بعد استراتژی معاملاتی – دوم نوشته

[ad_1]

در تجارت شما ممکن است شنیده مدت “دوم ورود” اما شما ممکن است کاملا آشنا با معنای آن است. این اصطلاح به این معنی است که شما یک فرصت را به استفاده از خاص راه اندازی تجارت معمولا یک الگوی نمودار یا شکل دیگری از ویژگی های تجزیه و تحلیل الگوی.

یک مثال از یک دوم ورود خواهد بود اگر یک سهام در یک محدوده برای یک مدت زمان معقول دوره و شکست خارج از آن محدوده صعودی. اگر داستانی سهام “ABCDE” معامله شد بین $43.25 و $45.50 برای آخرین بار 3 هفته و سپس یک تجارت صورت گرفت در $45.60, بسیاری از معامله گران روز و “برک آوت معامله گران” خواهد شروع به خرید سهام است. سهام می تواند اجرا تا $46.00 و یا حتی بالاتر اما پس از دیوانگی خرید فروکش کرد در این مثال قیمت سهام کاهش یافته و از رقم قبلی بالا از $45.50. هر کسی که خرید بالاتر از $45.50 برگزار شد و این سهام در حال حاضر برگزاری یک موقعیت از دست دادن بسیاری از خریداران آن خواهد شروع به فروش به منظور کاهش تاثیر خود را در ضرر و زیان است.

اما سهام ممکن است reassert خود را و شروع به صعود به بالا. اگر قیمت سهام کمتر از قبلی بالا از $45.50, فقط برای یک دوره کوتاه (چند میله در یک نمودار است که می تواند به معنای چند روز در نمودار روزانه و یا چند دقیقه در یک نمودار روزانه), “دوم ورود” معامله گران خواهد خرید سهام زمانی که قیمت بالا می رود $45.50. روانشناسی پشت این استراتژی این است که در کوتاه مدت خریداران و “ضعیف دست” بالاتر احتمال حذف شده است به طوری که آنها احساس می کنید که “true” برک آوت می توانید شروع.

بسیاری از روند معامله گران محدود کردن معاملات خود را به کسانی که موفق اولین بار اما به سرعت ثابت خود را به رزومه جهت اولیه حرکت می کند. مثل همیشه پشت-آزمون هر گونه ویژگی های استراتژی های اعمال مناسب پول و مدیریت ریسک روش و حفظ مناسب روانشناسی معاملات. محدود کردن معاملات خود را به دوم نوشته-تنها فرصت های قابل اجرا به نوسان معامله گران طولانی مدت معامله گران و معامله گران روز.

همه استاندارد ریسک, سرمایه گذاری, تجارت, تجارت روز, و خدمات مالی تکذیبنامهها اعمال می شود به این مقاله است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید