بررسی سیستم تجارت در بازار فارکس

[ad_1]

اکثر مردم با آن آشنا هستند اساسی ترین شکل از تجارت ارز خارجی. آنها می دانند که هنگامی که شما مسافرت خارج از کشور یکی از اولین چیزهایی که شما پس از انجام پیاده است برای پیدا کردن نزدیکترین محل برای ارز. بسته به کشور شما تماس خانه و کشور شما در حال بازدید, تبادل ارز شما را ترک خواهد کرد یا غنی یا فقیر بر اساس نرخ ارز.

امروزه این تجارت ارز یا فارکس گرفته است و در معنای دیگر. اگر شما از شنیدن دو نفر با هیجان چت در مورد فارکس در یک آسانسور و یا کافی شاپ, آنها به احتمال زیاد اشاره به یک نوع سرمایه گذاری تجاری است که در حال رشد است در محبوبیت و اعتماد به نفس است.

چگونه کار می کند

اساسا تجارت در بازار فارکس است که چگونه سرمایه گذاری معامله گران معتقدند با توجه به روندها و نوسانات در ارز. اگر یک معامله گر قادر به ماندن در بالای روند و با دقت پیش بینی تفاوت بین جفت ارز ارزش آنها می توانند سود قابل توجهی را از طریق معامله در بازار فارکس.

مثلا USD (دلار) و یورو (یورو) بسیار متداول معامله جفت ارز. اگر شما تا به حال دلیلی برای باور کردن که دلار افت در ارزش نسبت به یورو پس از آن شما خواهد بود “رفتن” و خرید EUR/USD. اگر از سوی دیگر شما پیش بینی است که دلار را در افزایش ارزش و سپس واکنش شما خواهد بود به “کوتاه مدت”. البته این فقط یک مثال بسیار ساده از اصول فارکس; معامله گران با تجربه پیگیری مختلفی جفت ارز به طور همزمان با استفاده از سیستم های معاملاتی فارکس.

همه تجارت ارز خارجی انجام می شود از طریق یک کارگزار فارکس. این کارگزاران رسیدگی به معاملات و محل آنها را در بازار باز توسط شبکه با بانک ها. به دلیل نوسان طبیعت انواع ارز در بازار فارکس بسیار پویا شکل از سرمایه گذاری تجاری است. همچنین بر خلاف بازار بورس بین المللی فارکس باز است در طول روز است. دلیل اصلی افراد درگیر در بازار فارکس است برای ایجاد سود. اما بسیاری از آنها با انگیزه به چوب با آن به دلیل خطر ناک طبیعت است.

بهترین استراتژی برای Up-and-Coming معامله گران

اگر چه بسیاری از مردم قادر به مکمل درآمد خود را از طریق فارکس, آن است که توسط هیچ وجه یک راه سریع و آسان برای پولدار شدن. با استفاده از سیستم تجارت در بازار فارکس به درستی طول می کشد زمان و صبر است. کسانی که جدید به یک سیستم تجارت در بازار فارکس نیاز به صرف زمان آشنایی با اصطلاحات و تنظیم به همیشه در حال تغییر روند ارز. چند راهنمایی کلی برای تازه واردین به بازار فارکس صحنه عبارتند از:

انتخاب یک سیستم تجارت در بازار فارکس است که تطبیق و سازگار با ماهیت پویا از بازار است. اگر شما با استفاده از یک بسته نرم افزاری برای مدیریت معاملات خود را, شما خواهد بود بهترین خدمت توسط یک برنامه نگه می دارد که با سرعت رعد و برق سریع تغییرات رخ می دهد که در معاملات ارز. نیز وجود دارد مقدار زیادی به توان گفت برای نرم افزار است که روشن و به راحتی قابل درک فرمت بنابراین شما در حال تلاش برای پیگیری آنچه اتفاق می افتد در بازار است.

هنگامی که شما برای اولین بار شیب انگشتان خود را به دنیای فارکس یک قاعده سرانگشتی مناسب این است که “کمتر بیشتر است”. این به این معنی است که شما باید شروع به کوچک خود را با تجارت و ساخت تا به آرامی از آنجا بر اساس موفقیت های خود را. برای مثال تمرکز خود را از تلاش های اولیه بر روی یک جفت ارز و استفاده از آن تجربه به اطلاع آینده معاملات. در امتداد همان خطوط استفاده نمی کند مقدار حداکثر از اهرم هنگامی که شما به فارکس; که یک راه مطمئن آتش به سرعت در حال جمع آوری ضرر و زیان است. به جای شروع با نسبت اهرم و به تدریج افزایش به عنوان شما را تبدیل به با تجربه تر.

اگر شما واقعا می خواهید به ماندن در بالای معاملات و روند شما نیاز به استفاده از یک سیستم تجارت در بازار فارکس است که شما را از ارسال پیام های به طور منظم. این اجازه خواهد داد که شما را به فورا استفاده از روند و درو مزایای مالی.

اکثر کارگزاران فارکس اجازه می دهد تا شما را به استفاده از تجارت نسخه ی نمایشی برای برخی از تمرین قبل از سرمایه گذاری در واقع هر گونه پول. امکان استفاده از این دموی عنوان آنها می تواند به شما یک احساس برای معاملات ارز در خطر محیط زیست است.

تجارت ارز خارجی می تواند دشوار است به استاد اما با سطح سر موثر سیستم تجارت در بازار فارکس و صبر شما خواهد شد پاداش برای تلاش های خود را.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید