اصول کاربردی در تجارت کالا

[ad_1]

وجود دارد برخی از اصول اساسی که افراد نیاز به دانستن و درک اگر آنها می خواهم برای وارد کردن کالاها در بازار. برخی از مفاهیم در واقع ممکن است اعمال می شود در بازارهای دیگر نیز هست. محصولات فیزیکی مانند فلزات دانه و مواد غذایی از را می توان رد و بدل شده در نظر گرفته به عنوان کالا. عملا تقریبا تمام کارهای روزمره که مردم را به استفاده از و یا مصرف آمده از کالاها مانند بنزین و گاز کاکائو و شکر و قهوه و بسیاری دیگر. این مواد اولیه یا محصولات ممکن است طیف وسیعی از نرم کالاها به منابع انرژی و به انتزاعی کالاها به عنوان به خوبی.

برخی از معامله گران داد و ستد در بازار که در آن مبادلات فوری هستند. یک معامله گر که نشان دهنده یک شرکت بزرگ به عنوان مثال ممکن است خرید حجم زیادی از طلا و یا نفت در نقطه. مردم عادی را که کوچک خرید چیزهایی که آنها نیاز به در واقع درگیر در نقطه تجاری است.

نیز وجود دارد که معامله گران تجارت در بازار معاملات آتی. خریدار و فروشنده توافق در شرایط معامله ای که انجام خواهد شد در تاریخ آینده است. آنها همچنین باید به توافق بر سر قیمت کالا در حال معامله. اما این مهم است به درک که احزاب نیست و در واقع درگیر در تبادل فیزیکی محصول حق دور اما آنها در حال برخورد با یک قرارداد.

این شکل از تجارت محافظت از احزاب ممکن است نوسانات قیمت در آینده است. یکی از آنها را به دست آورید در حالی که تلفات دیگر در مورد قیمت را افزایش یا کاهش دهد. کشاورزان به عنوان مثال ممکن است حفاظت از دستاوردهای خود را با تضمین این که خود را برداشت خواهد بود خریداری شده در یک قیمت مشخص در آینده است.

اما معاملات آتی در برخواهد داشت ممکن است بسیاری از خطرات برای معامله گران است. برخی از آنها را محدود می کند خطر از دست دادن مقدار توسط گزینه های تجاری را به عنوان به خوبی. معامله گران تنها خطر حق بیمه است که آنها پرداخت می شود از جمله کمیسیون و هزینه های دیگر. آنها تنها با توجه به حق خرید یا فروش و آنها ورزش می تواند گزینه خود را اگر آنها تصمیم به بر خلاف قراردادهای آتی که در آن فروشنده را مجبور به تحویل واقعی حجم و کیفیت کالا است که توافق شده است.

اگر چه معامله گران استفاده از با استفاده از اهرم معاملاتی قرارداد آتی آنها باید یاد بگیرند که چگونه به استفاده از آن عاقلانه. کالاهای تجاری نیز می تواند بسیار مخاطره آمیز و برخی از معامله گران از دست دادن ممکن است اگر همه آنها دقیق نیست. اهرم است که در اختیار معامله گران دلیل اصلی است که باعث می شود قرارداد آتی بیشتر فرار به جای ارزش دارایی زمینه ای و یا امنیتی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید