بازمانده فراتر از FOMO – چگونه به انتخاب یک برنده ICO پروژه برای مدت طولانی ارزش

[ad_1]

در جهان رانده شده توسط اعتیاد به مواد مخدره و FOMO [Fear Of Missing Out]آن است که تبدیل شدن به روشن تر هر روز که سخت کوش crypto علاقه مندان نیاز به یک محک برای چیدن یک نشانه برای پشتیبانی در یک جهان که در آن اصل عملی پروژه های سخت برای پیدا کردن هستند و پروژه های خوب با چشم انداز دراز مدت حتی سخت تر برای تشخیص از پول گرفتن ‘shitcoins’.

با تحولات اخیر که در آن جدید ترین cryptos در حال ضربه پایین ضبط و جدید, ICO, پروژه های زندگی خود را hypes پس از Crowdsale آن است که در حال حاضر رایج برای نا امید ‘سرمایه گذاران به اطراف سرزنش ICO مروج در رسانه های اجتماعی به جای سرزنش کردن خود برای انجام مناسب علت سعی و کوشش به انتخاب احتمالی بیشتر پست-crowdsale برنده قبل از خرید یک نشانه در طول آن ICO.

از مشاهدات گسترده ای از آن به نظر می رسد که اکثر crypto خریداران به سادگی خرید سکه در طول یک ICO بر اساس FOMO (ترس از گم کردن) ایجاد شده توسط استادان از اعتیاد به مواد مخدره در پشت آن سکه است. بسیاری به سادگی خریداری شده و بدون درک پست-ICO هدف از سکه یا چه نشانه قرار بود انجام پس از Crowdsale. زمانی که چیزی اتفاق افتاده پس از ICO به عنوان است که اغلب مورد در حال حاضر برای بسیاری از ICOs آنها سپس پرش در رسانه های اجتماعی به scream bloody murder.

به تازگی خودم و تیم من فقط به پایان رسید در یک تور آفریقا و بخش هایی از ایالات متحده آمریکا برای ترویج Nollycoin ICO. ما سازمان یافته و با حمایت های مختلف همایش را زنده AMA (از من بپرسید هر چیزی) مطبوعات جلسات برگزار شد و تعداد زیادی one-on-one جلسات با Crypto نهنگ کمی سرمایه گذاران و crypto میلیونر wannabes از هر رنگ.

تمام آن چیزی که شگفت زده به من فراتر از همه چیز این بود که اکثر نشانه دارندگان تا به حال هیچ سرنخی در مورد زمینه کسب و کار و یا پروژه پشت نشانه فروش آنها در شرکت.

حتی غریبه در مشاهدات من بود, واقعیت شگفت انگیز است که بسیاری از می تواند به شما بگویم و نه گزاره ارزش پروژه و اهداف آن و یا برنامه ریزی این شرکت برای اخلال در بازار و گرفتن یک تکه از خریداران در صنعت خود. آنها به سادگی خرید ICO چون چند تلگرام یا Facebook صفحات آنها بازدید مدام به آنها را به خرید. Hodl و خرید بیشتر. بیشتر به سادگی عمل غریزه به جای هدف شور و مشورت است.

در حال حاضر اگر بسیاری از مردم را ملاقات کردم شد فقط نوجوانان و یا افراد بدون آموزش و پرورش, من نمی خواهد طوری شگفت زده شده است در سطح جهل بسیاری از رمزنگاری ‘سرمایه گذاران را ملاقات کردم. بر خلاف بسیاری از کسانی که من را ملاقات کرده بودند و فارغ التحصیلان دانشگاه و مردم از برخی از ابزار. در عین حال کمتر از 10 درصد از آنها را به آسانی می تواند در بیان این که چرا آنها خریداری یک سکه در انتظار است که این امر افزایش در ارزش در طول زمان است. همه جا رفتم تعداد بسیار کمی در این جمعیت می تواند به من بگویید که نام و تجربه و توانمندی شرکت های بزرگ, مدیران شرکت فروش سکه است.

تنها چیزی که بیشتر از آنها می تواند اشاره شد که سکه توصیه شد توسط ‘احترام’ اثرگذارندهها زمانی که حقایق ثابت کرده اند که بسیاری از آنها پرداخت شد لرز به ایجاد FOMO و احترام در غیر این صورت بی فایده shitcoins.

فراتر از این اصطلاح ساختگی اثرگذارندهها همه بسیاری از رمزنگاری خریداران می دانستند این بود که نام رهبران تیم بودند روسی چینی یا کره ای هر چند آنها می دانستند که مطلقا هیچ چیزی در مورد آنها. این بود که اگر همه شما نیاز به یک موفق ICO شد به لیست نام افراد از کره یا چین یا روسیه که هیچ کس نمی تواند حتی بررسی کنید با یک جستجوی ساده در گوگل.

در حالی که من با شما موافقم قطعا وجود دارد بسیاری از چیزهایی که به نظر تصمیم گیری که آیا نشانه ای از یک پروژه را افزایش می دهد ارزش بیش از زمان من فکر می کنم این تست اسید و فوری ترین معیارهای ارزیابی باید ابزار از سکه های خود را خارج از آنچه اتفاق می افتد در رمزنگاری مبادلات.

هر چند اکثر رمزنگاری رمز صاحبان من حتی نمی دانند که آن واقعیت این است که اگر شما خریداری یک نشانه از اکثر ICOs شما شد واقعا ‘سرمایه گذاری’ در آن شرکت است. شما نمی خواهد به خرید سهام این شرکت و شما نمی خرید هر گونه امنیتی از شرکت.

و در آنچه شما انجام می دهند هنگامی که شما خریداری نشانه در اکثر ICOs شد ‘اهدا’ به یک پروژه در تبادل داده شده یک ابزار رمز یا سکه که از نظر قانونی هیچ ارزش واقعی فراتر از کسب و کار اکوسیستم کنترل شده توسط شرکت صادر کننده.

در نظم کلمات جدا از شما امیدوارم که قیمت این نشانه خواهد ‘ماه’ و یا افزایش به شما را به یک میلیونر وجود دارد بسیار دیگری شما می توانید با نشانه دیگر از بهره گیری از ابزار متصل به آن توسط ICO شرکت ،

از آنجا که هیچ کس واقعا می تواند پیش بینی برای مطمئن شوید که چگونه یک رمزنگاری را انجام می دهد در یک رمزنگاری ارز هنگامی که آن را در نهایت وجود دارد, و بسیاری از تجربه های اخیر نشان داده اند که قیمت ترین نشانه به احتمال زیاد شیرجه بینی در چند هفته اول از هدف قرار دادن یک ارز (با توجه به بزرگ آف فروش توسط دلالان ) آن را از بعضی جهات برای شما به نگاهی به آنچه که دیگر ارزش و یا ابزار شما می تواند مشتق از رمز خود فراتر از انتظار ‘انجام’ در بورس.

به عنوان crypto انقلاب ادامه داد: به rev, جلوه های ویژه گرافیکی و انطباق با تحولات مختلف در بازار تنها راه برای اطمینان از پول خود را در حال پرتاب به قطره قطره شدن است به مطمئن شوید که شما هنوز هم می تواند استفاده از این نشانه به ارزش بسیار عالی و مزایای حتی اگر شما می تواند فروش آن را برای سود بلافاصله در یک ارز.

در ساخت این عزم شما باید از خود بپرسید این سوال اصلی: چه مقدار محصول و یا خدمات است که این شرکت فروش این راستا با تولید است که به من به اندازه کافی ارزش برای پول نقد برای خرید این ارزش در حالی که من?

در جهان از توفنده قیمت از نشانه های مختلف در مبادلات فرصت های بیشتری شما را مجبور به استخراج زندگی واقعی با استفاده از یک رمز خارج از انتظار, لیست, در, رمزنگاری, بهادار, بهتر, شانس است که شما نمی خواهد در نهایت نا امید و یا رشته با نشانه هایی که بی فایده به شما.

بنابراین شما باید بپرسید و بیش: اگر این سکه هرگز معامله در بورس خواهد من هنوز هم خوشحال بود که من پشتیبانی چشم انداز? اگر این رمز از دست داده و 70 درصد از ارزش خود را در بورس, من هنوز هم می توانید از آن استفاده کنید و ارزش برای پول خود در جای دیگر با آن ؟

اگر شما نمی تواند پاسخ این پرسش مثبت پس از بررسی WHITEPAPER و سرمایه گذاری, ادعای شرکت, سپس شما باید دو بار فکر می کنم قبل از خرید که سکه.

اخیر مورد مطالعه

نگاهی به زمان ICO مانند Nollycoin است که در این راستا برای تأمین یک Blockchain فعال توزیع فیلم اکوسیستم. مروج سکه ایجاد کرده ابزار مختلف سناریو برای خریداران سکه به اطمینان حاصل شود که بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد به Nollycoin در رمزنگاری ارز خود را حامیان و رمز hodlers را خندان نگه دارید.

برخی از ابزار بزرگ متصل به Nollycoin رمز در Nollytainment اکوسیستم عبارتند از:

• توانایی استفاده از Nollycoin نشانه به سازمان دیده بان منحصر به فرد فیلم در سینماها و خانه های فیلم

• توانایی استفاده از Nollycoin نشانه برای دسترسی 1,000 s از فیلم خود را در Netflix بکشد-در-استروئیدها blockchain توزیع فیلم.

• توانایی استفاده از Nollycoin نشانه به خرید محصولات و خدمات در NollyMall است که مانند آمازون پلت فرم برای سرگرمی-بر اساس محصولات.

• توانایی استفاده از Nollycoin نشانه به پرداخت برای هزینه های مدرسه در NOLLY آکادمی پلت فرم ها و شرکت های همکار

همانطور که می بینید فراتر از عادی انتظار آن است که نشانه ممکن است ذکر شده در رمزنگاری ارز پلت فرم شما نیاز به نگاهی فراتر از اعتیاد به مواد مخدره از یک ico فوری و آینده نگر ابزار رمز و زنده ماندن از زمینه پروژه پشت آن است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید