برنامه ریزی برای تجارت Monero Cryptocurrency? در اینجا اصول اولیه برای شروع

[ad_1]

یکی از هسته احکام از blockchain فناوری است که به کاربران ارائه با تزلزل حفظ حریم خصوصی. بیت کوین به عنوان اولین غیر متمرکز cryptocurrency با تکیه بر این فرض به بازار خود را به مخاطبان گسترده تر بود که پس از آن نیاز به یک واحد پول مجازی است که از دخالت دولت.

متاسفانه در طول راه بیت کوین ثابت می شود مملو از نقاط ضعف متعددی از جمله عدم مقیاس پذیری و تغییرپذیر blockchain. تمام معاملات و آدرس نوشته شده در blockchain بنابراین ساخت آن را آسان تر برای هر کسی که به نقطه اتصال و پرده کاربران اطلاعات خصوصی خود را بر اساس سوابق موجود. برخی از دولتی و غیر دولتی در حال حاضر با استفاده از blockchain تجزیه و تحلیل ترافیک برای خواندن داده ها در بیت کوین پلت فرم.

چنین نقص منجر به توسعه دهندگان به دنبال جایگزین blockchain فن آوری با بهبود امنیت و سرعت. یکی از این پروژه ها است Monero معمولا توسط XMR دارای صدای تیک تیک.

چه Monero?

Monero حریم خصوصی گرا cryptocurrency پروژه که هدف اصلی است برای ارائه بهتر حفظ حریم خصوصی از دیگر blockchain اکوسیستم. این تکنولوژی سپر اطلاعات کاربران از طریق خفا آدرس و حلقه امضا.

مخفیکاری آدرس اشاره به ایجاد یک آدرس برای یک معامله. هیچ دو آدرس را می توان دوخته به یک معامله. سکه های دریافت شده را به یک کاملا متفاوت آدرس تمامی مراحل ساخت که معلوم نیست برای یک ناظر خارجی.

حلقه امضا از سوی دیگر اشاره به مخلوط کردن حساب کلید با کلید عمومی در نتیجه باعث ایجاد یک “حلقه” از چند امضا کرده اند ، این به این معنی نظارت عامل را برای امضا به یک حساب خاص. بر خلاف رمزنگاری (ریاضی روش تامین امنیت رمزنگاری پروژه) حلقه امضا است نه یک بچه جدید در بلوک. اصول آن بررسی و ثبت شده در یک سال 2001 مقاله توسط موسسه وایزمن و MIT.

رمزنگاری قطعا برنده قلب بسیاری از توسعه دهندگان و blockchain هنردوستان اما حقیقت این است که آن را هنوز هم یک نوپای ابزار با یک انگشت شماری استفاده می کند. پس Monero با استفاده از در حال حاضر آزمایش حلقه امضا تکنولوژی این است راه خود را از هم جدا به عنوان یک مشروع پروژه به ارزش اتخاذ.

چیزهایی که بدانید قبل از اینکه شما شروع به تجارت Monero

Monero بازار

Monero بازار شبیه به دیگر cryptocurrencies. اگر شما مایل به خرید آن و سپس Kraken Poloniex و Bitfinex چند از مبادلات را ببینید. Poloniex برای اولین بار به اتخاذ آن به دنبال Bitfinex و در نهایت Kraken.

این ارز مجازی بیشتر به نظر می رسد ثابت به دلار یا علیه شخص cryptos. برخی از در دسترس جفت شامل XMR/USD XMR/BTC XMR/یورو XMR/XBT و بسیاری دیگر. این ارز حجم معاملات و نقدینگی رکورد بسیار خوب آمار.

یکی از چیز خوب در مورد XMR است که هر کسی می تواند در بخش معدن آن هم به عنوان یک فرد و یا پیوستن به یک معدن ، هر کامپیوتر به طور قابل توجهی خوب و قدرت پردازش می تواند معدن Monero بلوک با چند سکسکه. زحمت رفتن برای ASICS (application-specific integrated circuits) که در حال حاضر اجباری برای استخراج بیت کوین.

نوسانات قیمت

با وجود اینکه توانمند cryptocurrency شبکه آن را به ویژه هنگامی که می آید به نوسانات. تقریبا تمام altcoins بسیار فرار هستند. این نباید نگران باشید هر مشتاق گر به این عامل چیزی است که باعث می شود آنها را سودآور در وهله اول-شما خرید زمانی که قیمت ها را در شیب و فروش زمانی که آنها در یک روند رو به بالا.

در ژانویه 2015 XMR که قرار بود برای $0.25 سپس انجام برخی دویدن به 60 دلار در مارس 2017 و آن را در حال حاضر بولینگ بالاتر از $300 خوانده شده را علامت. Monero سکه ثبت آن ات (تمام زمان بالا) از $475 در ژانویه هفتم قبل از آن شروع به افتادن در کنار دیگر cryptocurrencies به $300. در زمان نوشتن این مقاله تقریبا تمام ارزهای غیر متمرکز در اصلاح قیمت ها فاز با بیت کوین بالا و پایین رفتن بین $10-11k از شکوه ات از $19,000.

Fungibility و تصویب

با تشکر از توانایی خود را برای ارائه قابل اعتماد حریم خصوصی XMR اتخاذ شده است بسیاری از مردم ساخت آن سکه ها را به راحتی جایگزین برای ارزهای دیگر. در شرایط ساده Monero می تواند به راحتی معامله می شود چیز دیگری است.

تمام بیت کوین بیت کوین Blockchain ثبت شده و بنابراین زمانی که یک حادثه مانند سرقت میباشیم هر سکه درگیر خواهد بود دوری از عامل ساخت آنها nonexchangeable. با monero شما نمی توانید تشخیص سکه یک از دیگر. هیچ فروشنده می تواند رد هر یک از آنها را به خاطر آن بوده است در ارتباط با یک بد حادثه است.

Monero blockchain در حال حاضر یکی از مهمترین و روند cryptocurrencies با تعداد قابل توجهی از پیروان. مانند بسیاری از دیگر blockchain پروژه های آینده خود را به نظر می رسد البته بلندی دولت کشته و زخمی شدند. به عنوان یک سرمایه گذار شما نیاز به انجام علت سعی و کوشش خود و تحقیقات قبل از معامله در هر Cryptocurrency. که در آن ممکن است به دنبال کمک از کارشناسان مالی به منظور آج در مسیر درست.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید