اهمیت مصون سازی انرژی کالا

[ad_1]

اگر چه برخی از در نظر گرفتن مصون سازی به پیشرفته و دشوار است برای تشخیص مفهوم اعدام هجز است که در واقع بسیار ساده است. خطر مدیران می توانند با استفاده از قراردادهای آتی بیش از حد معاوضه تماس و قرار دادن گزینه های و ترکیبات آن برای قفل کردن-قیمت برای یک دوره معین است. این اجازه می دهد تا شرکت به دقیقا می دانند چه آنها را پرداخت برای انرژی خود را در آن زمان و برنامه ریزی برای آن قیمت درآمده است. چالش واقعی مصون سازی است که راه اندازی یک استراتژی است که مسابقات شرکت ریسک پذیری و مصون سازی اهداف است.

مصون سازی برای کاهش خطر ابتلا

مصون سازی است که به ویژه مهم برای شرکت های که تولید و یا مصرف مقادیر زیادی از انرژی از جمله گاز طبیعی و نفت خام ، بسیاری از شرکت ها نگاه مصون سازی به عنوان یک استراتژی سود آن است. نقطه توقف است نه به پول و نه از دست دادن پول) بلکه کاهش خطر. که در خود و برای خود است که اصطلاح دیگری است که باید تعریف شود. در برخی موارد یک شرکت را در معرض خطر خواهد بود بر اساس قیمت است که آنها را خرید و یا فروش انرژی خود را. برای دیگران خطر می تواند تعریف شده به عنوان هزینه فرصت به داد و ستد در پایین تر یا قیمت بالاتر به طوری که آنها ممکن است استفاده از ذخیره صندوق به حرکت به جلو با پروژه های دیگر و یا فن آوری است.

خط پایین این است که هیچ دو شرکت به اشتراک گذاری همان خطرات. بنابراین بسیار مهم است که هر کسی که به دنبال پیاده سازی یک پرچین برنامه به دنبال یک واجد شرایط خوبی استراتژی مصون سازی است که مطابق با اهداف منحصر به فرد خود را و ریسک پذیری. اولین گام در این است که تعریف خود را از خطر و اهداف تامینی برنامه و سپس ایجاد یک استراتژی است که با استفاده از حق مصون سازی ابزار در زمان مناسب به تناسب نیازهای خود را.

در اینجا یک زن و شوهر از ابزار برای کمک به مدیریت مصون سازی برنامه:

قراردادهای آتی/قرارداد رو به جلو

آتی اساسی قرارداد برای خرید از پیش تعریف شده دارایی استاندارد مقدار در یک تاریخ خاص در یک قیمت خاص. قراردادهای آینده تضمین تهاتری است که محدودیت های در معرض خطر از حزب مخالف به طور پیش فرض. قرارداد رو به جلو هستند, یک قرارداد استاندارد بین دو طرف نیست و باید به عنوان انعطاف ناپذیر شرایط و ضوابط به عنوان یک قرارداد آتی. علاوه بر این احتمال وجود دارد که از حزب مخالف متخلف از تعهد خود.

گزینه های

گزینه های بسیار انعطاف پذیر مصون سازی ابزار است. یک سازمان و یا سرمایه گذار می تواند خرید یک گزینه ‘تماس’ که حق به خرید یک دارایی در یک قیمت خاص و یا ‘قرار’ گزینه برای فروش در یک قیمت خاص در تاریخ آینده است. بر خلاف آتی گزینه مالک لازم نیست به کمال معامله اگر قیمت بازار سود آور تر از قیمت گزینه.

گاز به عنوان مثال

برای اولین بار در هشت ماه از سال 2015 قیمت گاز طبیعی معامله در یک کانال حرکتی افقی بین اسمی $2.50 و $3.00 در هر MMBtu. سپس در سپتامبر 2015 قیمت را شکست پایین تر از زنگ زد و در نهایت کاهش یافت و به $1.611 در ماه مارس سال 2016 یک هجده سال کم است. بیایید می گویند که در طول این زمان وجود دارد یک ابزار است که می خواستم برای ساخت یک جدید gas-fired power plant اما برای تامین مالی یک پروژه که مورد نیاز قیمت گاز را به باقی می ماند در زیر $2.50 برای سال آینده.

در این مثال شرکت نمی خواهید به دست در این فرصت به ساخت امکانات جدید اما همچنین نمی خواهید به خطر قیمت های بالاتر. بنابراین هدف خود را به قفل در قیمت با استفاده از قراردادهای آتی و یا تماس پس از سقوط قیمت زیر $2.50. با استفاده از قراردادهای آتی خواهد محدود کردن هزینه های پرچین بلکه باید بیشتر خطر حرکت نزولی با استفاده از گزینه های. گزینه های محدود کردن خطر ابتلا به هزینه گزینه حق بیمه اما قیمت ها را به سقوط و زیر $2.50 به طوری که “همه در” هزینه این استراتژی این است که این گزینه قیمت اعتصاب به علاوه حق بیمه تجاوز نمی کند $2.50.

در هر صورت در این مورد سودمند می داند چه هدف خود است و می تواند به ایجاد یک استراتژی برای زمان هجز پس از سقوط قیمت زیر $2.50. هنگامی که آنها می توانید قفل در قیمت گاز طبیعی آنها را می دانم که آن را بی خطر است برای حرکت رو به جلو با نیروگاه جدید. اگر قیمت ها کاهش نیافت که پایین آنها می دانند که آنها نمی تواند حرکت رو به جلو با پروژه.

نتيجه گيری

سازمان های امید برای محافظت از خود از غیر قابل کنترل نوسانات بازار بهتر خواهد بود در خدمت حداقل تحقیق چه صریح و روشن توقف برنامه ارائه می شود برای کسب و کار. شرکت کنندگان در بازار باید قادر به صاف کردن یو پی اس و فراز زندگی از قیمت ها و ایجاد یک استراتژی است که متناسب با اهداف منحصر به فرد خود را و ریسک پذیری. به خوبی تعریف شده مصون سازی برنامه یک بخش ضروری از کاهش قیمت انرژی ریسک و استراتژی مناسب و ابزار می تواند کمک به دستیابی به یک شرکت در مدیریت ریسک و پوشش ریسک به اهداف.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید