بزرگ نفت باز گشت

[ad_1]

هر هفته به ارمغان می آورد یکی دیگر موجی از عناوین مورد ضربات سنگین به زودی به بارش باران را در بخش انرژی…

“نفت سقوط ‘مرگ مارپیچی'” است که به زودی…

و… “قیمت نفت ممکن است هرگز بهبود می یابند.”

ظاهرا خیلی زود ما همه خندق ما بنزین-سوخت اتومبیل ها و کامیون ها برای تسلا knockoffs. آهسته رشد اقتصاد آمریکا و افزایش تعداد از باد و انرژی خورشیدی-تاسیسات انرژی در سراسر جهان را ظاهرا پایان کار.

Boom! نفت است “جدید زغال سنگ است.”

آن را باور ندارد. در واقع ما به خوبی ممکن است ورود به یک جدید دوران طلایی نفت سرمایه گذاری – زیرا همه از یک کشور خاص در آسیا با پنج نام نامه…

اگر شما می خواهید بدانید که اقتصاد خواهد شد که بزرگترین تاثیر را بر قیمت جهانی نفت – و به همین دلیل ما همچنان به نگاه در بخش نفت به عنوان بخش مهمی از هر گونه سرمایه گذاری و استراتژی – همه شما باید انجام دهید این است که نگاهی به آنچه اتفاق می افتد در هند است.

هند با جمعیت 1.3 میلیارد دلار و تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) روند رشد که در حال حاضر رو به افزایش در سرعت سریع تر از چین (7.5% در مقابل 6.9 درصد در 2015) – هنوز در مراحل اولیه یک رابطه عاشقانه با نفت خام است. و با توجه به این که این نیاز به واردات حدود 80 درصد از آنچه در آن مصرف آن عشقی که در حال رشد به معنای واقعی کلمه توسط ماه.

در ماه سپتامبر واردات نفت افزایش یافت و نزدیک به 12 درصد نسبت به سال پیش سطح. این همان در ماه اوت (9 درصد افزایش) زمانی که کشور به ارمغان آورد در یک رکورد از نزدیک به 19 میلیون متریک تن نفت خام معادل نزدیک به 4.5 میلیون بشکه در روز است. مقایسه چین با اقتصاد توسعه یافته و نزدیک به 1.4 میلیارد نفر, واردات حدود 6 میلیون بشکه در روز است.

به عنوان آژانس بین المللی انرژی (IEA) به تازگی اشاره کرد: “هند است که مصرف بیش از چین به عنوان اصلی رشد بازار برای نفت است.”

در حال حاضر سرعت این کشور در مسیر افزایش سالانه واردات 7 درصد برای دومین بار در یک ردیف با داشتن دو برابر آن واردات نفت خام در یک دهه زمان است.

چه رانندگی همه تقاضا ؟

این یک داستان آشنا – کوچک اما رو به افزایش طبقه متوسط (که باعث می شود تا حدود یک پنجم جمعیت هند در حال حاضر جمعیت شناسان می گویند اما انتظار می رود که تورم به بیش از 40 درصد تا سال 2030).

و اتومبیل های جدید. مقدار زیادی و تعداد زیادی از اتومبیل های جدید.

در سال 2015 خودرو افزایش نزدیک به 10 درصد به بیش از 2 میلیون واحد رشد در پنج سال. هند یکی از بزرگترین خودروسازان Maruti Suzuki, به تازگی پیش بینی فروش سالانه خواهد رسید 5 میلیون سال تا پایان این دهه است.

نگه داشتن در ذهن همه این اتفاق می افتد در مقابل پس زمینه که در آن آژانس بین المللی انرژی در جهان را انرژی سرمایه گذاری 2016, گزارش, گفت جاری چاه های نفت در سراسر جهان در حال تهی به طور متوسط حدود 9 درصد در سال است. اکتشافات جدید ذخایر نفت “انداختن به سطح دیده نمی شود در 60 سال گذشته.”

البته این مهم به بپرسید که آیا برق-فروش خودرو ممکن است تبدیل به یک بزرگتر عامل و شاید تخلیه کردن هند افزایش تقاضای نفت.

پاسخ من مطمئن هستم این است که بله. اما زمانی که حدس و گمان است. به عنوان هند بار اقتصادی اشاره کرد این کشور به 400 میلیون نفر با دسترسی به قابل اعتماد برق قدرت. و حتی در شهرهای بزرگ قطع شده است رایج به دلیل عدم سرمایه گذاری در هند را قدرت شبکه در قبل از دهه. بدون برق قابل اطمینان حتی سریعترین شارژ طولانی ترین-محدوده برق ماشین یا موتور سیکلت بی فایده است.

این وضعیت شروع به تغییر در هند, اما آن را برای رفتن به دهه. در ضمن روغن باقی مانده است تنها عملی بازی در شهر برای سرمایه گذاران و به عنوان یک پایه و اساس برای هند به سرعت در حال توسعه اقتصاد است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید