بهترین سایت برای خرید بلیط هواپیما خارجی و بیمه مسافرتی کدام است؟

[ad_1]

امروزه بلیط هواپیما خارجی و بیمه مسافرتی، دو تا از ضروری ترین خدمات مورد نیاز برای سفر به خارج از کشور هستند. به عبارت دیگر شما هر مقصدی را که برای خرید بلیط هواپیما خارجی خود در نظر گرفته باشید خواه نا خواه برای دریافت مجوز ورود به خاک آن کشور و اقامت در آن، نیاز به بیمه مسافرتی دارید. بیمه ای که باید از یک شرکت معتبر خریداری شده باشد و به سفارت مربوطه جهت صدور ویزا ارائه شود.

همین لزوم تهیه این خدمات برای سفرهای خارجی موجب شده است تا وب سایت های بسیاری امکان خرید بیمه مسافرتی و بلیط هواپیما خارجی را به صورت آنلاین برای کاربران خود مهیا کنند. با این حال آیا می‌توان به هر سایتی برای خرید این خدمات اطمینان کرد؟ و اینکه اساساً این دو خدمت را باید از چه وب سایت هایی خریداری نمود؟ برای یافتن پاسخ، تنها کافی است تا با قاصدک 24 در ادامه این مطلب با عنوان ” بهترین سایت برای خرید بلیط هواپیما خارجی و بیمه مسافرتی کدام است؟ ” همراه شوید.

تمامی امکانات در یک سایت

اولین و مهمترین ویژگی برای انتخاب سایتی که بتوان در آن بیمه نامه سفر و بلیط پرواز خارجی را خریداری نمود، این است که این سایت هر دو خدمت را در یک مجموعه ارائه کند. بدین ترتیب کاربر می‌تواند بلافاصله بعد از رزرو بلیط هواپیما خارجی خود، بیمه نامه مورد نیازش را نیز خریداری کند. مزیت دیگری که این کار دارد این است که وقتی مسافر سایت مورد اطمینانی را برای خرید یک خدمت انتخاب می‌کند می‌تواند دیگر خدمات گردشگری مورد نیاز خود را نیز با خیالی آسوده از این سایت خریداری کند. اینگونه سایت ها نظیر قاصدک 24 که تمامی خدمات را در یک مجموعه به خریداران ارائه می‌کنند به مسافر امکان می‌دهند که بلیط قطار، هواپیما یا اتوبوس مورد نیاز خود را به راحتی و در کمترین زمان ممکن به صورت آنلاین خریداری کرده و نسخه پی دی اف آن را در ادرس ایمیل خود دریافت نمایند.

ارائه خدمات به صورت پکیج

ارائه خدمات گردشگری به صورت پکیج نیز ویژگی دیگری است که باید مورد توجه کاربران قرار بگیرد. به طور مثال سامانه خرید آنلاین بلیط سفر قاصدک 24 در کنار ارائه انواع بلیط اتوبوس، قطار و هواپیما، خدمات بیمه ای و اقامتی را نیز به مسافران ارائه می‌کند. بر همین اساس مسافری که بلیط سفر خود را از این مجموعه خریداری می‌کند می‌تواند با خیالی آسوده، بیمه خود را نیز تهیه کرده و حتی هتل مورد نیازش را نیز از طریق همین مجموعه رزرو نماید. با این حال برخی از این خدمات به صورت پکیج نیز در این سامانه ارائه می‌‍شود. به طور مثال کسی که بلیط هواپیما کیش خود را از این مجموعه خریداری می‌کند از بن تخفیفی خدمات تفریحی این مجموعه برخوردار خواهد شد. در نتیجه می‌تواند بعد از خرید بلیط هواپیما مورد نظرش به پورتال جامع کیش به آدرس Kish.com مراجعه نماید و خدمت تفریحی دلخواهش را با استفاده از بن تخفیفی خود از این سایت خریداری کند.

بهترین سایت برای خرید بلیط هواپیما خارجی و بیمه مسافرتی کدام است؟

تخفیف در مسیرهای ویژه

برخی از وب سایت های فروش بلیط سفر به صورت آنلاین نظیر قاصدک 24 در ازای خرید یک خدمت، تخفیف یا هدیه ویژه ای را نیز برای کاربران خود در نظر می‌گیرند. به طور مثال کسی که بلیط هواپیما خارجی خود را از قاصدک 24 خریداری کند می‌تواند در صورتی که مسیرهای آسیایی را برای سفر خود انتخاب کرده باشد، بیمه مسافرتی مورد نیاز خود در سفر را به صورت رایگان از این مجموعه دریافت نماید. به عبارت دیگر قاصدک 24 بیمه مسافرتی خریداران بلیط هواپیما خارجی در مسیرهای آسیایی را به صورت رایگان و به عنوان هدیه به کاربران خود ارائه می‌نماید که همین امر موجب می‌شود که مسافر بتواند با هزینه کمتری ملزومات سفر خود را فراهم کند. بنابراین یکی دیگر از ویژگی های قابل توجه در انتخاب فروشگاه های آنلاین برای خرید بیمه مسافرتی و بلیط هواپیما خارجی، ارائه تخفیف یا خدمات رایگان در مسیرهای ویژه است که به کاربران امکان می‌دهد سفر مقرون به صرفه تری را تجربه کنند.

در پایان یادآور می‌شویم که کلیه ویژگی های مذکور در سامانه قاصدک 24 وجود دارد. بنابراین کاربری که این مجموعه را انتخاب می‌کند می‌تواند به سادگی بلیط هواپیما خارجی و بیمه مسافرتی خود را از آن خریداری کند. البته علاوه بر اینها سایر انواع بلیط سفر نظیر بلیط هواپیما داخلی، اتوبوس و قطار نیز در این مجموعه به فروش می‌رسد که همین امر موجب می‌شود تا مسافران به راحتی بتوانند از طریق سایت قاصدک 24 مقدمات سفر زمینی خود را هم فراهم سازند. برای رزرو هتل به صورت اینترنتی در سراسر کشور نیز مسافران محترم می‌توانند از بخش مربوط به این خدمت در سایت قاصدک 24 استفاده نمایند و هتل مورد نظرشان را در سراسر ایران با بهترین قیمت ممکن رزرو کنند. در نهایت نیز گفتنی است این مجموعه دارای اپلیکیشن اختصاصی نیز است و خرید از آن اغلب شامل تخفیفات شگفت انگیزی می‌شود که برای اطلاع از آنها تنها کافی است قاصدک 24 (Ghasedak24.com ) را در شبکه های اجتماعی مختلف دنبال نمایید تا بتوانید در زمان مناسب از کدهای تخفیف ارائه شده، استفاده نمایید.

 

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید