اشاره AFC به فاصله ۱۲ امتیازی پرسپولیس با رقبا و شیوع کرونا در لیگ ایران

[ad_1]

به گزارش شفاف، سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC)، گزارشی درباره هفته گذشته مسابقات لیگ کشورهای ازبکستان، ایران و تاجیکستان منتشر کرد.

در بخشی از گزارش آمده است: در فاصله هفت هفته تا پایان مسابقات و با 12 امتیاز بیشتر از نزدیک‌ترین رقیبان، به نظر می‌رسد مسئله این است که پرسپولیس، چه زمانی به چهارمین سال متوالی به قهرمانی لیگ برتر می‌رسد.

کارت قرمز کمال کامیابی‌نیا در نیمه اول هم نتوانست مانع تیم یحیی گل‌محمدی شود و تنها گل مهدی ترابی در دقیقه 66، پیروزی یک بر صفر پرسپولیس برابر شاهین بوشهر را تثبیت کرد.
تساوی بدون گل مقابل سایپا، شانس سپاهان برای گرفتن مدافع عنوان قهرمانی را کاهش داد و شهر خودرو هم با برتری خارج از خانه مقابل گل‌گهر، با تفاضل گل کمتر به جایگاه سوم جدول رسید.

در حالی که به نظر می‌رسد مبارزه برای قهرمانی، یکطرفه پیش می‌رود، فوتبال ایران تحت تاثیر ویروس کووید19 است و دو دیدار با ابتلای بازیکنان زیادی از استقلال و فولاد خوزستان به کرونا به تعویق افتاد. سازمان لیگ فوتبال ایران پیش‌تر اعلام کرده بود اگر تست کرونای پنج بازیکن از تیمی مثبت شود، دیدارهای این تیم به زمان دیگری موکول می‌شود.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید