انواع مختلف سرمایه گذاری اعم از بی خطر به پرخطر

[ad_1]

به دنبال چه برای سرمایه گذاری می تواند دلهره آور باشد اما تا زمانی که شما گوش دادن به مشاوره مناسب شما نباید اجازه دهید آن را به نگه داشتن شما را در شب بیدار است. در واقع به عنوان خوانده شده را علامت Shipman امتیاز را در خود vs EQ IQ البته اگر هر گونه سرمایه گذاری است که نگه داشتن شما را در شب بیدار و سپس شما در حال انجام کاری اشتباه است و باید یا از نزدیک و یا ارزیابی مجدد موقعیت خود را.

آنچه برای سرمایه گذاری ؟ در اینجا گسترده است نگاهی به برخی از گزینه های در دسترس برای شما.

متعددی وجود دارد که کمتر مخاطره آمیز گزینه اگر شما با توجه به سرمایه گذاری پول برای یک رویداد آینده چنین کالج برای کودکان خود و یا بازنشستگی اگر شما در حال برنامه ریزی برای یک سرمایه گذاری بلند مدت و سپس وجود دارد بسیاری از سرمایه گذاری های مختلف است که نشان می دهد بازگشت مناسب در طول زمان است.

اوراق قرضه یکی از امن ترین راه برای سرمایه گذاری است. آنها مانند خرید سی دی و یا گواهی سپرده. اما اوراق قرضه صادر شده توسط دولت و نه بانک ها. سرمایه گذاری خود را دو برابر می تواند بیش از یک دوره خاص از زمان بسته به نوع از اوراق قرضه است که در آن شما را انتخاب کنید به سرمایه گذاری هر چند بدیهی است که تمام هشدارهای معمول اعمال می شود – هیچ تضمینی وجود ندارد.

وجوه متقابل هنگامی که یک گروه از سرمایه گذاران پول خود را با هم و خرید اوراق قرضه و سهام و سایر انواع سرمایه گذاری. اگر شما پیدا کردن یک واجد شرایط بروکر معتبر است که می تواند وجوه متقابل و سرمایه گذاری آنها را برای شما و تصمیم گیری در صندوق مدیر است که تصمیم خواهد گرفت که چگونه پول سرمایه گذاری است, پس از آن شما خواهد بود قادر به سرمایه گذاری در صندوق های متقابل است. آنها کمی ریسک از اوراق قرضه اما نه به عنوان خطرناک به عنوان بازار سهام است. دوباره این سوال که آیا شما احساس می کنید اعتماد به نفس کافی را به اتهام سرنوشت خود را و یا ترک آن در دست دیگران است.

اگر شما به دنبال نوع دیگری از سرمایه گذاری بلند مدت و سپس سهام یا سهام ممکن است چیزی در نظر بگیرید. وقتی که شما خرید سهام شما در حال خرید بخشی از مالکیت این شرکت است که در آن شما در حال سرمایه گذاری است. اگر شرکت می کند و سپس سهام بالا می رود و شما خواهد شد پول بیشتری را. از سوی دیگر اگر شرکت نمی کند تا به خوبی و آن را از دست می دهد پول در سود و سپس خود سهام ارزش قطره و شما از دست دادن پول بیش از حد. وجود دارد برخی از شرکت های قابل اعتماد که شده اند در اطراف برای یک مدت زمان طولانی است که شما می توانید در سرمایه گذاری و پول خود را باقی خواهد ماند نسبتا امن, اما آن را نمی ممکن است به سرعت رشد می کنند. با استفاده از روش های مانند در حال حرکت به طور متوسط می تواند به شما کمک کند با موفقیت دنبال به سمت بالا روند.

به دنبال در گزینه های شما ممکن است تصمیم به سرمایه گذاری در یک کمی از هر نوع ذکر شده در بالا. انجام تحقیقات قابل توجهی که سرمایه گذاری برای بلند مدت به دست آورید. در هنگام انتخاب سهام بهتر است برای شروع یک کسب و کار است که به خوبی تاسیس شده است. زمانی که تصمیم به سرمایه گذاری در صندوق های متقابل, مطمئن شوید که کارگزار دارای سابقه خوب برای عملکرد گذشته قبل از توزیع پول خود را بیش از. اگر شما مطمئن نیستید که می خواهید را به یک ریسک سرمایه گذاری در سهام یا صندوق های متقابل سپس با دولت تضمین شده اوراق قرضه. آن را به عنوان سریع و به عنوان بزرگ بازگشت اما شما یک بازگشت و شما نمی خواهد در آنجا خطر از دست دادن سرمایه گذاری خود را.

در نهایت اگر هیچ چیز می تواند بهتر از یادگیری چگونه به سرمایه گذاری به درستی خود را — بازوی خود را با حقایق مدل خودتان و کارشناسان و یادگیری تکنیک های خود را. بالاتر از همه توسعه صحیح عاطفی ذهنیت و هرگز انحراف از قوانین — حرص و آز است یک راه یقین به از دست دادن به عنوان بیش از حد اعتماد به نفس.

اما واقعا علم موشک نیست و می توان آن را به سادگی و به طور موثر.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید