بررسی اجمالی اولیه سکه ارائه (ICO)

[ad_1]

ICO استفاده از وجوه جمع آوری غیر قابل تنظیم در معنی مختلف cryptocurrency سرمایه گذاری. آن چیزی است که راه اندازی با استفاده از به طوری که برای دور زدن کنترل شده و دقیق سرمایه بالا بردن فرایند است که بانک ها و سرمایه گذاران نیاز دارد. در چنین کمپین یک درصد داده شده از cryptocurrency فروخته شده است به حامیان پروژه خیلی زود برای دیگر cryptocurrencies یا حقوقی مناقصه.

چگونه آن را انجام شده است

هنگامی که یک شرکت می خواهد به جمع آوری پول با استفاده از اولیه سکه ارائه وجود دارد نیاز به یک طرح بر روی کاغذ سفید در بیان جزئیات این پروژه است. این طرح باید آنچه در این پروژه است که در مورد آنچه که این پروژه نیاز, آنچه در آن هدف برآورده ساختن اتمام است. آن را نیز باید دولت پول که مورد نیاز خواهد بود به طوری که برای انجام کل سرمایه گذاری و چقدر پیشگامان را به نگه داشتن.

این طرح همچنین به ذکر است نوع ارز پذیرفته شده و چه مدت آن را در نظر دارد برای اجرای کمپین. در چنین کمپین حامیان و علاقه مندان به این طرح خواهد خرید bob fox با استفاده از ارز مجازی یا فیات. سکه به نام نشانه و بسیار شبیه به سهام شرکت هایی که فروخته شده به سرمایه گذاران در عرضه اولیه اوراق بهادار. اگر حداقل بودجه مورد نیاز نمی رسید و سپس پول مسترد و کل ICO است و سپس در نظر گرفته شده موفق نیست. زمانی که نیازهای برآورده درون مجموعه بازه زمانی پول نقد می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای شروع این طرح و یا حتی کامل آن اگر آن را هنوز هم در حال پیشرفت.

سرمایه گذاران که در بخشی از پروژه های اولیه عمدتا با انگیزه برای خرید crypto سکه امیدوار است که این طرح موفق خواهد بود و پس از راه اندازی آنها را به ارزش بیشتر از آن. شده اند وجود دارد بسیار پروژه های موفق از این نوع در اقتصادهای مختلف است و یکی از اصلی ترین چیزی است که انگیزه سرمایه گذاران.

شباهت

ICOs می تواند نسبت به crowdfunding و IPOs. درست مثل عرضه اولیه اوراق بهادار سهام به فروش می رسد توسط یک شرکت راه اندازی به طوری که به آمده تا با کمک های مالی است که کمک خواهد کرد این عملیات از یک شرکت. تنها تفاوت در این واقعیت است که عرضه اولیه اوراق بهادار معامله با سرمایه گذاران در حالی که ICOs کار از نزدیک با هواداران که بسیار مشتاق در مورد پروژه های جدید فقط مانند crowdfunding رویداد.

اما ICOs متفاوت از crowdfund این معنا که حامیان ICOs معمولا انگیزه این واقعیت است که آنها ممکن است یک بازگشت بزرگ در سرمایه گذاری. وجوه مطرح شده از طریق crowdfunding در واقع کمک های مالی. این به این دلیل است که ICOS به عنوان جمعیت فروش.

شده اند وجود دارد بسیاری از معاملات موفق است. این ICOs یک ابزار نوآورانه در درون ما عصر دیجیتال. اما مهم این است که سرمایه گذاران را به احتیاط و از آنجا که برخی از کمپین های است که می تواند جعلی. این است که با توجه به این واقعیت است که آنها بسیار غیر قابل تنظیم. مقامات مالی را در این, و اگر شما از دست دادن منابع مالی از طریق این طرح آن است که سخت به دنبال به طوری که برای جبران کنید.

به این اثر وجود دارد برخی از مناطق است که اجازه نمی دهد استفاده از ICOs در همه. مهم است که تنها به خرید این ارز از منابع قابل اعتماد به عنوان امن است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید