بعد تکنیک های تجاری – چگونه برای بهره برداری از باز کردن به پول

[ad_1]

اغلب باز است غیر منتظره ای بالا و یا پایین در رابطه با عادی معاملاتی محدوده یک روز خاص به نام شکاف. یکی از دلایل ممکن است که بازار overreacted در اخبار ویژه.

ضرب المثل قدیمی که می گوید “بازار نفرت دارد خلاء” به این معنی است که بسیاری از شکاف ها (نه همه) در نهایت پر خواهد شد. در این رابطه بسیاری از معامله گران بهره برداری از این شکاف در باز را به سود سریع در یک مقدار کوتاه از زمان.

در اینجا چگونه شما می توانید آن را اگر شما شکاف در صعودی:

اگر سهام باز می شود غیر منتظره ای بالا از آن است که به شما گفتن که خریداران بسیار با انگیزه و آنها حاضر به پرداخت بیشتر برای سهام که بعد از آنها در طول معاملات دیروز محدوده.

در این صورت شما وارد این بازار در یک نقطه نزدیک به بخش پایین تر از این شکاف و محل توقف از دست دادن یک فاصله امن تحت ورود شما را به موقعیت.

در اینجا چگونه شما می توانید آن را اگر شما شکاف در حرکت نزولی:

اگر سهام باز است غیر منتظره ای کم آن است که به شما گفتن که فروشندگان آنقدر ترس و آنها در حال حاضر به انحلال در قیمت زیر معاملاتی دیروز محدوده.

در این صورت شما وارد این بازار در یک نقطه نزدیک به شروع شکاف و محل توقف از دست دادن یک فاصله امن بیش از ورود شما به موقعیت.

چنین موقعیت به عنوان اشاره در بالا است که اغلب کم خطر است زیرا شما به زودی پیدا کردن که آیا شما مناسب هستند یا نه. اگر شما در اشتباه هستند بازار را به شما بگویم در حال حرکت به سرعت فراتر از شکاف مناطق. بنابراین بهره برداری از شکاف در باز اغلب می تواند یک راه عالی برای پول معاملات روز.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید