افراط در معاملات روز برای بهبود یافتن از زمان های سخت

[ad_1]

به نظر شما در نظر گرفتن معاملات روز به عنوان یکی از راه های تولید درآمد و یا مکمل آنچه که شما ممکن است دریافت از یک منبع موجود? این در واقع یک گزینه است که سزاوار محاکمه خواهد شد و تا زمانی که شما آن را رویکرد عملی و آموزش ذهن-مجموعه موفقیت ممکن است به عنوان گریزان بعد از همه.

حتی اگر کارشناسان اقتصادی تجارت و مشاوران در تلویزیون و دیگر کمتر آوازی شکل از رسانه ها ادعا می کنند که بدترین بحران اقتصادی است بیش از, شما به عنوان یک روستایی هنوز هم ممکن است در تلاش برای پایان می رسد دیدار با توجه به آنچه شناخته شده به عنوان اثر موج دار شدن. برای شروع با گذاشته شدن از کار است و نه فقط مالی کابوس اما یکی که عمیق روانی انشعابات بیش از حد. در حالی که اکثر مردم باید پس انداز به عقب نشینی پس از آن ایجاد شد دقیقا با این شرایط پیش بینی نشده در ذهن نیاز به کشت جایگزین منبع درآمد است و در واقع ضروری است.

تحت شرایطی روز معاملاتی خود را به عنوان یک گزینه قابل دوام نیست فقط به دلیل آن است که یک جایگزین برای پر سر و صدا و نامشخص بازار کار بلکه از نظر انعطاف پذیری. که گفت این است که قطعا نه به عنوان ساده به عنوان پریدن بر روی ارابه موسیقی و انتظار سود به جریان در. وجود دارد یک رشته خاص از فراست درگیر به ذکر است پایبندی به دستورالعمل های خاص برای نتایج به جریان در.

زیر برخی از اقدامات است که شما می توانید ترکیب به زندگی روزانه خود را به منظور افزوده شدن بسیاری از معاملات روز –

زود پرنده – ‘زود به رختخواب و زود به افزایش باعث می شود یک مرد سالم و ثروتمند و دانا’ – بهداشت و عقل با وجود ثروت و مطمئن به راه خود می آیند اگر شما از خواب بیدار شده و در زمان و وارد شده به کامپیوتر خود را حداقل یک ساعت قبل از باز شدن گونگ از ارز برای تلفن های موبایل. این قاب زمان اختصاص داده شده به پیشبرد آماده سازی که در آن شما می توانید تجزیه و تحلیل قبلی بعد عملکرد به روز رسانی خود را در شاخص های مختلف و روند بازار و سعی کنید بهترین خود را در شناسایی اسب تیره است.

در این راه به شما خواهد شد در حال حاضر به دست آورده اند یک چشم انداز به عنوان به آنچه که در بازار ممکن است به ارمغان بیاورد و می توانید سوار در جلسه معاملاتی در اسرع وقت از آن باز می شود. بنابراین به عنوان یک پرنده در بازار سهام, شما خواهد شد نه تنها گرفتار worm اما بهره ای از آن غذايي خواص بیش از حد.

نگه دارید و به شما صبر – هیچ چیز می تواند به اثبات می شود به عنوان هزینه در طول معاملات روزانه به عنوان یک تصمیم های گرفته شده در یک عجله و بدون در نظر گرفتن تمام عوامل مرتبط با آن. این واقعیت که شما در حال غرقه شدن در این فعالیت به منظور افزایش درآمد خود را باید انگیزه کافی برای شما را به نگه داشتن خود را پرماجرا غرایز تحت بررسی به خصوص در حالی که قرار دادن سفارش.

ابداع یک استراتژی مناسب و چسبیده به آن می رود راه طولانی در مهار خطرناک تصمیم گیری و فراتر از این مرحله شما به عنوان یک معامله گر باید تمرین صبر در تماشای استراتژی خود میوه به جای دنبال ارضاء فوری.

یاد روز-تاکتیک های تجاری – آهسته و پیوسته برنده مسابقه’ است که قطعا قابل اجرا در مورد معاملات روزانه به این معنی به جای درمان این ورزش به عنوان یکی از کسانی که ‘get rich quick’ طرح های شما را به خوبی انجام دهید را یک گام در یک زمان و به تدریج رشد.

چندین مزیت افزوده شدن از این استراتژی شروع کند و قبل از هر چیز در میان آنها در این است که با اتخاذ این رویکرد شما کمک مالی خود را به درک کلاهبرداری از تجارت است. دست زدن به ابزار مانند “stop-loss و take-profit’, حجم معامله و تعداد خریداران و فروشندگان به برخی از تاکتیک های است که شما باید در مراحل اولیه.

بنابراین به جای انتظار برای یک خیاط ساخته شده به راه خود می آیند و یا brooding بیش از آنچه که می توانست چرا که نه افراط در بعد تجارت و حک کردن سرنوشت خود را?

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید