انواع Cryptocurrency کیف پول و به طور کلی جنبه های امنیت

[ad_1]

وجود انواع مختلف cryptocurrency کیف پول اجازه می دهد تا کاربران برای ذخیره و دسترسی خود را به ارزهای دیجیتال در راه های مختلف. سوال این است که مربوطه در این زمینه است که تا چه حد این کیف پول امن. قبل از در نظر گرفتن جنبه های امنیتی آن است که مفید به درک انواع مختلف و یا انواع cryptocurrency کیف پول است که امروز وجود دارد.

Cryptocurrency کیف پول: انواع و گونه های

این کیف پول می تواند بطور گسترده طبقه بندی شده در 3 دسته:

  • نرم افزار کیف پول
  • سخت افزار کیف پول و
  • کاغذ کیف پول

Cryptocurrency نرم افزار کیف پول دوباره می تواند زیر تقسیم به دسکتاپ آنلاین و تلفن همراه و کیف پول.

  • نرم افزار دسکتاپ کیف پول: این کیف پول به معنای تواند دانلود و نصب بر روی رایانه های شخصی رومیزی و لپ تاپ ها. این تنوع خاص ارائه می دهد بالاترین سطح از امنیت را هر چند دسترسی آنها محدود است و تنها به کامپیوتر که در آن ها نصب شده است. علاوه بر این, در مورد, اگر کامپیوتر می شود هک یا ویروس آلوده این امکان وجود دارد که یکی ممکن است از دست دادن تمام خود را و یا پول خود را.
  • آنلاین نرم افزار کیف پول: این محدوده از cryptocurrency کیف پول اجرا بر روی ابر. در نتیجه آنها به راحتی می توان از هر دستگاه رایانه و از هر موقعیت جغرافیایی. به غیر از دسترسی راحتی این نوع از کیف پول دیجیتال فروشگاه کلیدهای خصوصی آنلاین. کلید ها و حتی کنترل شده توسط اشخاص ثالث; این باعث می شود آنها را به راحتی در معرض هک و سرقت است.
  • نرم افزار موبایل کیف پول: بر خلاف دیگر انواع نرم افزار موبایل و کیف و اجرا بر روی گوشی های هوشمند از طریق یک نرم افزار. این به راحتی می توان در همه جا از جمله فروشگاه های خرده فروشی و مراکز. این محدوده از کیف پول است که معمولا بسیار ساده تر و کوچکتر نسبت به نرمال دسکتاپ آنهایی که به جای بسیار محدود فضا در گوشی های تلفن همراه.

تفاوت بین سخت افزار و نرم افزار کیف پول

سخت افزار کیف پول دیجیتال متفاوت است از این نرم افزار آنهایی که در جنبه های ذخیره سازی یک کاربر کلید خصوصی. سخت افزار کیف پول فروشگاه کاربر کلیدهای سخت افزاری دستگاه (برای مثال USB). بنابراین به عنوان کلید های ذخیره شده به صورت آفلاین این کیف پول, پیشنهاد امنیتی اضافه شده است. علاوه بر این سخت افزار کیف پول هستند به راحتی سازگار با بسیاری از رابط آنلاین و همچنین می توانید مسئولیت رسیدگی به ارزهای مختلف است. این انواع cryptocurrency کیف پول نیز آسان به انجام معاملات با. به عنوان یک کاربر شما فقط نیاز به وصل کردن دستگاه به هر کامپیوتری که متصل به وب قبل از ورود به یک پین انتقال ارز و فقط تایید معامله. دیجیتال خود ارز نگهداری آفلاین توسط سخت افزار کیف پول و در نتیجه عامل خطر یا نگرانی امنیتی نیز بسیار کمتر است.

کاغذ, کیف پول دیجیتال: این محدوده از کیف پول دیجیتال است و همچنین کاربر پسند و تضمین سطح بالایی از امنیت. اصطلاح “کاغذ کیف پول” فقط اشاره به رقومي پرینت از یک کاربر دو کلید های عمومی و خصوصی. با توجه به موارد آن را نیز می تواند اشاره به یک نرم افزار کاربردی به منظور تولید کلید ایمن قبل از چاپ.

فراگیر با کاغذ, کیف پول

با استفاده از کاغذ کیف پول نسبتا تا حدودی آسان تر است. به منظور انتقال هر cryptocurrency به مقاله خود را کیف پول فقط انتقال وجوه از این نرم افزار کیف پول به آدرس عمومی که مقاله خود را کیف پول را نمایش می دهد. به طور مشابه هنگامی که شما می خواهید به صرف و یا برداشت پول خود را فقط انتقال وجوه از کاغذ کیف پول به کیف پول نرم افزاری. این روش محبوب به عنوان ‘فراگیر’.

فراگیر می تواند به صورت دستی با وارد کردن کلید خصوصی و یا اسکن کد QR بر روی یک کاغذ کیف پول.

چگونه امن cryptocurrency کیف پول هستند

انواع مختلف کیف پول دیجیتال ارائه سطوح مختلف امنیتی است. جنبه های امنیتی به طور عمده بستگی به دو عامل:

  • این نوع از کیف پول استفاده می کنید – سخت افزار, کاغذ, آنلاین, دسکتاپ و یا تلفن همراه
  • انتخاب ارائه دهنده خدمات

آن نیازی به ذکر آن است که بسیار امن تر برای نگه داشتن ارز در آفلاین محیط زیست نسبت به آنلاین. فقط هیچ راهی وجود دارد برای نادیده گرفتن اقدامات امنیتی صرف نظر از کیف پول یکی را انتخاب کرده است. اگر شما از دست دادن خود را خصوصی کلید همه پول نگهداری در کیف پول خواهد رفت و دور از دست های خود را. از سوی دیگر اگر این کیف پول می شود هک یا شما انتقال وجوه به scammer, آن را نمی ممکن است به معکوس معامله و نه اصلاح آن پول است.

سرمایه گذاری در cryptocurrency هوشمند ایده کسب و کار با استفاده مناسب کیف پول اجتناب ناپذیر است. شما فقط نیاز به کمی محتاط برای اطمینان از ایمنی و امنیت از جنبه های خود را به صندوق نقل و انتقالات و معاملات.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید