این Covid-19 ویروس طعمه بر چه وحشتزده ما: مرگ تنهایی

[ad_1]

او را دیدم هرگز خانواده خود را دوباره.

Kaminski درگذشت روز بعد از covid-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus. به دلیل ترس از سرایت هیچ بازدید کنندگان از جمله خانواده او اجازه داده شد به دیدن او در Mt. بیمارستان سینا قبل از او درگذشت.

“به نظر می رسید به طوری حقیقی گفت:” دایان سیگل Kaminski پدر در قانون. “چگونه کسی می تواند عبور کند تا به سرعت و با هیچ خانواده ای حاضر است؟”

Mitzi قالب Kaminski همراه از 30 سال بود و قرنطینه خودش نیز قرارداد coronavirus. او نگران Kaminski را از خواب بیدار و فکر می کنم او می خواهم او را رها.

“صادقانه بگویم من فکر می کنم او به تنهایی درگذشت” گفت: Bert Kaminski, یکی از استیو پسران. “حتی اگر یک دکتر وجود دارد.”

به عنوان coronavirus ساقه قربانیان در سراسر جهان یکی از ترسناک ترین جنبه این است که چگونه آن را به نظر می رسد برای تغذیه در عمیق ترین ترس ما و شکار ما غرایز اولیه مانند ضربه را به مردم ما را دوست دارم زمانی که آنها درد و رنج و مرگ نزدیک است.

دردناک طنز بسیار چیزی که ما باید در لحظات ترس و اضطراب نیز می تواند ما را بکشند.

بسیاری از بیمارستان ها و آسایشگاه ها درهای خود را بسته اند قرار داده و covid-19 بيمار در انزوا بخش برای جلوگیری از این بیماری از گسترش. یک دکتر آن را به نام “پزشکی نسخه از سلول انفرادی.”

کشیش ها اداره last rites بیش از تلفن در حالی که خانواده ها نشستن بی اراده در خانه.

جداسازی فراتر از coronavirus بیماران. امی توچی, رئيس جمهور از آسایشگاه بنیاد امریکا تخمین می زند که 40 درصد از آسایشگاه بیماران در بیمارستان ها و یا خانه های سالمندان که بسیاری از آنها قرار داده اند سخت محدودیت در بازدید کنندگان است. خانواده خود را بیش از حد نگران عزیزان در حال مرگ بدون آنها.

“ما طلب بسته شدن” گفت: مریلند روانشناس دکتر کریستین Bianchi “بنابراین طبیعی است ما می خواهیم به وجود عزیزان ما را در لحظات پایانی. ما می خواهیم شاهد این روند و می گویند ما آخرین خداحافظی.”

‘تنها مرگ می تواند ما امد و شد زیاد

چیزی در مورد مرگ به تنهایی به نظر می رسد به ما امد و شد زیاد. به برخی از آن ممکن است نشان می دهد زندگی مرحوم فاقد عشق و ارزش و که در پایان آنها فراموش شده است.

ژاپنی ها یک کلمه برای: “kodokushi” به معنی “تنها مرگ است.” در روزهای اخیر به عنوان تشییع جنازه شده است لغو و یا به تعویق افتاد چرا که این ویروس می تواند به نظر می رسد به عنوان اگر coronavirus قربانیان به سادگی از بین رفته بود و مردم در “باقی مانده است.”

اما برخی از کارشناسان پزشکی چالش این ایده است که تعداد زیادی از مردم در حال مرگ هستند بدون همراه در بیمارستان ها در حال حاضر. در بسیاری از موارد آنها گفت: کارکنان بیمارستان در حال ایستاده افروزی توسط بيماران bedsides در آخرین لحظات.

آن را ایده آل, آنها می گویند, اما آنها کاملا تنهایی مرگ ما ممکن است تصور کنید.

به عنوان یک متخصص ریه و عضو مطلوب مراقبت کمیته در بیمارستان عمومی ماساچوست دکتر امیلی روبین در خط مقدم از این بیماری همه گیر.

این بیمارستان که در آن 41 کارکنان به تازگی آزمایش مثبت برای coronavirus ندارد و اعتراف کنندگان به جز در شرایط محدود مانند تولد-و در برخی موارد برای بیماران مبتلا به مرگ نزدیک است.

اما روبین گفت: این وضعیت به سرعت در حال تحول به عنوان ویروس گسترش می یابد. در برخی از موارد بیمارستان ممکن است اتصال خانواده و covid-19 قربانیان الکترونیکی به جای در فرد است. بار دیگر پرستاران و سایر کارکنان بیمارستان در گام خواهد به ایستادگی شب زنده داری.

“حتی اگر بیماری بیش از حد توانا و اخلاق از رها کردن مردم بسیار قوی” روبین گفت. “ما احساس می کنیم مثل این است که در حال حاضر با مردم در پایان زندگی بخش عظیمی از آنچه که ما انجام دهد.

“مردم در یک بیمارستان در حال مرگ هستند به تنهایی.”

هنوز چوپانی بیماران از طریق آخرین مراحل زندگی می تواند عاطفی و فیزیکی تلفات در پزشکان و پرستاران و سایر کارکنان بیمارستان روبین اذعان کرد.

دکتر دانیلا لمس یک مراقبت ويژه در Brigham و بیمارستان زنان در بوستون نوشت که در مورد تلفات در اخیر نیویورک تایمز op-ed.

“ویرانگر تصویر از تنها مرگ و میر ناشی از کوروناویروس بیماران در ایتالیا آویزان بیش از همه ما را” لمس نوشت. “صحبت کردن با یکی از پرستاران شاغل در بیمارستان های جدید Covid-19 I. C. U. های اخیر یک شب پرسیدم چه نگران او بیشتر است. “بیماران در حال مرگ به تنهایی’ او پاسخ داد: به سرعت.”

اما برخی از آسایشگاه کشیش سوال مفاهیم “تنها مرگ و میر” گفت که در تجربه برخی از مردم می خواهم به نزدیک شدن به پایان خود.

“من فکر نمی کنم در حال مرگ به تنهایی برای همیشه یک چیز بد گفت:” برگرد. C. براندون آبجو یک آسایشگاه روحانی در مریلند است. “آنچه ما انجام داده ایم این است که آن را به چیزی که آن را ندارد.”

آن طول می کشد دور ما پایان زندگی آداب و رسوم

هنگامی که ما فکر می کنم در مورد مرگ و تنهایی ما واقعا صحبت کردن در مورد دو چیز روانشناسان می گویند: ترس که مردم ما عشق خواهد مرد و ترس است که ما خودمان را خیره مرگ ،

“ایجاد آن در تقریبا همه حس ترور” گفت: بیانچی از مرکز اضطراب و تغییر رفتاری در راکویل مریلند. “ما می خواهید می شود قادر به کوسن تجربه از آنچه که اعتقاد ما بر این خواهد بود دردناک و دشوار را تجربه کنند. ما همچنین می خواهید به وجود دارد چرا که ما تصور کنیم که سناریو.”

اغلب این افراد پشت سر گذاشت که رنج می برند بیش از متوفی گفت: کری اگان سابق خانقاه قاضی عسگر که تبدیل شده است به نوشتن مقالات و کتاب. ما می خواهیم به وجود داشته باشد به راحتی و کمک به مرگ او گفت که اگر ما می تواند به نحوی کاهش درد و رنج خود را.

“مردم احساس گناه. چه می توانم انجام داده اند بهتر است ؟ چگونه می تواند من را متوقف کرده اند این است ؟ ” او گفت:. “بخشی از آن است که فقط بخشی از نرمال غم و اندوه روند.”

این بی امان همه گیر است که به ارمغان می آورد مرگ تکان دهنده به سرعت افزایش مییابد اضطراب. بسیاری از مردم نمی توانید به عزیزان خود را bedsides به زمزمه آخرین وداع یا آشتی کینه قدیمی.

سکولار و مذهبی پایان زندگی و آداب و رسوم و بیش از حد ساده شده است به دور است. آسایشگاه مراقبت ،

“خانقاه است که همه در مورد اینکه قادر به ارائه یک محیط که در آن مردم می توانند نظر خود را و زندگی خود را می گویند خداحافظی و خود را sorries و نگه داشتن دست ها و بوسه یک دیگر و پس از آن — poof! — همه که فقط رفته یک شبه” گفت: توچی, از آسایشگاه پایه و اساس است. “این یک کابوس است.”

در همان زمان بسیاری از خانه های مراسم تشییع جنازه قطع کرده و راه بازگشت را در یادمانهای تدفین و دیگر مراسم مذهبی استفاده می شود برای بزرگداشت رفتگان دوستان و خانواده.

“حتی زمانی که مردم در اطراف وجود دارد برای حمایت از ما در زمان عزاداری می توان آن را بسیار منزوی و تجربه” گفت: Bianchi. “را و پس از آن کسی را مجبور به انزوا و مانند ما در حال حاضر می توان آن را کاملا دردناک.”

مرگ تنهایی متفاوت از مرگ تنهایی

این اتفاق می افتد اغلب به یک تصادف آسایشگاه کشیش می گویند.

اعضای خانواده را حفظ ثابت افروزی صرف ساعت ها و حتی روزها با عزیزان خود را در بستر مرگ. و سپس هنگامی که آنها را ترک برای چند لحظه به یک ساندویچ یا یک دوش خود معشوق می میرد.

“هیچ اتفاقی در ذهن من گفت:” آبجو خانقاه قاضی عسگر در مریلند است. “این است که عمدی روند.”

اگان به توافق رسیدند. “از هر کسی که مشغول به کار در آسایشگاه و آنها را ده ها تن از داستان بود. “من فکر می کنم بسیاری از مردم می خواهم به مرگ به تنهایی.”

به عبارت دیگر یک تفاوت وجود دارد بین مرگ به تنهایی و مرگ تنهایی.

“مرگ به تنهایی است و نه لزوما در حال مرگ بدون عشق است. آن است که به سادگی در برخی موارد عدم وجود فرد دیگری در اتاق گفت:” برو. “و اگر این است که چه کسی می خواهد که خوب است. این به آن معنا نیست آنها را رها.”

در یک حس خاص اگان افزود: همه ما می میرند حتی اگر ما احاطه شده توسط مردم ما عاشق. اغلب به عنوان ما می میرند و بدن ما در حال شکستن و ذهن ما جای دیگر. تجربه آگاهانه مرگ, طبیعت, انفرادی.

و فیلم تصویر از کسی که موجب عمیقی آخرین کلمات بر بستر مرگ او محاصره توسط خود وفادار خانواده ؟ که آرامش, داستان, آسایشگاه کشیش گفت.

“که چگونه از آن اتفاق می افتد” اگان گفت. “بسیاری از مردم در حال پاسخگو نیست در پایان. بدن خود را مشغول انجام کاری دیگر.”

این خانواده گفت: نهایی خود خداحافظی با تلفن

قبل از اینکه استیو Kaminski درگذشت یک پرستار practioner در Mt. سینا راه اندازی یک گروه تماس به طوری که او می تواند شنیدن صدای خانواده یکی از آخرین زمان.

چهره اش درخشان, پرستار گفته اعضای خانواده به عنوان هر یک ارائه شده خود را گریان وداع گفت امیدوار در برابر امید که آنها می خواهم او را زمانی که او را ترک بیمارستان.

در ونتیلاتور, Kaminski خود می گویند هیچ چیز نیست.

هنگامی که او درگذشت و روز بعد آن را ناگهانی و خیره کننده پایان دادن به 86 سال از زندگی پر جنب و جوش گفت: Bert Kaminski, Steve پسر.

اما برت Kaminski گفت: او در زمان برخی از آرامش از شام او به تازگی با پدر خود و پدر خود را شریک دیرین. آنها رفت و به یک رستوران ویتنامی خشک یک بطری بوته و سپس شوهر بستنی. پدر او معمول خود bon طلب خود برت به یاد.

“مردم نباید آن را برای مسلم است که زمان برای برقراری ارتباط با آنها را بعد از به خصوص همسر و اعضای خانواده” Kaminski گفت.

“این چیزی که می آمد بسیار به طور ناگهانی. بدون بازدید. هیچ سخن پایانی.”

.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید