اهمیت تست بازگشت در تجارت

[ad_1]

تقریبا در هر معامله گر دانش در مورد پیاده سازی سیستم تجارت اما بسیاری از آنها بی اطلاع هستند و در مورد اهمیت بازگشت تجاری. اگر شما به تجارت شما باید تمرکز بر این در ابتدا. اگر چه همه می دانیم که بازار همیشه در حال تغییر و فن آوری در حال پیشرفت است اما هنوز هم آن را نگه دارید قانع کننده ای در شیوه های تجاری.

آنچه که در پشت تست ؟

در واقع تست به تست یک استراتژی است که در آن داده های گذشته است تحریک و اثر آن در دولت فعلی. این است که عمدتا با متصل کردن سهام به ماژول است که اغلب به عنوان شناخته شده جهان است. آن نقش حیاتی در توسعه موثر سیستم معاملاتی و همچنین در خود ویژگی های معاملات سهام روش.

چگونه دوباره تست مفید است ؟

تست بازگشت نقش مهمی در بازار سرمایه آن را به عنوان کمک می کند تا در تعیین عملکرد استراتژی است. این تست همیشه از دنیای واقعی تاریخ و تجزیه و تحلیل آسیب پذیری از یک استراتژی با بررسی شرایط واقعی از گذشته است. بدون شک این کمک می کند تا یک طراح برای یادگیری از اشتباهات گذشته. از ویژگی های متمایز از پشت, تست است که در واقع این محاسبه که چگونه یک استراتژی را که باید انجام شود اگر آن را در گذشته استفاده می شود. زودتر دوباره تست شد و تنها انجام شده توسط حرفه ای مدیران و موسسات اما در حال حاضر با ظهور تجارت الکترونیکی آن است که یک گزینه مناسب برای معامله گران است. آن را نیز کمک می کند برای تعیین اینکه آیا برنامه ای است که شما به احتمال زیاد به اتخاذ سودآور خواهد بود یا نه. به عنوان آن را با استفاده از تمام داده های تاریخی, بنابراین شما می توانید تجزیه و تحلیل است که هر آنچه که اتفاق افتاده در گذشته را نمی خواهد تکرار در آینده نزدیک. آن را نیز شما فراهم می کند با تمام اطلاعات مورد نیاز است که برای بهبود و یا انجام طرح های خود را و کمک در تصمیم گیری چگونه و که در آن شما می توانید تخصیص منابع خود را.

حیاتی ترین مزیت این فرایند است که در آن تأکید معامله گر اعتماد به نفس در سیستم خود را. شما در آرزوی به تغییر برنامه خود را خودسرانه و یا به طور مداوم. بدون شک شما تجارت به عنوان اگر شما تا به حال یک طرح جامع.

این تست را می توان به تکیه گاه مجموعهای از بازار سرمایه استراتژی مانند سهام غربالگری, استراتژی, استراتژی تجارت و استراتژی های تجارت. علاوه بر این, آن را نمی توان مورد استفاده برای برنامه ریزی استراتژی های معاملاتی برای خرید و فروش مقادیر زیاد آن را به عنوان نتایج بازخورد گریز. حلقه بازخورد در مرحله تحقیقات نتیجه تست به یک گزینه مناسب برای چنین استراتژی است. برای نتیجه گیری کاملا مشهود است که شما هرگز می تواند به اشتباه در تجارت اگر شما با استفاده از تست بازگشت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید