اندازه گیری حرکت ها و E-Mini تجاری: آیا آنها کار می کند ؟

[ad_1]

اگر شما جمع آوری یک گروه از تجربه e-mini معامله گران در یک گروه و شناور با موضوع اندازه گیری حرکت شما به احتمال زیاد به گوش طیف گسترده ای از پلاریزه نظرات. به عنوان یک ماده در واقع شما ممکن است سخت فشرده برای رسیدن به توافق حتی یک کار تعریف اصطلاح.

در حال حاضر که من اشاره کرده اند در این اختلاف حتی در تعریف اصطلاح “اندازه گیری حرکت” شما ممکن است تعجب که چرا من را به نوشتن یک مقاله در مورد این بحث مدت است. استدلال من این است که نسبتا ساده است; در سراسر e-mini تجربه تجارت شما اغلب در مورد خواندن اين سازند و آن را غیر معمول است برای معامله گران به دقت بحث شایستگی و یا عدم شایستگی این سبک از نمودار حرکت.

در طول تجربه تجارت شخصی من در بر داشت چند مخرج مشترک در اکثر بحث های اندازه گیری حرکت می کند. من تعریف شامل اجزای زیر است:

• اندازه گیری حرکت (MM) تحت عنوان کلی از ویژگی های تجزیه و تحلیل.

• MM هستند که اخباری در طبیعت; آنها نه واکنشی نوع نمودار حرکات.

• زمینه با فرض میلی متر است که به طور کلی وجود تقارن (یا الگو) در این نمودار الگوی است که می تواند شناسایی شود و سپس مورد استفاده برای پیش بینی یک نتیجه فرعی حرکت می کند که مشابه خواهد بود در اندازه و دامنه.

• به طور کلی وجود دارد سه آزادانه پذیرفته شده و قابل شناسایی اندازه گیری حرکت می کند; MMup, MMdown و MM همراه با ABC اصلاح الگوی.

• طرفداران MM ادعا می کنند که پی در پی قیمت حرکت تکرار پس از یک روند اصلاحی. این است که می گویند که پس از یک روند اصلاحی قیمت عمل خواهد شد در یک روند مشابه زاویه و برای آخرین مشابه مدت به عنوان حرکت قبل از اصلاحی.

به شما به عنوان خوانده شده از طریق قبل پنج اظهارات شما به سرعت می توانید درک که چرا بازار تکنسین مبارزه در با دقت توصیف و اجرای این الگوی نمودار. البته هر تئوری بازار است که اختصاص یک سطح بالا از اتفاقی به حرکت قیمت و کارآمد بازار پردازان (EMT) در خصوص, بریده بریده نفس کشیدن در این تصور که بازار تکرار الگوهای در یک روند. که برای ماده, EMT دوز و کلک ارتباط با این ایده که روند بازار. البته که بحث سزاوار یک مقاله طولانی در حق خود; پس ما را ترک خواهد کرد که موضوع به تنهایی در حال حاضر.

در ساده ترین تعریف به اعتقاد من هواداران به حرکت اندازه گیری تجزیه و تحلیل فرض کنیم که e-mini حرکت بازار در الگوهای مشابه در طول این دوره از یک روند در حال حرکت به بالا یا پایین. من می دانم که تعریف کمی مبهم و لغزنده اما من فکر می کنم آن را با دقت توصیف حرکت اندازه گیری خط فکری.

سوال واقعی برای هر معامله گر است که ابتدایی; کند MM نظریه ارائه هر گونه پیش بینی نسبت به قیمت در آینده ،

من بر این باورند که قیمت پردازان باید به عنوان واقعیت پذیرفته شده این تصور وجود دارد که یک سطح نسبتا بالایی از اتفاقی است که نفوذ قیمت تمام عمل است. های مختلف در بازار قیمت گذاری نظریه اختصاص انواع درصد به این سطح از اتفاقی. متاسفانه تعداد زیادی از متغیرها هستند که ورودی های به بازار قیمت گذاری مانع هر گونه واقعا دقیق اثبات به عنوان درصد دقیق از حرکت قیمت است که تصادفی است.

اما منطق ساده می تواند منجر شما به این نتیجه رسیدند که هر سطح به صورت تصادفی حرکت قیمت خواهد نپذیرفتن این ایده که وجود دارد هر گونه تقارن پی در پی در روند حرکت – اصلاح – آینده روند حرکت می کند. به اندازه گیری حرکت می کند به عنوان پيش بين مدل شما می خواهم که به فرض که تصادفی جنبش وجود ندارد. همانطور که قبلا ذکر شد این باور من است که آن را حل و فصل واقعیت است که اتفاقی یک جزء مهم در هر گونه قیمت گذاری تئوری. پس گفت که, MM نظریه نتواند به عنوان یک مدل پيشبينی. متعدد علمی ارزیابی MM آمده اند به همان نتیجه; تقارن و اتفاقی را فقیر جدید ،

در خلاصه من تلاش کرده اند به تعریف و نه انتزاعی تعریف داده شده به اندازه گیری حرکت و ذکر برخی از ویژگی های اساسی است که نفوذ ترین بحث در این موضوع است. من باید اشاره کنم که لیست کوتاه من است که به دور از شامل طیف وسیعی از definitional شالوده های مرتبط با اندازه گیری حرکت. در ذهن من هر چند تصادفی حرکت به طور خودکار disqualifies MM به عنوان موثر ابزار کار برای یک بازار تکنسین. اتفاقی و تقارن به سادگی نمی همزیستی در e-mini تجارت. به همین دلیل من رد MM از من e-mini تجارت فلسفه و بر این باورند که استفاده از این نوع از ویژگی های تجزیه و تحلیل منجر به بیش از حد بالا غلط حرکت قیمت مفروضات.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید