگاه خود را به قیمت های تاریخی. بعد از آن شما را انتخاب کنید آنهایی که شما می توانید استطاعت به سرمایه گذاری در داخل و خارج نمودار خود را و پیگیری آنها را با استفاده از هر استراتژی سرمایه گذاری شما استخدام به خرید و فروش تصمیم گیری. البته کارگزاران و تجار و دیگر “کارشناسان” که شما فروش انواع کتاب و اسباب بازی به شما کمک کند اما در نهایت و مهمترین, شما اول باید تصمیم بگیرید چه چیزی برای شما مناسب است داده های خود را در شرایط حاضر و که در آن شما برنامه ای برای رفتن. با وجود تمام naysayers کالاها سرمایه گذاری است هنوز هم یک شرط خوب اما فقط شما می توانید تصمیم بگیرید اگر چنین سرمایه گذاری برای شما مناسب است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید