اصول Cryptocurrency و راه آن کار می کند

[ad_1]

در این زمان است که ما're زندگی در فن آوری ساخته شده است پیشرفت باور نکردنی در مقایسه با هر زمان دیگری در گذشته است. این تکامل تعریف زندگی انسان بر روی تقریبا در هر جنبه ای است. در واقع این تحول در فرآیند مداوم است و در نتیجه زندگی انسان بر روی زمین است بهبود به طور مداوم در روز و روز را. یکی از آخرین اجزاء در این جنبه است cryptocurrencies.

Cryptocurrency چیزی جز پول دیجیتال است که طراحی شده برای اعمال امنیت و ناشناس ماندن در آنلاین معاملات پولی. آن را با استفاده از رمزنگاری رمزنگاری برای هر دو تولید ارز و تأیید معاملات. این سکه های جدید در حال ایجاد یک فرآیند به نام معدن حالی که معاملات ثبت شده در دفتر کل عمومی است که به نام معامله بلوک های زنجیره ای.

کمی backtrack

تکامل از cryptocurrency است که به طور عمده منسوب به دنیای مجازی وب و شامل روش تبدیل خوانا اطلاعات به یک کد است که تقریبا uncrackable. بنابراین می شود آن را آسان تر برای پیگیری خرید و نقل و انتقالات مربوط به ارز. رمزنگاری پس از معرفی آن در جنگ جهانی دوم برای ارتباط امن تکامل یافته است تا در این عصر دیجیتال ترکیب با نظریه های ریاضی و علوم کامپیوتر. نتیجه آن است که در حال حاضر استفاده می شود به امن نه تنها اطلاعات و ارتباطات اما همچنین نقل و انتقال پول در سراسر مجازی وب است.

چگونه به استفاده از cryptocurrency

آن را بسیار آسان برای مردم عادی به استفاده از این ارز دیجیتال. فقط مراحل زیر آورده شده:

  • شما نیاز به یک کیف پول دیجیتال (بدیهی است که برای ذخیره ارز)
  • استفاده از کیف پول برای ایجاد منحصر به فرد عمومی آدرس (این شما را قادر به دریافت ارز)
  • استفاده از آدرسهای عمومی برای انتقال وجوه در داخل یا خارج از کیف پول

Cryptocurrency کیف پول

یک cryptocurrency کیف پول هیچ چیز دیگری از یک برنامه نرم افزاری است که قادر به ذخیره هر دو خصوصی و کلید عمومی. علاوه بر این, آن همچنین می توانید ارتباط برقرار کردن با لباس های مختلف blockchains به طوری که کاربران می توانند ارسال و دریافت ارز دیجیتال و همچنین پیگیری در تعادل خود را.

راه کیف پول دیجیتال کار

در مقایسه با معمولی کیف پول است که ما حمل در جیب و کیف پول دیجیتال نیست ارز فروشگاه. در واقع مفهوم blockchain شده است به طوری هوشمندانه حاوی cryptocurrency که ارزهای هرگز ذخیره شده در یک محل خاص. و نه آنها وجود دارد در هر نقطه در پول نقد و یا شکل فیزیکی. تنها سوابق معاملات خود را ذخیره شده در blockchain و هیچ چیز دیگری.

یک زندگی واقعی به عنوان مثال

فرض کنید یک دوست به شما می فرستد برخی از ارز دیجیتال, می گویند در صورت بیت کوین. آنچه این دوست می کند این است که او در نقل و انتقال مالکیت سکه به آدرس کیف پول خود را. در حال حاضر زمانی که شما می خواهید به استفاده از آن پول است که شما've باز کردن صندوق.

به منظور باز کردن صندوق شما نیاز به مطابقت با کلید خصوصی در کیف پول خود را با آدرس های عمومی که سکه اختصاص داده است. تنها زمانی که هر دو خصوصی و عمومی آدرس مطابقت با شما حساب خواهد شد و اعتبار و تعادل در کیف پول خود را دخيل خواهد شد. همزمان تعادل فرستنده دیجیتال ارز کاهش خواهد یافت. در معاملات مربوط به ارز دیجیتال واقعی ارز فیزیکی سکه ها را هرگز در هر نمونه است.

درک cryptocurrency آدرس

طبیعت آن است که یک آدرس منحصر به فرد با رشته ای از کاراکتر ها است. این را قادر می سازد یک کاربر و یا صاحب یک کیف پول دیجیتال برای دریافت cryptocurrency از دیگران است. هر یک از آدرس های عمومی است که تولید شده مطابق با آدرس خصوصی. این بازی ها به صورت خودکار ثابت می کند و یا ایجاد مالکیت یک آدرس عمومی. به عنوان یک عملی تر قیاس شما ممکن است در نظر یک cryptocurrency آدرس به عنوان آدرس ایمیل خود را که به دیگران می توانید با ارسال ایمیل. ایمیل ارز است که مردم به شما ارسال.

آشنایی با آخرین نسخه از تکنولوژی در فرم cryptocurrency دشوار است. یکی نیاز به کمی علاقه و صرف وقت در شبکه به مبانی روشن است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید