این منفور کالا می تواند دستاوردهای عظیمی در سال 2018

[ad_1]

پیش بینی نشان داد اضافی 20 میلیون پوند اورانیوم تولید برای سال 2018… با خریداران است. به عنوان شما می توانید تصور کنید, اورانیوم به قیمت کاهش یافت.

این آمار پایین ترین قیمت در اکتبر 2016 در $18.75 در هر پوند. که لمس 13 سال قیمت پایین.

روند نزولی را آغاز کرد و در سال 2011. اورانیوم قیمت به اوج خود رسید در $72.50 در هر پوند در ژانویه 2011. آن سقوط کرد به طور پیوسته از آن پایین در مجموع 74 درصد.

این یک نتیجه تکان دهنده برای یک منبع انرژی است که بسیاری از آغوش به عنوان یک “سبز” نجات از هیدروکربن ها فقط چند سال پیش. انرژی هسته ای ایجاد امن کربن و انرژی.

مشکل این است که آن می تواند باعث حوادث بزرگ. این چیزی است که ما کشف کرده اند زمانی که فاجعه رخ داد, ژاپن.

وفات انرژی هسته ای

زلزله و سونامی آسیب دیده فوکوشیما Daiichi نیروگاه هسته ای در مارس 2011. این زلزله آسیب دیده یک راکتور. پس از آن سونامی هولناک در منطقه از بین بردن حیاتی ژنراتور پشتیبان گیری.

بدون پشتیبان قدرت خنک کننده آب نمی تواند به گیاه است. که باعث فراری واکنش بحران – بزرگترین ترس برای همه نیروگاه هسته ای اپراتورهای.

یک سری از خطاهای انسانی مرکب از آسیب. اپراتور Tokyo Electric Power Company, به طور کامل آمادگی برای این وضعیت است.

نتیجه کشته صنعت برق هسته ای.

فوکوشیما جهان در برابر قدرت هسته ای است. آلمان تعطیل کردن همه آن راکتور در پاسخ. تقاضا برای اورانیوم کاهش یافت و قیمت اورانیوم فرو ریخت.

این در نهایت منجر عمده اورانیوم تولید Cameco Corp. به کاهش تولید در اوایل ماه نوامبر 2017. درآمد این شرکت کاهش یافت و سقوط کرد. آن را تلاش برای حفظ سودآوری است. آن را در نهایت اعلام کرد که تعلیق عملیات در آن گل سرسبد McArthur River معدن به مدت 10 ماه.

Cameco تصمیم کاهش مازاد فقط 5 میلیون پوند… و پس از آن غیر قابل تصور اتفاق افتاده است: بزرگترین اورانیوم تولید کننده به دنبال کت و شلوار. قزاقستان دولتی اورانیوم خیش Kazatomprom کاهش تولید 20 درصد برای سه سال آینده.

در نتیجه می تواند یک بازار گاو نر در اورانیوم.

اورانیوم قیمت و ثروت باد آورده برای تولید اورانیوم

سهام اورانیوم مشارکت Corp. که نگه فیزیکی اورانیوم برای سرمایه گذاری افزایش یافت و در پاسخ. سهام تا 30% فقط در یک ماه و نیم.

سهام اورانیوم شرکت رسید بیش از حد. اما این فقط آغاز است. تحلیلگران که پوشش اورانیوم بخش بر این باورند این کاهش می تواند اضافه کردن 30 دلار در هر پوند به قیمت اورانیوم. که بیش از دو برابر فعلی نقطه قیمت می باشد.

برای اورانیوم تولید این خواهد بود که یک ثروت باد آورده. شرکت هایی مانند Cameco و Ur-انرژی Inc. را ببینید درآمد و سود موشک بالاتر است.

این به نظر می رسد خبر خوبی برای اورانیوم بخش. این داستان ادامه خواهیم داد تا به تماشای در سال 2018 است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید