بهترین بیت کوین سیستم عامل های تجاری

[ad_1]

Cryptocurrency نه تنها با توجه به سریع ترین راه برای انتقال پول بلکه یک نهاد جدید به تجارت و کسب درآمد به غیر از سهام و دیگر کالاها. در حالی که شما می توانید به طور مستقیم خرید و فروش بیت کوین شما همچنین می توانید با استفاده از بیت کوین تجاری مبادلات به ادامه معاملات خود را در cryptocurrency. وجود دارد مقدار زیادی از مبادلات که در آن تجارت بیت کوین امن است و امن و همچنین مشتریان با تسهیل بسیاری از تمدید خدمات. بودن cryptocurrency سرمایه گذار یا معامله گر شما می توانید انتخاب کنید هر یک از مبادلات برای راحتی خود را. با این حال توصیه می شود به دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن به بررسی برخی قبل از امید بستن به خارج یکی است. در زیر یک بررسی مختصر از بالای بیت کوین مبادلات در سراسر جهان است.

CoinBase: آن است که احتمالا یکی از مشهور ترین و بزرگترین Bitcoin مبادلات تجاری با دو مرکز تجاری به طور مستقیم و از طریق کیف پول. CoinBase تاسیس شد در سال 2012 به عنوان از طریق سرمایه گذاری پیدا کردن Y-ترکیب و پس از آن به سرعت در حال رشد است. این است که بسیاری از سودآور خدمات مانند گزینه های متعدد برای واریز و برداشت پول و انتقال بین دو CoinBase هستند آنی کیف پول با امکانات متعدد امضای گزینه های امن تر, نقل و انتقالات بیت کوین سپرده بیمه برای هر گونه از دست دادن و غیره. CoinBase دارای طیف گسترده ای از پرداخت شرکای اروپا و آمریکا که یکپارچه اجازه می دهد تا معاملات انجام شده از طریق آنها. آن نسبتا کم هزینه های معاملات و ارائه می دهد بیت کوین تجارت همراه با تعداد زیادی از Altcoin تجارت به عنوان به خوبی.

CEX.IO: یکی از قدیمی ترین و مشهور مبادلات آن آغاز شده بود در سال 2013 لندن به عنوان بیت کوین تجارت ارز و همچنین به عنوان ابر معدن تسهیل. بعد از آن معدن قدرت رشد از جمله فوق العاده که در آن برگزار می شود نزدیک به نیمی از شبکه معدن ظرفیت; اما از آن شده است در حال حاضر بسته شده است. “CEX.IO” اجازه می دهد تا مشتریان به گسترش به مقدار بزرگتر از معاملات بیت کوین و این امکانات را در دسترس بیت کوین در درخواست قیمت فورا. برای این ارز هزینه کمی بالا مقدار ارز و در عین حال این جبران برای امنیت و امکانات اجازه می دهد چند معاملات ارزی (دلار و یورو و روبل) برای خرید بیت کوین.

Bitfinex: آن است که یکی از پیشرفته ترین تجارت مبادلات و آن را به ویژه مناسب برای تجربه crypto-معامله گران ارز. با نقدینگی بالا برای Ethereum و همچنین بیت کوین این ارز دارای گزینه های بهتر مانند اعمال نفوذ حاشیه بودجه و متعدد به منظور تجارت. جدا از این Bitfinex ارائه می دهد ویژگی های قابل تنظیم رابط کاربری گرافیکی بسیاری از سفارشات انواع, مانند, محدود, توقف, توقف های پی در پی بازار و غیره. این ارز نیز فراهم می کند در حدود 50 جفت ارز است که می تواند معامله شد و با برداشت آسان برای همه است. یکی از بزرگترین مبادلات در نظر حجم معامله Bitfinex ارائه می دهد pseudonymity برای معاملات و تنها برای برخی از خدمات آن نیاز به شناسایی. تنها نقطه ضعف این ارز است که آن را پشتیبانی نمی کند خرید بیت کوین یا هر گونه دیگر altcoin از طریق فیات معاملات.

Bitstamp: آن را در سال 2011 تاسیس شد و قدیمی ترین از مبادلات که ارائه cryptocurrency و بیت کوین معاملات. محترم ترین دلیل با وجود اینکه قدیمی ترین آن هرگز تحت تهدید امنیتی و tills به تازگی. Bitstamp در حال حاضر پشتیبانی از چهار ارز بیت کوین Ethereum Litecoin و موج دار شدن و در دسترس است با برنامه تلفن همراه و همچنین به غیر از وب سایت برای تجارت است. این دوست داشتنی برای حمایت از کاربران اروپایی و یا معامله گران با داشتن حساب خود در بانک های اروپا. امنیت پیشرفته است و از سردخانه های نوع که به معنی سکه های ذخیره شده به صورت آفلاین.بنابراین شما می توانید می گویند آن است که به طور کامل امکان پذیر نمی باشد برای هر هکر برای نفوذ. گذشته از تمام آن پیچیده رابط کاربر نشان می دهد که آن را برای کاربر تازه کار, اما برای حرفه ای ها و, آن را ارائه می دهد نسبی پایین معاملات هزینه.

Kraken: این یکی از بزرگترین Bitcoin معاملات بورس در شرایط نقدینگی یورو پرکردن حجم معاملات و تجارت آمار و ارقام از دلار کانادا در برابر دلار آمریکا و ین ژاپن است. Kraken است که معتبرترین مبادلات سازی از طریق آشفتگی از cryptocurrency معاملات و موفق به حفظ مقدار مشتری امن صرف نظر از دیگر مبادلات هک شدن در همان زمان. با 14+ cryptocurrency تجارت امکانات کاربر می تواند سپرده فیات و همچنین cryptocurrency همراه با ظرفیت مشابه برای برداشت. آن است که مناسب برای مبتدیان و در عین حال آن را بهتر ویژگی های امنیتی و کم هزینه معامله نسبت به CoinBase. مهم ترین عامل برای Kraken آن است که اعتماد در جامعه شده است و برای اولین بار به نمایش حجم و قیمت در بلومبرگ ترمینال.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید